XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Chyby XChatu

 

Chyby XChatu

Chyby XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
forum o chybach Xchatu
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Forum ... 19.07.2007 00:02:12 ... (Strom/Strom)
Zodpovězené chyby a nápady na vylepšení
-> Možnost stahovat fotky z fotoalb nějakým programem ../ Ne. Fotoalba nejsou zálohovací server
-> Zdrawím máme tu novinku ,,Fotoalba uploader" co kdyby se přes něj mohli nahrávat i videa?? třebas jenom do určité velikosti dejme tomu 50 MB ..//.. Možná ano.Možná ne *6*
-> Potvrzení o přečtení vzkazu ..//.. Ne. Vzkazy nejsou e-mail.
-> Nějakej poznámkovej blok, kde bude co mám kdy udělat.. ..//.. Zápisník funguje v rámci emailu centra ;-)
-> Co třeba vytvořit Top fora? ..//.. Ne
-> Po nově založenym ůčtu (registraci nového uživatel) udělat aby měl automaticky BS na 10 dnů nebo na týden aby jsi mohl vyskoušet všechny možné funkce xchatu. ..//.. Zbytečné. Funkce BSky jsou popsány dosti detailně
-> Pokud má někdo SS nebo vypnuté předávání správce. System->xxx: Nick yyy se ti snaží předat správce. ..//.. Dosti zbytečné. Pokud má někdo vypnuté předávání asi si nepřeje být ani obtěžován hláškou o pokusu předání
-> Nešlo by také udělat, když si chci zakrýt má mě za přítelé tak mám já za přítele? Já vim, že když nechci kamarády tak si je tam nedávám ale mohlo by to tak být ne?*105* když nechci, aby oni věděli koho tam mám ... ..//.. Když si chceš někam lidi ukládat a nechceš, aby to ostatní viděli, ukládej si je do poznámek. Jinak je to trochu zbytečný nápad, protože přátelé potom ztrácí trochu smysl
-> Nebylo by na skodu kdyz k nekomu na fotku napisu komentar abych ho mohl editovat obcas se clovek prepise a obcas z toho je i pekna blbost ..//.. To bohuzel nepujde. Takze si to pred odeslanim po sobe musis precist, nebo si to nekam napsat nanecisto (poznamkovy blok, napr.).
-> Na hlavní stránce, kde v nabídce kategorií místností je i 'Oblíbené mísnosti' by mohla být možnost na to kliknout a tam mít ty 1-3 místnosti vypsané + kdo v nich zrovna je. ..//.. Zbytečnost, oblíbené místnosti na hlavní stránce slouží pro rychlý přístup do nich. Pokud se chceš podívat, kdo v nich je a nechceš být všude, koukni do všech tří místností a odejdi, kde zrovna nechceš být.
-> Nešlo by psaní komentářů k profilu jako je u fotek ..//.. Pokud chces okomentovat fotku, je potreba to mit "navazane" k te jedne urcite fotce. Ale profil ma uzivatel jen jeden
-> Bylo by fajn, kdyby u guesta po patnácti minutách nezčervenalo sklo. ..//.. Řešení guesta se v současné době zvažuje
-> Aby při přijetí vzkazu do samostatného okna šeptání začalo dole na liště toto okno blikat jako je to u ICQ když přijde nová zpráva ..//.. Nerealizovatelné
-> Nedalo by se uděl když šeptám z jedné místnosti do druhé abych byl aktivní v obou místnostech ..//.. Dosti nereálné. Při nulování času se ti rovnou připočítává nachatovaný čas. Tedy by se počítal 2x.M usíš si hlídat kdy kde s kým jsi :)
-> Prosím jak je ,,Vzkaz návštěvníkům " tak aby se tam vytvořilo více místa,alespoň dvojnásobně ..//.. Pokud chceš větší prostor do vzkazu, použij k tomu učelu webík, nebo si tam dej odkaz na svoje stránky kam si můžeš napsat co chceš klidně i s obrázkama.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: