XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Chyby XChatu

 

Chyby XChatu

Chyby XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
forum o chybach Xchatu
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

GymJWMČerná hvězdička Muž GymJWM (gymjwm@jaw.cz) ... 08.06.2007 08:08:57 ... (Strom/Strom)
Re: Nezodpovězené nápady a chyby Xchatu
Odpověď na příspěvek od Forum z 07.06.2007 23:40:52:

❑ V současnosti se mi nedaří nahrát na webík foto vůbec, protože doba načítání fota při vkládání je neskutečně dlouhá. Jedná se o foto čerstvě nahrané do fotoalb, náhled se zobrazí, vyberu rámeček, čekám a nic ... pouze se načítá a načítá .. // .. v soucasnosti bych rekl je to ovlivnene hlavne rychlosti fotoalb samotnych, na tom se pracuje
❑ Nemám nahranou osobní fotku, takže mám místo ní jen tu malou ikonku šedé kočeny... ale když kliknu na jakýkoliv výpis místnosti, je z ní chlapeček .. // .. ze by chybicka... zkusime se na to casem podivat, to zase tak moc nespecha
❑ Nevim jestli je to tak schvalne ale obcas kdyz mi nekdo preda spravce tak mi od systemu vyskoci 2x za sebou na sklo hlaska Jste novy Spravce, Kliknete zde. Jestli je to chybka mozna by stala za opravu Mrkající *4* jestli je to naschval tak nechapu proc Hroznej smích *3* .. // .. Je to chybicka, ale pouze kosmeticka, takze oprava ma nizkou prioritu
❑ V Duelu dívek by mohli být názvy nicků nad fotkamy červeně /// V duchu tradic xchatu bych preferoval červené nicky i ve fotoalbech dívek. Vím, že jsou alba laděna do modra, ale je to krapet matoucí že je modrý nick :) .. // .. u toho duelu bych to mozna jeste pochopil, ale u fotoalb moc ne, prislo by mi to jak pest na oko... zkusime predat dal
❑ Pridat do filtru hledání srázku možnost: Hledat nick :) Myslim že by se to uživatelům hodilo, a konec konců asi i mě když občas zapomenu na co sem se vlastně přihlásil, případně si vyhledat kamaráda ne které srazy půjde. .. // .. podle me to vyuziti neni tak velke, aby se to vyplatilo delat...
❑ U Poznámek v tom oranžovém zobrazovat: Kolik lidí z kolika možných v nich mám. .. // .. Snad v nejake budouci verzi poznamek se to zapracuje
❑ Moje fotky >> Statistika tvých fotek: U tvých fotek je 123456 komentářů, poslední z dd.mm.rrrr hh:mm >> když kliknu na ten počet, zobrazovat jen ty fotky, u kterých komentáře opravdu jsou a né všechny.Případně poskládat od nejnovějšího komentáře po nejstarší. .. // .. V soucasne dobe to neni realne upocitat, nicmene casem bychom to chteli udelat
❑ Víc kategorií při výběru kategorií ve fotoalbech, je jich tam málo. Např.: Filmy a Seriály... .. // .. to neni ani tak vyvojarska, jako produkcni vec... takze to zkusim predat
❑ Možnost vytvářet v nějakém albu další pod-alba. .. // .. tomu bych se rad vyhnul, sice si umim predstavit vyuziti, ale imho to nebude poradne vyuzitelne v soucasnem systemu fa
❑ Pokud mám zamknuté album a zvolím možnost: Kdo může prohlížet toto album? - Pouze já nebo človek s heslem: Tak pod tím: Heslo pro tvé přátele - udělat to stejné, pro kontrolu. (Já to nepochopil dávám to sem :]) .. // .. myslim, ze to neni tak kriticke misto, aby se heslo muselo zadavat 2x pro kontrolu, spoustu lidi by to spis odradilo, kdyz ho zadas spatne, tak to proste zmenis
❑ Možnost nejen přidávat komentáře zvlášť ke každé fotce, ale tako okomentovat album jako celek. .. // .. to je sice na zvazeni, ale myslim, ze narozdil od komentaru fotek by se to tolik nepouzivalo
❑ Pod fotky jak je tam počet komentářů tak i třeba červeně napsat (číslo), kolik je tam nových (nepřečtených). .. // .. Urcite ne, pri tom, kolik je fotek a uzivatelu by to bylo naprosto vrazedne
❑ Když mám někde nějaký komentář, možnost ho editovat, pokud v něm mám např. chybu a napsat i předmět toho komentáře (něco jako na fórech "nadpis") aby na to mohl kdyžtak někdo reagovat. .. // .. nemyslim si, ze by editovani komentaru bylo zrovna podstatnou veci... to uz radeji snad nejaky nahled pred odeslanim
❑ Tagy - když nahrávám fotku tak mohu k tomu zadávat různé tagy. Ale pokud jsem žádné nezadal, a později bych chtěl, bylo by lepší, kdybych mohl při editaci alba také mít možnost změnit tagy všech fotek v něm, pokud žádné tagy ještě neměly. .. // .. pouzij hromadnou editaci fotek a zadej tagy ke vsem fotkam najednou
❑ Mít tagy i u alb, kdyby někdo hledal nejen fotky ale i (určitá) alba. .. // .. alba lze hledat podle nazvu, to podle me staci, ten nazev vetsinou vyjadruje obsah alba
❑ Přidat položku fotoalba do Moje menu. .. // .. do budoucna
❑ Více barev písma + možnost vybrat si font (druh) písma (Arial, Times New Roman, ...) .. // .. mame 16 milionu barev pisma, ze kterych sice nektere nejdou precist, ale to uz je problem jiny... vic barev RGB neumoznuje ... vyber fontu treba nekdy do budoucna
❑ Mohl bych se jen zeptat treba jen jestli kdyz najedu mysi na nejakou osobu v pratelich ze by se zobrazil komentáře? tak jak to bylo driv.. .. // .. Ja to neodebiral, ani nevim kdo... tak uvidime
❑ Měl jsem v poznámkách a zároveň ve sledování jistou uživatelku. Dotyčná si změnila nick, ale v poznámkách mám stále její původní nick.Neměl by se náhodou změnit v mých poznámkách její původní nick na nový? Soudím tak podle toho, že v mých přátelích se převodem nicku změnil její starý nick na současný. .. // .. ne, poznamky se nemeni, ale uzivatel si muze zazadat, ze chce prevest svuj nick v seznamu pratel
❑ Mají mě za přítele, nemelo by to byt nejak barevne odliseno krome tech hlavicek? je to vsechno v jedne barve .. // .. Mohlo, to je chyba
❑ Jak je to se záložkou oblíbení. Funguje / nefunguje / má fungovat / nemá fungovat ?? :) .. // .. funguje castecne... pri malem poctu lidi to propocita pro nejdele nalogovane nicky... nicmene spis nefunguje a v tuto chvili ani nebude, do budoucna pocitame s jejim obnovenim
❑ Napsat zprávu jde, odeslat klávesou Enter ne. dělá to jen u první zprávy po vstupu do místnosti, dál už to funguje normálně. Projevuje se na dvou počítačích, jeden má Windows XP prof. ed. a IE7, druhý má Windows XP home ed. a IE6. závada v klávesnici by se projevovala i jinde. .. // .. to je chovani prohlizece, ne xchatu
❑ V mapě smajlíků nefunguje skok na danou stránku. .. // .. opravime
❑ Nějak mi nesedí počet nových vzkazů ve složce Nové vzkazy s uvedeným počtem v pravé části obrazovky: http://araver.spsei.cz/vzkazy.png Přitom jsem žádný vzkaz teď po přihlášení ještě nečetl... Edit: Ten počet o jeden rovněž nesouhlasí v hodnotě vzkazů celkem. Je jich opravdu 29 (viz Zobrazuji zprávy...), nikoliv jen 28. .. // .. bohuzel se mi nepodarilo jeste vysledovat, kde je problem, myslim si, ze v hromadnych vzkazech, ale nemuzu to nasimulovat :(

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: