XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Kluci S/M

Kluci S/M

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
*370**1310*Pouze pro mužské příznivce*90**1257* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 z 23 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | » | Poslední

 

guest Muž RadicalGay (na.nic@nikde.cz) ... 18.05.2007 21:13:57 ... (120/230)
Re (4): Podej trestni oznameni na Centrum.cz :)))
Odpověď na příspěvek od Kamenon z 18.05.2007 09:58:12:

To pak vyvesi na celou kategorii filtry do 18. A do mistnosti se nedostane ani zavinac.cz, protoze neni certifikovanej. A kdo vi, jestli mu taky neni 18 minus. Soude podle obsahu nascreenovaneho rozhovoru.

A kdo vi, kolik je tobe. A kolik mne. A vubec... :)))
guest Muž Kamenon ... 18.05.2007 09:58:12 ... (119/230)
Re (3): Naopak je znamo...
Odpověď na příspěvek od RadicalGay ( mailto:na.nic@nikde.cz ) z 17.05.2007 19:35:06:

PODLE ZÁKONA BY NEMĚL TEN KLUK MÍT POVOLEN VSTUP DO TĚCHTO SEKCÍ DO 18 LET ZAVINAČ.CZ POSTUPOVAL SPRÁVNĚ
guest Muž RadicalGay (na.nic@nikde.cz) ... 17.05.2007 19:35:06 ... (118/230)
Re (2): Naopak je znamo...
Odpověď na příspěvek od Kamenon ( mailto:skartiges@seznam.cz ) z 17.05.2007 14:32:09:

...ze cela eroticka sekce je 15+. Kluci S/M dokonce vyslovne - je to v popisku mistnosti.
guest Muž Kamenon (skartiges@seznam.cz) ... 17.05.2007 14:41:17 ... (117/230)
Re: Adminove
Odpověď na příspěvek od absoluth86 ( mailto:juraj.ricany@gmail.com ) z 08.03.2007 15:24:24:
Četl jsem ty tvé práskací screeny , kdybys tam radši dal svoje fotky chlape bylo by to rozhodně příjemnější. Ten kdo si je přečte si musí o tobě myslet , že si jen bezvýznamný práskač !!! Jako malý dítě biješ pěstí o stůl, když se mu něco nelíbí ... měl by ses stydět za tvé chování včetně těch screenů, které tak krásně vystavuješ . Měl by ses hlavně zamyslet, jaký to vrhá na tebe pohled především.
guest Muž Kamenon (skartiges@seznam.cz) ... 17.05.2007 14:32:09 ... (116/230)
Re: Adminove
Odpověď na příspěvek od absoluth86 ( mailto:juraj.ricany@gmail.com ) z 08.03.2007 15:24:24:

Zavinač.cz je chytřejší než než ty a ty nemáš zásadní právo rozhodovat o tom kdo tady má a nemá co dělat. Kontroluj laskavě svoje emoce a neovladatelnou zášť vůči němu. Jak je známo do 18 let není do dneška povolen vstup do většiny erotických sekcí a zavinač.cz si byl toho jak je vidět velice dobře vědom a proto, toho kluka vyhodil a zcela právem. jediný kdo tady prozatím uráží a napadá jsi ty a za celou dobu co zavináče znam, jsem nebyl svědkem aby se navažoval do někoho způsobem jako ty do něho právě ted. Já naopak, nesnášim lidi, tvého příkladu a pokud jde o to slovo Amen vyřkni ho nad sebou především. Díky
guest Muž absoluth86 (juraj.ricany@gmail.com) ... 08.03.2007 15:24:24 ... (115/230)
Adminove
Ano..i tady se nachazeji lide keri semajiporad duvod vozit po lidech a skryvat se za masku admina. Inu neni divu ze to tady taky tak vypada. Aneb skryvejtre si svoje komplexy niekde jinde. Pokdu nejste ochoctni tolerovat nazory a prava jinych jdete pryc, nebo lib nelezte sem vubec. Vse co totiz delate je jenom ubohe omezovani lidi. Ale kdo holt nemuze jinak vybiji se tady tim zpusobem . Kazdopadne. jsou to asi lidi trpici nedostatkem zdraveho rozumu , nebo schopnosti tolerance.
Pokud bych snad mel byt konkretni .. Mark7 bysemel pro zacatek nad sebou zamyslet ...


joo a taky se to tyka nicku zavina.cz kterej nejdriv lidem zacne nadavat akdyz mu na to podobne azreagujou je vyhodi, nebo jeste lip vyhodi 16 leteho kluka z mistnosti a jeho obhajoba je ze byl nezletilej pricemz vpopisu mistnosti jasne stoji 15+!!!!
taakovy lidi tady nemaj co delat !!!
jo a co se zavinace tyce.. jakje tady z jehoprispevku videt je toarogantni, namyslena sebecka a egoisticka buzna neschopna kompromisu, nebo sebemensi davky lidske tolerance coz mu ubira na jeho charakteru dosti valnou davku lidskosti a inteligence.
Da se rict ze takovehle lidi nesnasim stejnejakoon mozna holky.... ovsemje toleruju protoze pokud bycbh to nedelal sedel bych natvrdo na dozivoti .... bohuzel jetolerovat musim ... a to same VYZADUJU od lidi jemu podobnym aby se to laskave naucili nebo sepro dobro lidstva sli co nejrychleji popravit !
Dekuju :) AMEN :D
guest Muž skeptik (skeptik1@centrum.cz) ... 26.02.2007 23:47:55 ... (114/230)
Re: nekdy fakt nerozumim
Odpověď na příspěvek od zavinac.cz ( mailto:zavinac.cz@atlas.cz ) z 01.02.2007 16:45:31:
Lukášku, no tvůj strojek chci jen prověřit, nic víc:-)))))))))))))))
guest Muž zavinac.cz (zavinac.cz@atlas.cz) ... 01.02.2007 16:45:31 ... (113/230)
nekdy fakt nerozumim
Nekdy fakt nerozumim tomu proc transky chodi, tam kde o ne nikdo ani nestoji nechapu hadaji se pak o nejjake sve prava, ci predsudky divne. Jsem gay protoze zenske nesnasim, mistnost SM mam rad protoze mam rad styl ve kterem ziju, proc bychmel akceptovat neco co mne rozciluje a hnusi se mi... jsem si jist ze vsichni gayove jsou gayove proto ze se jim libi kluci a ne nejake bezpohlavni veci, ktere to v hlave ani nemaji jasne. Ostatne ja do jejich mistnosti nelezu nelezu ani mezi lesby ani mezi heteraky a bisexualy proc je mam Akceptovat já.... Skeptikovi taky nerozumim,copak chces s mym strojkem?:-O
guest Muž NoNameMilan27 (milan.gazeta@tiscali.cz) ... 01.02.2007 15:49:40 ... (112/230)
Re (6): ANKETA
Odpověď na příspěvek od GMatysek ( mailto:GMatysek@tiscali.cz ) z 01.02.2007 14:20:00: jeden o voze, druhej o koze... neřeš to prosím..... opět opakuju, že nevíš o co jde a o čem je řeč....nikdo nikomu nic nezakazuje.... je to jen anketa, to bys mohl ve svém věku vědět, že anketa se dělá za účelem zjištění názorů... a to o čem tu píšeš, už je trochu out od daného tématu.. řekněme že mimo mísu.....a to, že se zjišťuje názor většiny ještě neznamená, že se jedná o cenzuru....napadlo mě takové rčení: není vhodné suteréně používati cizích termitů......a nebo z jiného soudku.. jeden můj známý vešel do společenských análů, když na jednom rautu vyprávěl o svém trapasu ( faux pas) a nakonec prohlásil: no vážení, to vám bylo foayer....
tak mě to jen napadlo, protože se mi zdá, že neznáš pojem cenzura.... a ačkoli má své choutky každý, neznamená to, že by mu měli chybět zásady, nebo alespoň základy slušného chování. mimochodem... máme demokracii.. ale spousta lidí si pojem demokracie přivlastňuje a vykládá po svém, ona totiž pravá a správná definice demokracie zní: každému přísluší právo sdělit svobodně svůj názor, žít svobodně, a vůbec jakkoli svobodně jednat, ale měl by být připraven nést za své svobodné chování a jednání případné následky... to jen tak okrajově.. a bohužel..určití uživatelé, nebo jak to nazvat tuto definici neznají... resumé: už mě nebaví plácat si tady játra a obhajovat sám sebe... a fakt mi nějaká transka nestojí za to abych věnoval tolik času své obhajobě, zvláště pak, když má další strana nekompletní a zavádějící informace..... punkt... howg....
guest Muž GMatysek (GMatysek@tiscali.cz) ... 01.02.2007 14:20:00 ... (111/230)
Re (5): ANKETA
Odpověď na příspěvek od NoNameMilan27 ( mailto:milan.gazeta@tiscali.cz ) z 01.02.2007 14:13:41:
Dobře, tahle jedna dělá bordel, máš důkazy, dej je adminům a ať má AK klidně do soudnýho dne ...
Jenom pořád nechápu, co to má co dělat s tou cenzůrou "choutek".

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 z 23 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: