XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / POLICIE ČR / Městská

 

POLICIE ČR / Městská

POLICIE ČR / Městská

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Názory a zážitky snimi...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

mitch_ikČerná hvězdička Žena mitch_ik (mitch.buchanon@centrum.cz) ... 07.02.2008 11:37:49 ... (Strom/Strom)
Nová barva
Vedení policie tvrdí, že změna je výhodná i z jiných důvodů. Stříbrná auta jsou na silnicích vidět lépe než bílá. A ojetá služební auta v metalíze se budou lépe prodávat, až se jich policie rozhodne zbavit.

Letos nakoupí policie sedm set nových aut a v následujících třech letech dalších 2 300 vozů. Bude ji to stát 1,4 miliardy korun.

Bílá auta se zeleným pruhem postupně zmizí. Zelený pruh by měl zmizet také z prosvětlených tabulí, které označují policejní budovy. I na nich se má objevit modrá barva.

Podobná změna barev není u policejních sborů v okolních státech ojedinělá. Pro stříbrnou metalízu v kombinaci s modrým pruhem se rozhodli i policisté v Rakousku nebo v některých zemích Německa.
______

Podle mě je lépe vidět bílá, než stříbrná. Stříbrná mi splývá se silnicí. A abych pravdu řekla, tak se mi nová varianta nelíbí.


*4220* Plovák *4652*
guest Muž Nikkky (Nikkky@centrum.cz) ... 07.02.2008 20:04:44 ... (Strom/Strom)
Re: Nová barva
Odpověď na příspěvek od mitch_ik ( mailto:mitch.buchanon@centrum.cz ) z 07.02.2008 11:37:49:

Jáá chci bejt policajt - dopravák *25*

*3202**4678* Nikkky - I kočky už mají svůj web

Navštivte forum SexManiaků *88*
mitch_ikČerná hvězdička Žena mitch_ik (mitch.buchanon@centrum.cz) ... 08.02.2008 09:11:15 ... (Strom/Strom)
Re (2): Nová barva
Odpověď na příspěvek od Nikkky ( mailto:Nikkky@centrum.cz ) z 07.02.2008 20:04:44:

Proč? *465* *3* Ale jako dopravní policistky v Chorvatsku jsou pěkný, mají fialovobílé uniformy *845*.



*4220* Plovák *4652*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: