XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Drogy...

Drogy...

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
...a vztahy k nim
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

BircoffČerná hvězdička Muž bircoff ... 11.07.2004 14:56:41 ... (Strom/Strom)
Marihuana
I Marihuana je droga a kdo bere drogy je fetak ;)
guest Muž paads (en.mady@seznam.cz) ... 01.08.2004 07:23:43 ... (Strom/Strom)
Re: Marihuana
Odpověď na příspěvek od bircoff z 11.07.2004 14:56:41:
Prachy jsou droga, a kdo vydělává,platí,půjču je nebo s nima jinak manipuluje je největší feťák....kolik lidí už dostaly???
guest Muž Nefrete (Nefrete@centrum.cz) ... 01.08.2004 11:28:28 ... (Strom/Strom)
Re (2): Marihuana
Odpověď na příspěvek od paads ( mailto:en.mady@seznam.cz ) z 01.08.2004 07:23:43:
v tom případě jsme na penězích závislí všichni co? takže i malý dítě, který dostane do ruky peníze, aby si došlo koupit zmrzlinu je feťák? mno, je to trošku přehnaný, ne?*4*
guest Muž S.n.a.k.e.r (skodak@chello.cz) ... 12.08.2004 15:51:44 ... (Strom/Strom)
Re (2): Marihuana
Odpověď na příspěvek od paads ( mailto:en.mady@seznam.cz ) z 01.08.2004 07:23:43:
přesně tak. já su na prachách závislej. chci je vydělávat jakkoli a baví mě je probírat a počítat *47* ( jako strýček skrblík *1* ) než sem si koupil kompl, tak sem u sebe měl asi devět táců v malých bankovkách...to bylo žůžo!!! :)))))))) na prachy teda slyším, to jo :))))
guest Muž Ewe_n (eva.slamova@email.cz) ... 22.11.2005 11:20:29 ... (Strom/Strom)
Re: Marihuana
Fakt si to myslíš?!?:))))Jestli jsi abstinent a nekouříš tak bych to možná ješte zkousla-jinak ne!!Tohle cos řek,si myslej jen ty,co neví o co de...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: