XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Antixchat

 

Antixchat

Antixchat

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co si myslíte o stránkách bojujících proti XChatu?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Nobodies (nobodies@centrum.cz) ... 30.06.2005 19:46:52 ... (Strom/Strom)
Pozvánka do Bílé Vody
Tohle fórum jsem navštívil poprvé a fakt se dobře bavím. *1* Zejména při čtení příspěvků LordDoom4, což musí být někdo velmi specifický.... Podal již tuny stížností na adminy a SS, kteří neplní své povinnosti... klidně by přijal nabídku na post administrátora, neb má charisma a je nekonečně spravedlivý... nikdy se nemýlí, ale neumí česky... miluje válku, poskakuje po bytě v plné polní a chce být vojákem z povolání... *3*
Mám pro LordDoom4 jednu radu. U nás na Jesenicku máme moc hezkou léčebnu pro duševně nemocné. Nachází se v Bílé Vodě. Jestliže to, co píšeš, myslíš vážně, pak se zkontaktuj s ředitelem a požádej o několikaměsíční pobyt. Kdyby snad váhal, tak mu pošli své příspěvky ve fóru. Jsem si jistý, že po přečtení ti promptně vyhoví a možná i sanitní vůz pošle. Současně požádej o kursy češtiny. Jednoznačně ti to prospěje. *6*
A ještě poznámka na okraj. Kdyby skutečně vypukla válka, kdyby ti kulky začaly svištět kolem hlavy, kdyby ti děla hřměla za humny, kdyby půl města pochcípalo kvůli otráveným zdrojům vody, kdyby na stromech visely kusy těl tvých přátel, tak se dosereš strachy jako malej Lojza a budeš se chtít zahrabat do země podoben krtečkovi v podělaných kalhotkách. *3*
guest Muž skeptik (skeptik@xmail.cz) ... 30.06.2005 21:17:38 ... (Strom/Strom)
Re: Pozvánka do Bílé Vody
Odpověď na příspěvek od Nobodies ( mailto:nobodies@centrum.cz ) z 30.06.2005 19:46:52:
Tome, fakt poprvé? Já zde již pár dní nevěřím vlastním smyslům*1*Hele, a hradí to léčení v Bílé Vodě VZP a kurzy češtiny MŠMT? Nebo je to jenom pro samoplátce?*5*Abysme pak na to léčení dotyčného nemuseli pořádat sbírku*62*
guest Muž LordDoom4 (Doom5@centrum.cz) ... 01.07.2005 01:01:29 ... (Strom/Strom)
Re: Pozvánka do Bílé Vody
Odpověď na příspěvek od Nobodies ( mailto:nobodies@centrum.cz ) z 30.06.2005 19:46:52:
Nelecil se nahodou v Bile vode Pan prezident Vaclav Havel? *40**3* takze to tam asi zadny blazinec neni *47* , jojo cesky moc neumi kdyz ve me koluje nemecka krev , jsem blbej sudetak *40* a deda na me porad zvatlal nemecky *40*
No do Jeseniku jezdim *1* konkretne za babickou do Jeseniku.
No dale osobne se pokladam za zcela normalniho a bavi me kdyz se musim koukat na lidi jako ty kteri si mysli ze tohle vsechno myslim vazne *3**3*(*72*)
Kdyby vypukla valka tak statecne pujdu do prvni linie v pripade nutnosti obetuji svuj zivot za vlast *40*Krtek byl rozeny vojak
*5* A kusy mych pratel by me nezkolili *3**3*protoze jestli to nevis ve valce je zcela normalni ze umiraji tvi blizci ,apod , nekdy kdyz mas stesti tak ne ...
carneroČerná hvězdička Muž carnero (carnero@carnero.info) ... 01.07.2005 01:04:51 ... (Strom/Strom)
Re (2): Pozvánka do Bílé Vody
Odpověď na příspěvek od LordDoom4 ( mailto:Doom5@centrum.cz ) z 01.07.2005 01:01:29:

Kdyby vypukla valka tak statecne pujdu do prvni linie v pripade nutnosti obetuji svuj zivot za vlast.

Za kterou vlast? Tebou propagovane Nemecko, milovane USA nebo Tva domovina Ceska republika...

A kusy mych pratel by me nezkolili.

Protoze pratele nemas, nebo protoze si psychopat?

*44* carnero
guest Muž LordDoom4 (Doom5@centrum.cz) ... 01.07.2005 01:17:07 ... (Strom/Strom)
Re (3): Pozvánka do Bílé Vody
Odpověď na příspěvek od carnero ( mailto:carnero@carnero.info ) z 01.07.2005 01:04:51:
*1*No CR neprimo stoji na strane USA, vzdit nase 601.skupina specialnich sil operovala v Afganistanu *47* pomahala amikum ,a me propagovane Nemecko no tohle Nemecko uz neni co byvalo , ale presto v nemcich zustala silna sebedisciplina smysl pro poradek a organizaci, ale jelikoz zazili valku a vyvovali ji stavi se negativne k valce v Iraku , kdyby nebyla WWII stali by jednoznacne na strane USA , takze je jedno pro jakou ,, vlast " padnu , ale vlast se pocita tam kde jsem se narodil a ziju, takze by to byla CR, kdybych emigrovam tak USA
Pratelu moc nemam , ale spise jsem toho nazoru ze proste kdyby to dostali ve valce tak je to osud a stim uz nic nenadelam , akorat ucim jejich pamatku nad hrobem a budu zit dal *5*
Jo a psychopat nejsem *34**3**3*teda takhle me jeste nikdo z mych blizkych nenazval
carneroČerná hvězdička Muž carnero (carnero@carnero.info) ... 01.07.2005 01:19:31 ... (Strom/Strom)
Re (4): Pozvánka do Bílé Vody
Odpověď na příspěvek od LordDoom4 ( mailto:Doom5@centrum.cz ) z 01.07.2005 01:17:07:

Tak od toho mas me, abych Ti rikal, ze jsi psychopat *3* Ale ja se jen ptal.

*44* carnero
guest Muž LordDoom4 (Doom5@centrum.cz) ... 01.07.2005 01:28:15 ... (Strom/Strom)
Re (5): Pozvánka do Bílé Vody
Odpověď na příspěvek od carnero ( mailto:carnero@carnero.info ) z 01.07.2005 01:19:31:
*17**12*Ten tvuj kamos co ma tu elektriku samopal P90 nestreli te obcas s kulickou do hlavicky nebo do prd...*72*? *40**72*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: