XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / První krok při seznamování

 

První krok při seznamování

První krok při seznamování

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
máte odvahu ho udělat nebo radši vyčkáváte, co ten druhý?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Nicitelka (xxx.dudlik@seznam.cz) ... 31.03.2008 18:38:13 ... (Strom/Strom)
Jasan
Mno,kdybych se tenkrát já neodhodlala udělat první krok,tak asi ted se svým přítelem nejsem,někteří chlapi jsou stydliví,ale když je pak poznáte sou to pěkní rošťáci,ale první krůčky patřili mě..=O)
guest Muž ypsilonx (CibulecT@seznam.cz) ... 14.04.2008 22:01:48 ... (Strom/Strom)
Re: Jasan
Odpověď na příspěvek od Nicitelka ( mailto:xxx.dudlik@seznam.cz ) z 31.03.2008 18:38:13:
no vidis a litujes ze jsi to musela zacit ty? Kdyby jsi to neudelala ty tak spolu nejste. Myslim ze kdyz nekoho mam rad tak bych mu to mel dat najevo a necekat az on sam prijde. Je spousta stydlivejch kluku treba ja a myslel jsem ze je o ne zajem ale opak je pravdou neni. Proto byt holkou nevaham a chytnu sanci za pacesy jinak prijde konkurence.
guest Muž Alik258 ... 14.05.2008 19:33:31 ... (Strom/Strom)
Re (2): Jasan
Odpověď na příspěvek od ypsilonx ( mailto:CibulecT@seznam.cz ) z 14.04.2008 22:01:48:
dobre a co kdyz vis ze te ta holka nechce ale ti ji chces co pak
guest Muž ypsilonx (CibulecT@seznam.cz) ... 14.05.2008 21:51:27 ... (Strom/Strom)
Re (3): Jasan
Odpověď na příspěvek od Alik258 z 14.05.2008 19:33:31:
ja jsem mluvil o tom kdo udela prvni krok a ze to nemusi byt porad holka. Podle me pokud ta holka te nechce tak to za prve poznas a za druhe neni dobre nejakou holku nutit do vztahu kdyz nechce. Proste kdyz te nechce mas smulu.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: