XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Kapitalismus

Kapitalismus

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Politicko-ekonomický systém ve kterém pracovití lidé dosahují zbohatnutí?
"Kapitalismus je závislý na tom, že lidé v naději, a to často klamné naději, na zbohatnutí velice usilovně pracují, a přispívají tak ke zbohatnutí jiných lidí".

Charles Hardy, britský filozof.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž renxi (renxi@seznam.cz) ... 22.12.2012 11:44:00 ... (Strom/Strom)
sdf
To co se tu uvadí za čísla je néjen nevěrohodné ale v podstatě jsou tam velké nesrovnalosti,ale to bychom mohli polemizovat do nekonečna kdo má pravdu v číslech a grafech a nebo ne ;)
Je pravdou že to co v tomto státě a ne jen v našem státě bylo nebyl jednak žádnej komunismus což asi už ste četli mnohokrát,ale byl to pouze určitý sociální systém veden tehdejším SSSR. Věřte že naši politici měli moc jako ti dnešní v EU..to znamená co řekne EU musíme udělat taky. Což tehda bylo uplně ae uplně to samé někdo něco řekl a odsouhlasil v kremlu a tady se to muselo aplikovat kdyby se to tu neaplikovalo tak by se stalo to co se stalo v roce 1968. Ano je pravdou že prostě byly určité prostě věci které byly špatné a nikdo by je dnes určitě nechtěl znovu zažít to je jasné ani já ne a kdybych jen trošku měl podezření že dnešní ksčm má nějaký skrytý partyzánský program který vytáhne když se dostane k moci tak by můj lístek nedostala. Ano dneska se na komance ukazuje pouze jako na nejakou cernou stránku historiie ale ano bylo to po válce po špatné době kdy společnost viděla před vlastními okny zkutečné zrůdnosti fašismu takže se to určitě promítlo i do razatnosti lidí a tedy i do tehdejší KSČ kdy se za slovo a za činy muselo tvrdě bojovat,vemte si jak tehdejší dělnický lid byl když to řeknu lidově nasranej a léta pronásledován taky a svoje činosti v tehdá ještě dělnickém hnutí podzději už jako komunistická strana takže tady mužeme poukaovat že k tomu aby vznikl teror a pronásledování úbec nepotřebujem měnit systém stačí nám ten co tu dnes máme...V dnešní době by trošku sledovanosti majetných lidí taky neuškodilo! a proto taky lidé co se pak dostali k moci se bohatým a mocným mstili za léta v chudobě,ponižování,vykořistování.... Jako dnes vy by ste věšeli dnešní členy ksčm tedy podle vás komunisty,tak se chováte uplně stejně jako ty bolševici,prostě bráníte jen svůj názor a nekoukáte na to kdo má jiný názor, když je tedy ta jakoby demokracie já tohle slovo tak nerad používám protože nikdo z nás včetně mě ani neví jak ta demokracie má skutečně vypadat a zda se dá na lidskou společnost aplikovat ubec já myslím že to je nemožné. Nebojujte proti komunistům tak že budete pouze pooukazovat na minulost a říkat podívejte co se dělo ted to bude zpět což je samořejmě nesmysl buhvi zda by se ubec neco změnilo protože nejde o politickou stranu ale systém který je politická strana ho ovšem muže postupně na přání většiny lidu pozměnit nebo nahradit na to pravomoce už má ovšem je třeba aby tento systém přestal fungovat ekonomicky což vlastně nevím zda tady ubec někdy fungoval když jde pořád do bankrotu! Bojujte proti komunistům tak že budete schopni efektivně hospodařit a správně řídit náš stát a né to z čeho máte stát budovat jen rozkráct to tam ani nemusíte být lidem zlepšete život dejte práci a větší sociální jistoty. A nikdo si vás ani nevšimne a můžete se tam jmenovat třeba ODSNAVASSERE,když vám to bude fungovat tak proč ne *105*! Ale když dnešní lidé vidí co všechno se zdražuje že nebudou mít na důchod,musí být rodičům dlouho na krku protože se nedokážou o sebe postarat i když jsou schopni se o sebe postarat jen systém jim to nedovolí,a pak modráci čuměj z otevřenejma hubama a čuměj jak hejno hladovejch supu když komunisté je drtěj ve volbách,protože se bojí o korýtka že takhle nečuměj když lidi makaj za minimální mzdy a podnikatelé mají na účtech miliony nebo že lidé leží na ulicích,žijou od výplaty k výplatě a nebo jsou vyřízení na ulici! . Proto doufám že se co nejdřív ksčm dostane k moci aby se konečně něco začlo zlepšovat. Proto lidé nebojte se Ksčm ale bojte se lidí co jen kecají a nic nechtějí změnit ty nás dostanou na dno nejvíc. Mimochodem Fischera za prezidenta taky nechci to je převleklej kabát takže modrák. Hezké vánoce
Tom9146 Muž Tom9146 ... 11.05.2013 09:54:42 ... (Strom/Strom)
Re: sdf
Odpověď na příspěvek od renxi ( mailto:renxi@seznam.cz ) z 22.12.2012 11:44:00:
Jo,to je dobře napsáno,i když odepisuji pozdě :D
Demokracie je podle mě stejně jen jakýsi "šuplík",do kterého lze vložit cokoliv,takže demokratické principy si může každý vyložit po svém.Demokracie byla v podstatě za protektorátu,když se lidé mohli podílet na německém úsilí :-),demokracie byla v podstatě za Rakousko-Uherska,když bylo Čechům povoleno se v menší míře projevovat česky v různých spolcích,za komunistů,když v podstatě vládl lid,za Masaryka,když v podstatě každý mohl utvářet národ a nakonec dnes,když se každý může svobodně prosadit umělou slávou a penězi a někdy i odírat druhé;tedy většinou.Pro mě je tedy tento režim nejhorší.
Ebisek Muž Ebisek ... 13.05.2013 01:59:07 ... (Strom/Strom)
Re (2): sdf
Odpověď na příspěvek od Tom9146 z 11.05.2013 09:54:42:

V takovém výkladu pak i komunismus je demokracie, jelikož lid si zvolil ve volbách politiku strany a tím pádem to dostal jak si většina přála *18*
Tom9146 Muž Tom9146 ... 30.05.2013 17:31:20 ... (Strom/Strom)
Re (3): sdf
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 13.05.2013 01:59:07:
Ano to v podstatě je,ale ne už v ideologii a vládou.
Ebisek Muž Ebisek ... 30.05.2013 20:48:09 ... (Strom/Strom)
Re (4): sdf
Odpověď na příspěvek od Tom9146 z 30.05.2013 17:31:20:

Se vším
Tom9146 Muž Tom9146 ... 05.06.2013 17:37:35 ... (Strom/Strom)
Re (5): sdf
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 30.05.2013 20:48:09:
Tak v tom případě byla demopkracie za komunistů mnohem větší :D
Ebisek Muž Ebisek ... 05.06.2013 18:07:52 ... (Strom/Strom)
Re (6): sdf
Odpověď na příspěvek od Tom9146 z 05.06.2013 17:37:35:

To také říkám *3*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: