XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Kluci S/M

Kluci S/M

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
*370**1310*Pouze pro mužské příznivce*90**1257* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 23 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 

guest Muž NoNameMilan27 (milan.gazeta@tiscali.cz) ... 09.12.2007 14:51:42 ... (150/230)
Re (2): brrrr
Odpověď na příspěvek od lederhosen ( mailto:lederhosen@seznam.cz ) z 04.12.2007 22:21:58: hmmm.... dyž vono se to tam jinak nevejde.... žel bohu...omezenej počet znaků.... tož se omluvuju.. ale myslim, že ten smajloš za tim je vístižnej a mělo by to několik pár uživatelů pochopit....fakt už je ten popisek plnej a nevejde se ani tečka.....
lederhosen Muž lederhosen (lederhosen@seznam.cz) ... 04.12.2007 22:21:58 ... (149/230)
Re: brrrr
Odpověď na příspěvek od lederhosen ( mailto:lederhosen@seznam.cz ) z 26.11.2007 22:32:32:

brrrr popis
lederhosen Muž lederhosen (lederhosen@seznam.cz) ... 26.11.2007 22:32:32 ... (148/230)
brrrr
Kluci S/M :
Pro mužské příznivce S/M.Onanisti a klasici*

toto je popis místnosti ? BRRRR !!

dej tam........ S/M , kůže,army, latexu a pod.
lederhosen Muž lederhosen (lederhosen@seznam.cz) ... 31.10.2007 10:58:34 ... (147/230)
častá kapka i xchat proráží..........?
co jsem ,řekl to furt platí
a znovu pravím : nechat nicky co 45 minut nepromluví v místnosti je hloupost , aktivních je třeba 25 nicků a pak je v uživatelích nesmyslně dlouhej seznam mlčících , na co? to je nějaký lakování statistiky narůžovo ? že by pro reklamní účely?
guest Muž NoNameMilan27 (milan.gazeta@tiscali.cz) ... 28.10.2007 23:08:13 ... (146/230)
Re (5): Všeobecně
Odpověď na příspěvek od NoNameMilan27 ( mailto:milan.gazeta@tiscali.cz ) z 20.10.2007 07:34:01: psal tu někdo něco???????*88*
guest Muž RadicalGay (na.nic@nikde.cz) ... 24.10.2007 23:41:19 ... (145/230)
Re (5): Všeobecně
Odpověď na příspěvek od NoNameMilan27 ( mailto:milan.gazeta@tiscali.cz ) z 20.10.2007 07:34:01:

To je ale to prikladne buzni, ne? Ze se zalozi hned 3 mistnosti, protoze honeni, klasik a S/M je neco uuuplne jineho... :)))

Hlavne predpokladam, ze takto vyhranene extremy jsou mezi 4% v mikroskopickem mnozstvi.

Ctu vsechna buzni fora a ze sexovych se mi zdaji Kluci s kluky nejtolerantnejsi, ackoli jsou nejhasterivejsi.

Ale to bylo jen k tomu, jak sis neodpustil rejp do cimprlich buzen spolu s nabidkou cimprlich pravidel.

Pozitivne bych videl aspon to, ze v Kluci S/M je zrejme statisticky vysoke procento realne randivosti, ze je nutne zelenacum odpomoci od stejne zelenych klasikaru... :)))
guest Muž NoNameMilan27 (milan.gazeta@tiscali.cz) ... 20.10.2007 07:34:01 ... (144/230)
Re (4): Všeobecně
Odpověď na příspěvek od RadicalGay ( mailto:na.nic@nikde.cz ) z 19.10.2007 14:56:03:Začnu od konce: na lederhosenův příspěvek jsem již reagoval... a to cca před třičtvrtě rokem... myslim, speciální pravidla? počkej, musim si to přečíst znovu.....Tak... nevidím na tom nic, co by mohlo někomu vadit..... jen formulace, že rozhodně nepatří... fajn ať je ti ku spokojenosti učiněno, můžem vymyslet příhodnější název... můj názor všichni znaj....dám jinej příklad a vezmu si na paškál třeba sekci volný čas: jak si třeba myslíš, že funguje místnost skinheads, ano, sice nemaj asi takovéhle komentáře, a takovéhle žvásty ve fóru, ale: už vidim, jak dlouho se tam udrží třeba nick "gayčubka" (tento nick existuje, a dávám jej zde pouze jako příklad, vlastníkovi tohoto nicku se omlouvám, není to nijak myšleno proti němu), nebo třeba nick "antifa_go" prostě jinak řečeno, jsou to nicky který tam nemaj co dělat.Z jejich pohledu. Z mého pohledu, pro klasikáře je několik jinejch stálejch místností, to samé pro TV, a pokud je jim to málo, mají možnost si zcela svobodně založit vlastní nestálou místnost. Přečti si, prosím, a to pozorně, znovu příspěvek všeobecně. Pěkně od první, do poslední věty. Hawg, tim jsem dožvástal a nemám co bych dodal... ani pro teď ani dobudoucna. prostě už mi přijde zbytečné se ospravedlňovat za něco, co je míněno velmi slušně, velmi slušnou formou. Ačkoli na to stejně lidi se*ou. :-)
guest Muž RadicalGay (na.nic@nikde.cz) ... 19.10.2007 14:56:03 ... (143/230)
Re (3): Všeobecně
Odpověď na příspěvek od NoNameMilan27 ( mailto:milan.gazeta@tiscali.cz ) z 19.10.2007 10:41:35:

Hezky ses mi tam zavrtal... :)))

Vsechno, co delaj buzny, je buzni, i kdyz se pri tom tvari jako hetero... :)))

A ja buzna sem.

Zkusenosti jsou neprenosne, ja bych zase minil, ze tebou popisovane nesvary jsou obecnym znakem aktivu a domu. Ale vstup do mistnosti bych jim proto nezakazoval.

Ne hastereni, ne kabelky, ne haklivost, ale hromada velmi specialnich pravidel se mi zda jako typicky buzni znak. Lze to vysledovat i u ostatnich buznich mistnosti a for.

Paradoxne se ale divim, ze nebyl zapracovan i namet lederhosena. Mlcici cumilove jsou v mistnosti asi nejzbytecnejsi... :)))
guest Muž NoNameMilan27 (milan.gazeta@tiscali.cz) ... 19.10.2007 10:41:35 ... (142/230)
Re (2): Všeobecně
Odpověď na příspěvek od RadicalGay ( mailto:na.nic@nikde.cz ) z 18.10.2007 09:11:36: Vidíš to moc dramaticky..... ale to nic... vony buzny sou háklivý na slovíčka.....bohužel..... Ale že i ty...... asi jsi nepochopil ducha a pointu..... a nebo nám začínáš taky buzínkovatět.... :-)
Nic... prosím tě..... je to tvůj názor... klidně si ber do místnosti jakou barvu rtěnky chceš, klidně i kabelku dle svého gusta *4*
Kecálisti? virtuálové? ti byli, jsou a budou, a pokud diskutujou a komunikujou a má to co společného s S/M, proč ne.....Ale fakt sorry, je to fakt vo hubu, když si dáš reál akci, a náhodou tam to dotyčné přijde a sotva tomu narveš ptáka do pusy tak ti to začne fistulovat: Kryndy pindy, božínku, takle né, prosím tohle ne, to nechci, tamto se mi nelíbí, tamleto mě nebere, nedrž mě za krkem, aů to bolínkuje..." A na takovýhle fifleny nemusí existovat místnost kluci S/M......*4* Teda, to je pro změnu zas můj názor........
guest Muž RadicalGay (na.nic@nikde.cz) ... 18.10.2007 09:11:36 ... (141/230)
Re: Všeobecně
Odpověď na příspěvek od NoNameMilan27 ( mailto:milan.gazeta@tiscali.cz ) z 16.10.2007 08:34:08:

Ted jsem zase malem smichy svalil ja. Nejdrive rejpy do hasterivych tetek a pak vyhlaska, ktera vymezuje i jakou barvu rtenky si nesmim vzit do mistnosti... :)))

Uz se tesim na novelu ve zneni: "Do mistnosti nepatri ani marne zoufale diskutujici uzivatele, tzv. kecalisti. I to z toho duvodu, ze jen kecaji a kdyz dojde na setkani kecalisty se sexuchtivcem, i z toho byva neprijemna a znechucujici zalezitost pro obe strany." :)))

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 23 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: