XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Chyby XChatu

 

Chyby XChatu

Chyby XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
forum o chybach Xchatu
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

GymJWMČerná hvězdička Muž GymJWM (gymjwm@jaw.cz) ... 04.05.2007 07:29:57 ... (Strom/Strom)
Re: Nezodpovězené nápady a chyby
Odpověď na příspěvek od Forum z 03.05.2007 22:06:58:

❑ Napadlo mě že když na fotoalbech dostaneš komentář tak tě na to upozorní hned při přihlášení na fotoalba. // nebo "Zobrazit nové komentáře" a pod tím výpis všech nových + u které fotky. // nebo Mě by se zase třeba líbil RSS feed .. // .. v tuto chvili to resit nebudeme, mozna casem
❑ Nastavit možnost nevyplňovat rok narození v profilu .. // .. obavam se, ze snaha je spise opacna, aby to lidi meli vyplnene co nejpresneji
❑ Jsou servery které atomaticky generují obrázky na základě nějakého údaje...(odkazující URL, případně dalších externích informací vycházejících z URL)Navrhuju aby místo nahráni avataru na web centra.cz byla i možnost vložit URL Jsem si vědom i možných problémů... obrázek na vlastnim webu lze měnit libovolně a tak by se vyhnul procesu schvalování, ale pokud by se schvalující admin podíval na URL... s trochou soudnosti by dokázal určit zda se jedná o osobní stránky nebo o generátor obrázků. .. // .. Ja v tom vidim jen spoustu problemu... s kontrolovanim, s bezpecnosti, s vypadky... takze ne

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: