XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Kluci S/M

Kluci S/M

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
*370**1310*Pouze pro mužské příznivce*90**1257* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 23 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 

guest Muž Hujerek65 (hujerek65@email.cz) ... 16.10.2007 10:29:45 ... (140/230)
Re: Všeobecně
Odpověď na příspěvek od NoNameMilan27 ( mailto:milan.gazeta@tiscali.cz ) z 16.10.2007 08:34:08:

ahoj, jen malou technickou, pokud nevíte a neznáte komu byste předali správce, napište /admin, systém přiradí správce dle pořadí - modrá hvězda, certifikace, nejdéle prochatovaný čas v tom dni

Hujíííí *1581*
guest Muž NoNameMilan27 (milan.gazeta@tiscali.cz) ... 16.10.2007 08:34:08 ... (139/230)
Všeobecně
Ahoj lidičky a mužští příznivci S/M. Sem tu zpět a mám několik věcí na srdci. Byl bych osobně nerad, aby mě kdokoliv osočoval z omezování, či nesnášenlivosti. O tom to vůbec není. V prvé řadě bych chtěl požádat všechny, kterým bude systémem, nebo jiným způsobem, přidělen status"správce". Dbejte prosím povinností správce a hlídejte si sklo. Dodržujte pravidla xchatu i základní pravidla místnosti (ty jsou při vstupu do naší místnosti jako popisek místnosti, v okénku nad vstupním tlačítkem (link na ukázku okna:
http://xchat.centrum.cz/room/intro.ph...id=324932&cid=32) Dále prosím, dbejte, aby tato pravidla (jak xchatu, tak naší místnosti) dodržovali i ostatní v místnosti... od toho toho správce dostáváte, aby ste dohlídli... Pokud nevíte, jak jako správce zasahovat, nebo, nebudete mít čas dohlídnout, pak prosím správce předejte někomu jinému. Nejjednodušší způsob předání správce je (pokud ho tedy máte) zadat do řádku kam píšete obvykle text tento příkaz: /admin nicktohokomuchetepředat Mezi /admin a nickem komu předáváte musí být mezera pak už stačí jen odkliknout entrem a je hotovo-... Z
Za další: netrpíme v této místnosti: prostituci, hrubé urážky všech na sklo, neslušné vyjadřování o ostatních uživatelích, tapetování, roznášení reklamních a komerčních linků... Dbejte i na to, aby se tyto věci vyskytovali v naší místnosti minimálně, nejlépe vůbec......
Jelikož sme, jak je z názvu místnosti patrno KLUCI a S/M tak rozhodně do naší místnosti nepatří holky a červené nicky TV, stejně tak sem nepatří omladina pod 15 (zkusím prosadit vyšší věk) a marně zoufale hledající uživatelé, tzv klasikáři. To jen z toho důvodu, že hledají klasický sex a když dojde k setkání klasikáře s S/Mkářem, bývá z toho nepříjená a znechucující záležitost pro obě strany.... Neříkám, že by měl správce vyhazovat hned a každého, ale upozornit jednou, upozornit podruhé a pokud to nepomůže tak vyhodit.... (v případě porušování pravidel) Díky
guest Muž NoNameMilan27 (milan.gazeta@tiscali.cz) ... 10.09.2007 19:33:56 ... (138/230)
žasnu....
Mno, děcka moje, skoro vlastní, tak... po dlouhý době vlezu na chat, kouknu na forum a málem se se tu svalil smíchy-. Ano, ano, hašteřivý tetky, to je asi ten správnej výraz. Takže jinak... každej ať si jakoukoliv předpojatost a zaujatost vůči komukoli řeší nějak jinak než příkazem / kick nějakejtennick . To k meritu věci. Každej bude hájit svůj názor a postoj... a už čtu reakce vůči mě, že já a TVnicky. :-) . Rád si na to počkám.... Jen sem Vám chtěl říct: lidi, buďte soudní a rozumní..... Mějte se pěkně a loučím se okřídlenou větou Lucky Bílé: a abych nezapoměl, mám Vás rád. :-)))))))
guest Muž Hannibal_Lecter (Hannibal_Lecter@centrum.cz) ... 12.08.2007 18:56:19 ... (137/230)
A tak tu fungujem
No já bych to tu přejmenoval na hašteřivé tetky *3**3* S/M room a forum jako by se hádali ženské na trhu kvůli ptákovinám .
lederhosen Muž lederhosen (lederhosen@seznam.cz) ... 08.07.2007 21:09:11 ... (136/230)
co jsem ,řekl to furt platí
a znovu pravím : nechat nicky co 45 minut nepromluví v místnosti je hloupost , aktivních je třeba 25 nicků a pak je v uživatelích nesmyslně dlouhej seznam mlčících , na co? to je nějaký lakování statistiky narůžovo ? že by pro reklamní účely?
guest Muž RadicalGay (na.nic@nikde.cz) ... 30.05.2007 00:29:17 ... (135/230)
Re (15): Podej trestni oznameni na Centrum.cz :)))
Odpověď na příspěvek od Kamenon ( mailto:skartiges@seznam.cz ) z 29.05.2007 03:40:55:

Coze bys udelal, cukrousku? Naplacal mi? :)))

Ctenari i s polovinou mozku by muselo dojit, ze moje "prupovidky" jsou jen reakci na tvoje. A ze si teprve ted nevidis do huby ani v jednom bode.

Kdybys byl schopnen sledovat diskusi a opustit svoji fixni ideu, tak by sis musel vsimnout, ze jsme uz davno o level vys - se skeptikem tu nepiseme o frazi: "Neni dulezity, ze je to na hovno, jde o princip." Mne konkretne zajimal vecny vysledek zakazu, ktery se da v pohode obejit. Ze zavinac.cz bude mit v ruce nastroj, jak opravnene vyhodit pubertaka, ktery ho SERE (az toto je klicove slovo), to je podle me dost malo.

Nicmene porad nechapu, co tu tocis, misto abys uz konecne s adminy dal rec. Staleho spravce nemate, tak muzou menit popisek jen o oni a dost pochybuju, ze by nechteli. Stacilo by jim ukazat ten zavinacuv web. :)))

Kdyz uz si byl tak osobni, tak mezi nami devcaty: nekamo, pokud chci, aby na me nekdo bral, tak se netvarim drsne, mi bohate staci, kdyz ma schopnost porozumet obsahu psaneho textu. Takze by melo byt jasny, ze ty osobne si mi celou dobu u prdele. Jen jsem reagoval na to, co je podle me PI-CO-VI-NA.

A ten avatar je o necem uplne jinym. :)))
guest Muž Kamenon (skartiges@seznam.cz) ... 29.05.2007 03:43:39 ... (134/230)
Re (13): Podej trestni oznameni na Centrum.cz :)))
Odpověď na příspěvek od skeptik ( mailto:skeptik1@centrum.cz ) z 28.05.2007 22:23:53:

Absoluth86 narážel na Zavináče.cz a jeho stížnost na chování Zavináče.cz vrhá pohled, jako kdyby byl sobeckej blb a já píšu , že blbem neni , nikoli neřikám, že to o něm tvrdíš ty !!! Bylo to myšlený všeobecně. Obrazně řečeno prostorově. Bohužel nemám u sebe slovník současnejch výrazů dnešních zajíců .
guest Muž Kamenon (skartiges@seznam.cz) ... 29.05.2007 03:40:55 ... (133/230)
Re (14): Podej trestni oznameni na Centrum.cz :)))
Odpověď na příspěvek od RadicalGay ( mailto:na.nic@nikde.cz ) z 29.05.2007 00:21:32:

Samozřejmě, že to nelze ověřit , právě proto sem psal, že i 15 ctiletej zajíc to může v pohodě odkliknout a do místnosti vejít i přes to, že mu neni 18 let. Psal, sem, že na jiných chatech je upozornění, do 18 let a tady je od 15 let. TO, že to neni možno ověřit je jasný a proto je tady princip.

PS: Jestli, tě můžu poprosit, tak se do mě nestrefuj laskavě a vynech svoje prupovídky. Máš sice možná image drsnáka tak si ho nech pro jiný kluky, který na to berou. Já na tyhle keci obvykle reaguju přesně jako máš tu tvojí ikonu s pěstí kámo takže ti radim ser na mě OK ?
guest Muž RadicalGay (na.nic@nikde.cz) ... 29.05.2007 00:21:32 ... (132/230)
Re (13): Podej trestni oznameni na Centrum.cz :)))
Odpověď na příspěvek od skeptik ( mailto:skeptik1@centrum.cz ) z 28.05.2007 22:23:53:

Treba mu splyváme. Nakonec jsem prijde zavinac.cz a rozsekne to, ze si tu povidas sam se sebou. Coz by byla skvela tecka za urcenim veku anonymnich nicknamu.

Tak ja to zkusim pro Kamenona polopaticky:

- z principu nemel zavinac vyhazovat v rozporu s popiskem mistnosti
- z principu ma i zavinac maslo na hlave
- z principu nestaci vyvesit, ze mistnost je od 18, kdyz to nelze overit
- z principu je trapne vycitat "zhrzene zenstvi", kdyz mravokarce reaguje na 2 mesice stary prispevek, ktery se ho ani netyka
- z principu by se tu chlap nehandrkoval jako baba na rynku a zasel si na kus chatu s adminama
- z principu bych souhlasil dokonce s americkou nepristupnosti 21, protoze S/M se "musi rozumet", to neni jen lesteni klady ve zpocenych adidaskach... :)))

To je principu! Nakonec z toho udelame nejetictejsi forum Xchatu! :)))
guest Muž skeptik (skeptik1@centrum.cz) ... 28.05.2007 22:23:53 ... (131/230)
Re (12): Podej trestni oznameni na Centrum.cz :)))
Odpověď na příspěvek od Kamenon ( mailto:skartiges@seznam.cz ) z 28.05.2007 21:24:01:

Já si připadám jako v konverzaci dvou hluchých, otočených k sobě zády. To se tak blbě vyjadřuju? Zavináče znám 6 let a nevypadá jako blb, kdes to sebral!!!!Považuju ho za svého kamaráda a nikdy bych ho nikde nepomlouval, co se ti to spojilo za nesmysly??? Jo z kamarádů v čele se sebou si utahuju rád, ale z toho přece nemůžeš vyvozovat takovéhle závěry.....Až to bude Lukáš číst, tak bude červenej až na prdeli a vynadá nám oběma.*1*
ZAVINAC@CZ FOR PRESIDENT!!!!!!!
Budu holt muset asi být méně pythický a více polopatický, když už někam něco píšu....abych nebyl za blba.....*105*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 23 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: