XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Horory

Horory

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Hrůza a děs*102*
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Nick.iE, ELfkaM

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Buffy23 (martinas@centum.cz) ... 21.12.2008 16:12:02 ... (Strom/Strom)
Dům tisíce mrtvol
Dům tisíce mrtvol

"myslím, že nemusíte vědět všechno, bude lepší když odejdete hlavou plnou koťátek a štěňátek"
"Doktor satan je skutečný...":D A nebo, že by králíčci neutekli? Lidi ten film jestli je horor tak já jsem taichi anděl. Horor s hláškama jsem ještě neviděla. Skoro jedna perla za druhou
"Ty strčíš i hlavu do ohně když ti nakukám, že je tam peklo viď ?, ale seš moc blbej na to aby sis všimnul, že si ďábel leze přímo z pr***e, a zpívá houli is smouli... "
prostě to musíte někdy vidět.Pokud budete chtít:)... SE pogebíte smíchy.... neříkám že je to komedie jsou tam i černé scénky také to kuchání zaživa apoda černý humor k tomu.:D
"Utíkej králíčku, utíkej... kam si myslí, že ten králíček uteče...":DDDD
"DŮM TISÍCE MRTVOL"
guest Muž ArNEtis (arnetis@seznam.cz) ... 20.01.2009 11:15:32 ... (Strom/Strom)
Re: Dům tisíce mrtvol
Odpověď na příspěvek od Buffy23 ( mailto:martinas@centum.cz ) z 21.12.2008 16:12:02:
Tohle dobrej film? Dyť je to pořád stejný .. partička mladejch lidí se někam vydaj a poazbíjí je tam xD Stejně jak Dům vokovejchfigurín, texasák a další takový kraviny .. Dyť tohle ani nejsou horory :) Jne bezmyšlenkovitý "filmy" plný krve xD
Domluveno :-D


ArNEtisky Forum
I´m so happy... Because I´m *IN LOVE* *100*
guest Muž Buffy23 (martinas@centum.cz) ... 28.01.2009 23:07:45 ... (Strom/Strom)
Re (2): Dům tisíce mrtvol
Odpověď na příspěvek od ArNEtis ( mailto:arnetis@seznam.cz ) z 20.01.2009 11:15:32:
a navíc dneska už každý americký horor(skoro) je kravina od Gramlins,Critters,pavouci, panenka Chucky, od soumraku do úsvitu, Královna proklatých, intervium s upírem a další..
Jediné, co se mi snad celkem zamlouvalo bylo Osvícení
guest Muž Darth.Akibeel (Darth.akibeel@centrum.cz) ... 28.01.2009 23:44:30 ... (Strom/Strom)
Re (3): Dům tisíce mrtvol
Odpověď na příspěvek od Buffy23 ( mailto:martinas@centum.cz ) z 28.01.2009 23:07:45:
Souhlasim americky horror je nudny ale japonsky *47* od nenavisti az po charisma to stoj za to , ale abych nepodcenoval americany treba zrcadla se jim povedly i kdyz to tocil rusak *1*


*90* Pozor *712* zakletý žabák *829* , ne princ *69*
---------------------------------------- ------------------------------
Uzivatelska fora / Souhrome / hea hea finlandea
guest Muž Buffy23 (martinas@centum.cz) ... 29.01.2009 01:21:52 ... (Strom/Strom)
Re (4): Dům tisíce mrtvol
Odpověď na příspěvek od Darth.Akibeel ( mailto:Darth.akibeel@centrum.cz ) z 28.01.2009 23:44:30:
Alespoň něco se jim povedlo:) I když teda Amerika no...už nevědí kterou kravinu natočit.. A nevědí co tam dají.Ono je už tolik filmů ale špatných.At mi neříkají že neumějí natočit kvalitní horor ? Zatím točí samé pohádky:DD
guest Muž Eerie.Black.Cat (eerie.black.cat@centrum.cz) ... 30.01.2009 21:36:31 ... (Strom/Strom)
Re (5): Dům tisíce mrtvol
Odpověď na příspěvek od Buffy23 ( mailto:martinas@centum.cz ) z 29.01.2009 01:21:52:

co že je ten "kvalitní horor"?
guest Muž Buffy23 (martinas@centum.cz) ... 31.01.2009 00:20:13 ... (Strom/Strom)
Re (6): Dům tisíce mrtvol
Odpověď na příspěvek od Eerie.Black.Cat ( mailto:eerie.black.cat@centrum.cz ) z 30.01.2009 21:36:31:
japonsky Anoanoano, to je ono *47* od nenavisti az po charisma to stoj za to

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: