XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Akty

Akty

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Místnost o focení a nahotě *3651* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 z 62 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | » | Poslední

 

guest Muž 1zip (1zip@centrum.cz) ... 17.01.2008 19:18:11 ... (475/615)
Nové SS - Angelika
Tak sem se prokousal fórem, několikrát se úspěsně dopálil a myslím si, že Angelika NENÍ vhodná osoba na SS a udělám co budu moct, aby tu SS nedostala ...a to sem sem chtěl přestat chodit *3* ...máte smůlu, budu tu otravovat zas :)

Abych Vám trochu vyjasnil proč jsem změnil názor:

a) Myslím si že jí chybí potřebný nadhled, když někdo cíleně provokuje, tak si ho buď nevšímám a nebo ho vyhodím, ale nějaké vyhrožování, to si myslím že o něčem vypovídá.

b) Podmiňovat pořádání srazu SSkem, tak buď chceš pořádat sraz a nebo si jen masíruješ ego a za pořádání srazu to jen schováváš. Měla by sis ujasnit, proč vlastně chceš dělat SS.

c) Ignorace??? No promiň, ale 1) SSko nesmí používat ignoraci a 2) pokud nedokážeš řešit problém jinak než dvěma extrémnímy stavy, kdy jeden je agresivní a druhý že prostě zavřeš oči, tak je to dost bída a bohužel jsem přesvědčený o tom, že IGNORACI jsi použila jen proto, že ještě nejsi (díky bohu) SS, vyhodit každého kdo se ti znelíbí taky není řešení.

d) Za těch 14dní co sem chodíš ses projevila až až...


Bylo by toho víc, ale v podstatě to hlavní jsem se napsal. Každý dělá chyby, ale kopat kolem sebe nikomu nepomůže a myslím si, že místnost spíš přežije, když kolem sebe budeš kopat v papučích, než kdyby jsme ti obuli SS-kanady. - docela konstrukčně složitá věta, což? *1*

*1367*
guest Muž 1zip (1zip@centrum.cz) ... 17.01.2008 19:17:04 ... (474/615)
Re (5): NEW SS ?
Odpověď na příspěvek od AngelikaDePlesiblier z 17.01.2008 14:27:04:

Tak další reakce, INFOBOT a SS spolu nijak nesouvisí, k provozování INFOBOTA nepotřebuješ SS a s funkcí SS ti nikdo nepřidá do menu tlačítko INFOBOT, to jsi uplně mimo a hlavně ani jedna věc nesouvisí s chatem

*1367*
guest Muž 1zip (1zip@centrum.cz) ... 17.01.2008 19:16:55 ... (473/615)
Re (2): Staflík
Odpověď na příspěvek od AngelikaDePlesiblier z 17.01.2008 12:59:12:

Milá Angeliko, začínám mít pocit, že nejsi vhodný kandidát na SS a to sem to forum nedočetl až dokonce. SS by měl mít trochu nadhled a ty se tu zatím projevuješ jak malé dítě.

*1367*
guest Muž 1zip (1zip@centrum.cz) ... 17.01.2008 19:16:46 ... (472/615)
Re (3): NEW SS ?
Odpověď na příspěvek od AngelikaDePlesiblier z 17.01.2008 09:21:33:

Jednoho takového uživatele, co dělal něco jen za SS, už sme tu měli, jestli chceš SS, zařid si to, není ti 12, nossan s tím nemá nic společného

*1367*
guest Muž nossan ... 17.01.2008 16:44:09 ... (471/615)
Re: NEW SS? To snad ne.....
Odpověď na příspěvek od StepanL ( mailto:stepan.lehocky@post.cz ) z 17.01.2008 15:56:16:
Vím, že se čeká jen na to až potvrdím já nového SS, byla jsem v podstatě rozhodnuté proč ne, ale po přečtení tady na foru už si nejsem tak jistá jestli ano.
guest Muž 4tigr (4tigr@centrum.cz) ... 17.01.2008 16:41:53 ... (470/615)
StepanL
Dovolim si zareagovat...

StepanaL znam. Rozhodne to neni mladej cucak co by nekoho bezduvodne napadal...me prijde je v pohode...
Angeliku znam z xchatu...povidat se sni se da fajn a zadny problem s ni nemam. Osobne ji neznam. Dominantni urcite je...to se urcite da rici...sama to tvrdi :) Na tom neni nic spatneho, kazdy jsem jiny.

Co se tyka cele te diskuse - osobne mi prijde ze to holky rozdmychali (asi z nedorozumeni) a kdyz nikdo nereagoval, tak pak stourali...zrovna jsem v mistnosti byl. Cele mi to jinak prijde o nicem...lidi se jen zbytecne rozciluji kvuli nicemu...a strouaji se v tom porad dokola :)

Jinak kdyz Angelika bude rozumna a nebude kvuli nicemu nekomu vyhazovat trvalim zakazem v mistnosti, ta klidne SS ma...stejne je tam ted skoro porad :) Pokud to nicmene hodla praktikovat jako bic a cukr a nekomu kvuli nicemu vyhrozovat, pak SS mit nemusi :)

Tot muj nazor :)
Preji hezky podvecer
guest Muž LeaNereus ... 17.01.2008 16:20:13 ... (469/615)
Tak moment
Nevim o co tu jde, krom toho me boli zub jako krava, ale jedno vam reknu. V tomto pripade se zastavam StepanaL, jelikoz vidim pravo na jeho strane. Taky jsem zezacatku nevedela, co je zac, ale ted ho znam a vim, ze je jeden z mala s kterymi muzu mluvit o vsem. A urcite neni zakomlexovany. Timto si nechci nikoho znepratelit, ale je to muj nazor. A koneckoncu nazory jinych na me mi jsou sumak. Zub mi stejne nevylecej.
guest Muž StepanL (stepan.lehocky@post.cz) ... 17.01.2008 15:56:16 ... (468/615)
NEW SS? To snad ne.....
Milá Angeliko, já se s tebou nehodlám zabývat také celý den a pokud možno vůbec. Nálepkuješ dál, tak dobře. Podle mne jsi hysterická Ty, HYSTERIE je od slova hystera = děloha a hysterie je chorobná touha, aby tě lidi měli rádi, viz učebnice psychiatrie. Pořád máš s někým problém, takže lidi raději mlčí, protože na to se nedá reagovat (já to nedělal hodně dlouhou dobu), když spustíš tu svou opravdu k psychologovi náležící mluvu na oslavu své krásy, šikovnosti a já nevím čeho ještě. Ve spojení s tvými obrovskými ambicemi dostat FUNKCI je nenormální. Takže k psychologovi si skoč Ty. Mně je jedno, co říkáš, ale nebudeš, ani tak ani jako SS omezovat moje práva uživatele, i když jde o h. Nevím, co si o sobě myslíš. Ignoruj si koho chceš, když to nezvládneš bez toho - NORMÁLNÍ DISKUSÍ a ne nátlaky, jak koho jednou vyhodit či natrvalo. Štěpán
guest Muž AngelikaDePlesiblier ... 17.01.2008 14:27:04 ... (467/615)
Re (4): NEW SS ?
Odpověď na příspěvek od BOB-dominator ( mailto:petepe@post.cz ) z 17.01.2008 13:58:25:
Bobe já ten sraz chtěla zorganizovat přes něco a to něco byl infobot...... když není Ss není infobot a těžko budu chodit po jedincích a ptát se jich na sraz, zas tolik času nemám.Všude se srazy dělají přes infoboty, asi všichni vědí proč.Pro udržení pořádku a chodu místnosti je ta funkce taky důležitá a velmi mě mrzí, když nossan mi řekla že s tím nemá problém, proč to nenapíše giggovi, už to je jediné co mě od toho dělí
StepanL dej si pohov nehodlám se tebou zabývat celý den, jseš hysterickej chlap.Tím s tebou končím.Mám tě v ignoraci tak mi dej laskavě pokoj.Howgh
guest Muž BOB-dominator (petepe@post.cz) ... 17.01.2008 13:58:25 ... (466/615)
Re (3): NEW SS ?
Odpověď na příspěvek od AngelikaDePlesiblier z 17.01.2008 09:21:33:

Tak to mě mrzí že musíš mít pro to SS. Myslel jsem si že funkce k tomu není až tak důležitá.... Asi je

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 z 62 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: