XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Magie

Magie

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
- Solve et coagula - 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Mistrnettu (mirek.mar@email.cz) ... 20.04.2008 18:28:18 ... (Strom/Strom)
Pozdravy od Bota
Tak jelikož mi občas někdo napíše, že chce nějaký pozdrav a pak se přidá dalších pár lidí a nakonec to končí tím, že většinu času dělám pozdravy, tak pokud budete nějaký pozdrav chtít, tak mi ho napište sem. Budu sem koukat minimálně dvakrát denně, takže se nebojte, že by mi něco ušlo.

Díky
b.e.s.t.Modrá hvězdička Muž b.e.s.t. ... 25.04.2008 04:52:58 ... (Strom/Strom)
Re: Pozdravy od Bota
Odpověď na příspěvek od Mistrnettu ( mailto:mirek.mar@email.cz ) z 20.04.2008 18:28:18:

No, když někomu udělá dobře, že při vstupu do místnosti automat vyplivne textový řetězec, který vypadá jako pozdrav, tak je to podle mne příznak naprosté sociální deprivace.

Pozdrav býval (a mezi normálními lidmi snad i je) výrazem toho, že zdravící (upřímně) přeje zdravenému, aby (například) byl zdráv, aby se mu dařilo dobře, aby mu přálo na cestě štěstí, aby mu přál (neboli vzhledem ke svým možnostem i zajistil) zdraví některý z bohů...

To, že se z pozdravu stala mezi některými lidmi fráze bez jakékoliv myšlenkové náplně, je sice smutné, ale to, že si někdo dokonce přeje, aby ho zdravil automat, je tragické - zvláště v místnosti, kam chodí lidé. u kterých by se dalo předpokládat, že vědí nebo aspoň tuší, že slovo je mocný nástroj, naprosto nezaměnitelný s automaticky vygenerovaným texovým řetězcem.

Neboli i takové vyžádání individuálního "pozdravu od bota" něco napovídá.
guest Muž Mistrnettu (mirek.mar@email.cz) ... 27.04.2008 18:55:01 ... (Strom/Strom)
Re (2): Pozdravy od Bota
Odpověď na příspěvek od b.e.s.t. z 25.04.2008 04:52:58:

Ale lidé jím chtějí být zdraveni. To co chtějí je pouze jejich věc, že neberou význam pozdravu, tak jak by měl být brán, za to nemůže nikdo jiný, než ta daná osoba a že to tak chce, tak to chce, podle mne to je jen jeho věc. Také mi někteří lidé píší, že si nepřejí být zdraveni, Já jim to splním, ale musím splnit i přání lídí, kteří chtějí být zdraveni.

Podrtženo sečteno: Já do toho nemám co mluvit (a ostatně ani nikdo jiný) je to jen jejich věc co chtějí a co ne. A navíc, většině z nich to stejně nevymluvíš.

(neber si to osobně, žádná narážka v tom není)
guest Muž stranger_in_darkness (trash_keeper@darksideforum.org) ... 01.05.2008 13:50:10 ... (Strom/Strom)
Re (3): Pozdravy od Bota
Odpověď na příspěvek od Mistrnettu ( mailto:mirek.mar@email.cz ) z 27.04.2008 18:55:01:
Také mi někteří lidé píší, že si nepřejí být zdraveni, Já jim to splním, ale musím splnit i přání lídí, kteří chtějí být zdraveni. -> lol a plnis jakekoliv prani lidem, kteri chteji byt zdraveni?

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: