XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Historie nicku

 

Historie nicku

Historie nicku

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jak ste přišli na svůj nick?? 1) Který se vám zdá nejhezčí?? 2) Který se vám zdá nejzajímavější? 3) A který se vám zdá nejtrapnější?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž EviLDoeR (evildoer@centrum.cz) ... 10.02.2005 17:04:52 ... (Strom/Strom)
EviLDoeRek *88*
.. Also já taky přispěji svou troškou do mléna *85**2* :))) .. Inu byl jednou jeden pochmurný wečer, byla středa, úplněk .. Přesně si pamatuji, že bylo 15tého a já v ten deeen .. *66* .. V ten den .. Sem dostal pětku we škole .. Ano, i takowý génius, jako jsem já -> .. Pochybil .. *17* .. Nu a co se nestalo, co čert nechtěl, sem dostal doma zaracha na PC no *71* .. No ale štěstěna se na mě usmála, ve své kapse sem vyšantročil 50 Kč a jelikžo jsem člověk podnikawý, newáhal jsem ani co bys řekl "Jouí Potterová je panna" a upaloval sem do nejbližší kavárny .. Internetowé kawárny *40* .. No a tam se to stalo .. *9* .. bylo To nečekané, zmatené, flustrující .. Vzrušující .. *9* .. Nečekaně jsem kliknul na tlačítko Registrace a pak už se to se mnou wezlo .. Nick, Heslo, kontrola, pak opsat ten ošklivý obrázek a pak .. Byl sem v ToM *9* .. Byl sem TAM !! *40* ..
..
.. No a to je celá historie, jak vznikl můj nick :-D ..
guest Muž mIaaaask ... 26.02.2005 13:26:38 ... (Strom/Strom)
Re: EviLDoeRek *88*
Odpověď na příspěvek od EviLDoeR ( mailto:evildoer@centrum.cz ) z 10.02.2005 17:04:52:
*3* že nám někdy řekneš jak si přišel an svůj e-mail *88*
segrajitka měla pravdu...jako nějaká pohádka mooc pěkný *1*
guest Muž EviLDoeR (evildoer@centrum.cz) ... 27.02.2005 12:09:48 ... (Strom/Strom)
Re (2): EviLDoeRek *88*
. .Ale jak pohádka? *34**3* . .:)) .. Dyk sem napsal historii, jak vznikl muj nick tak co je? .. *83* :o))))) ..
guest Muž mIaaaask ... 27.02.2005 14:29:30 ... (Strom/Strom)
Re (3): EviLDoeRek *88*
Odpověď na příspěvek od EviLDoeR ( mailto:evildoer@centrum.cz ) z 27.02.2005 12:09:48:
no to sice jo ale napsal si to pěkně a náms e to líbiloo *40*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: