XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Kontakt s adminy / Informace pro uživatele

 

Informace pro uživatele

Informace pro uživatele

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zde najdeš informace týmu o důležitých věcech týkajících se XChatu
Máš technický problém? Napiš nám - můžeš si vybrat z několika různých způsobů:

fora: http://www.xchat.cz/forum/topic.php?r...arent=1&id=14366
email: help@xchat.cz
facebook: https://www.facebook.com/xchatcz
twitter: https://twitter.com/xchatcz

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 z 21 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | » | Poslední

 

guest Muž Bacteriss (xchat@bacteriss.net) ... 07.06.2006 17:43:24 ... (62/202)
Nové žluté posily
Dnešním dnem se plnohodnotnými administrátory stávají:

Georgo10
makrela4
Pav.m
safety
SchumAK


Kill.Jane nebyla týmem podpořena při hlasování. Děkujeme za dosavadní spolupráci.

Přejeme hodně úspěchů a pevné nervy *22* *852*
GymJWMČerná hvězdička Muž GymJWM (gymjwm@jaw.cz) ... 17.05.2006 16:55:51 ... (61/202)
Update
Ahoj,
dnes doslo k dalsi aktualizaci xchatu, behem ktere se opravily nektere zname chyby mimo mistnosti/kategorie

- statistika duelu
- ulozeni osobnich udaju v nastaveni
- zavislost kraju a okresu
- hledani certifikatoru podle oblasti

a nejake dalsi
GymJWMČerná hvězdička Muž GymJWM (gymjwm@jaw.cz) ... 08.05.2006 13:26:20 ... (60/202)
K výpadku
Ahoj,
tak dnešní výpadek máme za sebou. Během něj se na XChat přistěhovaly 2 nové servery (px4, px5) a bylo opraveno par chyb. Zde je seznam těch, které byly nahlášeny na forech:

Opraven filtr adminů v top
Při smazání cookies by se měl následně použít správný nick (velikost písmen) a pohlaví
Popisek ve srazech neobsahuje , povoleny smajlíky v popisku i v komentáři přihlášky
Zarovnání nicku na profilu na střed
Při hledání na forech při přechodu na další stránku nemizí čeština
Při změně obrázku fora nezmizí téma z výpisu

A potom ještě nějaké drobnosti navíc
Prazdroj Muž Prazdroj (Liberecky@urquell.net) ... 01.05.2006 13:07:40 ... (59/202)
Osetrovatelka
Odebrána práva Ošetřovatelce na vlastní žádost, děkujeme za spolupráci, hodně štěstí v osobním i profesním životě *16*.
guest Muž Bacteriss (xchat@bacteriss.net) ... 11.04.2006 15:30:26 ... (58/202)
Nové zelené
Dnešním dnem se administrátory ve zkušební době stávají:

Pav.m
Kill.Jane
makrela4
osetrovatelka
safety
schumAK
Georgo10


Přejeme hodně štěstí a držíme palce *44*
guest Muž Bacteriss (xchat@bacteriss.net) ... 02.04.2006 22:51:16 ... (57/202)
Nové žluté
Dnešním dnem se plnohodnotnými administrátory stávají:

Havajsky_Domovnik
Jesterka_j
MedaBeedaa
Necronius
Sissi


Přejeme mnoho úspěchů, radosti a buďte na ně hodní *22*
guest Muž Bacteriss (xchat@bacteriss.net) ... 01.03.2006 14:14:24 ... (56/202)
snehulka
Dnes ukončila na vlastní žádost své působení v Xchat Teamu snehulka. Děkujeme Klárko a hodně štěstí do života *852*
guest Muž Bacteriss (xchat@bacteriss.net) ... 27.02.2006 11:40:04 ... (55/202)
carnero
Dnešním dnem opustil na vlastní žádost Xchat team náš kolega a kamarád carnero. Děkujeme za jeho spolupráci a přejeme vše nejlepší do života. Ať se Ti daří *22*

Děkujeme *22*
Prazdroj Muž Prazdroj (Liberecky@urquell.net) ... 14.02.2006 21:35:05 ... (54/202)
Hornet
Dnešním dnem nás na vlastní žádost opustil administrátor Hornet. Děkujeme za dlouhodobou kvalitní spolupráci a přejeme hodně štěstí v osobním i pracovním životě *1051*
MocelaUmbraČerná hvězdička Žena MocelaUmbra (mocela@karneval.cz) ... 09.02.2006 12:39:29 ... (53/202)
Změna
Vzhledem k tomu, že mi Xchat respektive administrace zabírá spoustu času, který chci směřovat jiným směrem, rozhodla jsem se ke dnešnímu dni skončit. Není to rozhodnutí ze dne na den, ale vyplynulo to z mých potřeb, zájmů a zálib a hlavně priorit. Xchat se v poslední době neřadil do kategorie zálib, ale spíš do povinností a začal mě výrazným způsobem zasahovat do času a omezovat mě, nechala jsem tu spoustu energie při řešení spousty stížností, ale měla jsem díky téhle funkci možnost poznat spoustu nových lidí a naučit se pár hodně zajímavých věcí. Rozhodně jsem si svým způsobem rozšířila obzory a jsem ráda, že jsem dostala tuhle možnost.

Jako nová RS byl tedy vybrán Bacteriss. Přeji mu hodně štěstí a věřím, že tuhle funkci zvládne. Je férový, ochotný a má dostatečný nadhled a cit pro řešení problémů, kterých s rostoucím počtem uživatelům bude čím dál více.


Přeji všem hodně štěstí.
Co nejménší množství problémů ať s uživateli nebo se systémem.
A hlavně myslete na to, že Xchat je hlavně o pokecu. Není to nic víc, ani míň, jak si mnozí myslí.
Čao.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 z 21 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: