XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Magie

Magie

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
- Solve et coagula - 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 z 108 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | » | Poslední

 

guest Muž Carol-II (carolline.wampyres@gmail.com) ... 06.07.2008 01:11:27 ... (921/1071)
Re: stálý správce
Odpověď na příspěvek od playerkillerkiller ( mailto:kostta@email.cz ) z 03.07.2008 07:04:11:

Jako SS zde zmiňované bych se k tomu taky měla vyjádřit...
k nicku xxaltotun: byl zaklíčován z důvodu neoprávněného vyhozávání. (Sklo 8:20:53 yjasenka: Xalltotun: i mne vyhodis ?mam povedet neco?
Sklo 8:20:58 AndilekReny: Yjas:karty nehraju,ty vykladam tenis mám v sobotu.pokud chces prijed pristi vik.
Sklo 8:23:21 yjasenka: Andilek: hrajes sama tenis?karty vykladat? Naucila bych se
Sklo 8:26:44 AndilekReny: Yjas:s kamaradem.já vykladam Crowleye,Lenormannd a žolíky.žolíky jsou nejlepší,dle tazatelů.
Sklo 8:30:30 yjasenka: Andilek: to jsou taroty co vykladas?mela jsem moznost si je koupit,nekoupila
Sklo 8:31:11 xxaltotun: yjasenka: ok
System 8:31:13 yjasenka byla vyhozena správcem xxaltotun z místnosti"
Sklo 8:32:29 AndilekReny: LOL
System 8:33:47 expositos vstoupil do místnosti"
Sklo 8:36:01 Carodej_bez_BOT: expositos: Na uvítanou *22*
System 8:36:43 yjasenka vstoupila do místnosti"
Sklo 8:37:49 yjasenka: Xxaltotun: bylo bezduvodne
System 8:38:08 elvisskok byla vyhozena z místnosti (45 minut nepromluvila)"
Sklo 8:38:53 AndilekReny: Yjas:Thovtum tarot je od Crowleye.ale keltsky dračí není špatnej,pokud máš možnost se podívat na symboliku a obrazy tohoto tarotu.
System 8:38:56 yjasenka byla vyhozena správcem xxaltotun z místnosti" - kopírováno z logu BOTa, screen skla)

k situaci v magii... nikdo se semnou nepokoušel řešit nic ohledně SS... hlášku "vzdej se stálehé správce" nepovažuji za pokus řešení situace. A určitě nemám proč si na Kosttovi vylévat osobní problémy.

takže, tohle je první a poslední můj příspěvek na tomto foru k tomuto tématu. Howgh.
guest Muž playerkillerkiller ... 03.07.2008 07:15:58 ... (920/1071)
volby
takže budiž volby, chci spravedlivé demokratické volby

již deset let pracuji pro magistrát města brna coby volební komisař i předseda, mým úkolem u voleb je dbát na podle zákona správný průběh voleb, třebas i s teatrálností byrokrací určenou (máme rádi patetické proslovy), ale co mohu říci ztéto zkušenosti, kam se poděly ty aspekty voleb, které dělají dnešní společnost společností ? kde je možnost vyjádřit svůj názor - při volbách ? tohle smrdí afrikou, kde mugabe vyvražďuje systematicky opozici

jsme snad ve střední evropě...
guest Muž playerkillerkiller (kostta@email.cz) ... 03.07.2008 07:04:11 ... (919/1071)
stálý správce
myslím, že je na čase si ujasnit, zda je ss pro místnost magie potřeba, a kdo to bude, a kdo do toho může kecat, já zastávám názor, že stálého správce netřeba, ledaže by o něm bylo rozhodnuto v "magické disputaci" , tedy aby nehájil světské zájmy, ale by došlo konečně na zvkalitnění celkového rozpoložení místnosti

poslední ss, tzn "caroll a mistrnettu" byli vybráni menšinou, a to logicky není dobře, pokud teda vůbec nějaké hlasování proběhlo..

pokus situaci řešit s těmito dvěma zmíněnými byl neúspěšný, a spíše se prokázala absence jejich nestrannosti (případ s zaklíčováním mého druhého nicku xxaltotun), kde caroll několikrát změnila výpověď a ještě mi věnovala pěknou dávku posměchu

takhle to prostě nejde, ať si dělá ss kdo chce, ale ať todělá pořádně a nevylívá si na lidech svoje osobní problémy

editováno 3.7.2008
guest Muž Cody666 (cody@email.cz) ... 20.06.2008 14:14:56 ... (918/1071)
Přednáška Postmoderní pohled na runovou magii
Přednáší: Šárka Sedláková (Catalessi) - aktuální informace o tématu přednášky najdete na http://36stupnucelsiagrade.blogspot.c...hled-na-runovou.html

Runy jedná se o systém ryze tradiční, nebo je lze používat i v rámci postmoderního přístupu? Načrtnout jednu z mnoha možných odpovědí na tuto otázku si klade za svůj cíl přednáška o základních magických technikách, inspirovaných severskou tradicí, v prostředí neustále se měnícího dneška.

Základními tématy bude:

* Proces individualizace obecného mýtu, posun významu do individuální roviny.
* Prostředky moderního runového rituálu: runová sigila, postury a mantry
* Futhark jako individuální kosmologie

Přednáška bude doplněna tematickými projekcemi. Doba trvání: cca 2 hodiny.

Přednáška proběhne 28. června 2008 od 16. hodin v Esoterické čajovně Světluška v Brně.

Vstupné pro členy PFi 50 Kč a pro ostatní 60 Kč
guest Muž WakeUpHate (WakeUpHate@centrum.cz) ... 19.06.2008 20:00:32 ... (917/1071)
b.e.s.t.
Tj schwartze sohne (nebo jak se ten bazmek píše) Ultimy Thule?
BTW:čus vole.)
guest Muž jakosen ... 05.06.2008 11:54:09 ... (916/1071)
čau
Nazdar, grafomani !
Tak,kdy budete mít nějaký sraz? :)

D.
b.e.s.t.Modrá hvězdička Muž b.e.s.t. ... 24.05.2008 10:05:29 ... (915/1071)
Re: Vzkaz od BOTa: "Se zas neberte tak vážně " ))
Odpověď na příspěvek od sight_s z 23.05.2008 14:03:12:

pěkné :-)
guest Muž sight_s ... 23.05.2008 14:03:12 ... (914/1071)
Vzkaz od BOTa: "Se zas neberte tak vážně " ))
Co se řeší na konferách, to rozebírat nebudu, ale docela mě pobavila "ta vyskakující menšina", co když vidí BOTa, tak se jí ježí chlupy a vede válku "s větrnými mlýny". Zase můj vzkaz vám je, "když vás to baví, tak se vztekejte"; ostatní smete se s tím spousta hnoje najednou, takže děláte i něco pro zdraví (vyjma kardiaků).

Ze začátku sem si taky říkala, "proboha, co to je zas za zlepšovák". Ale tak nějak jsem si brblala v kídku. Ke stálým návštěvníkům místnosti magie už léta nepatřím, byť se poslední dva roky poměrně vyskytuji. Výrazně se obměnili lidé, co místnost navštěvují, změnili se stálí správci a vůbec až na pár sem tam vrátivších se "stařešinů", zpravidla pod jinými nicky už, je celá místnost jiná. S jinými lidmi přichází i jiné systémy a zvyky.
To, že se v místnosti dnes hovoří o všem možným, to mě zas tak netrápí. Co jsem prošla více místností a nejen na xchatu, tak je to všude stejné. Ostatně to se odráží i tady, na konferenci, byť se tu o správu stará Cody (že zdravím ;-)) a vyskytuje se tu pár lidí, které já osobně nazývám taky spíš těmi "mladšími".
Ale dost dlouhé předmluvy. Zkrátka BOT tu je a já na něm nevidím nic zlýho. Naopak se do něj dá naládovat spousty užitečnýho. Může pak být osvěžením, že v dnes momentálně dost sexisticky naladěné místnosti (kéž by se tu mlelo alespoň o sexuální magii :-D), rozvolněných hovorů, padne sem tam nějaká dobrá hláška právě z oblasti magie, nějaké to moudro z knihy, nebo se zkrátka monitoruje co kdo slintá na sklo (v tomto případě to slintání sedí doslovně). A mimoj. svým způsobem i zachraňuje návštěvnost. Konečně, na svý si přijdou i děti hlídající si statistiky nebo ftipálkové - tedy pokud, jak jsem mluvila s Mistremnettu, se podaří BOTa příslušným naládovat a zprovoznit.
Jinak, beste, já se jím taky nechávám zdravit. Po prvotní ignoraci, kterou si na něj zapnu, kdykoli je v místnosti nějaký tématický hovor, nebo mám samonasírací náladu, sem přišla na to, že je to celkem legrační a někdy mě, mnou stylizované vlastní oslovení, upozorní na případnou vlastní sebedůležitost a nebo mě nakopne pozitivním směrem do smíchu. A snad nemusím psát, že smích je stará, prastará, vymítací technika ;)
Já osobně v místnosti už velmi využívám ignoračního seznamu - na řadu uživatelů, který se dá jednoduše použít i na BOTa. Takže vřele doporučuji všem, kterým tahle vtipná věcička vadí.
A zároveň doporučuju znovu projít pár cviků z mystiky i magie, páč máte díry ve vlastním systému, především. Nebo schopného psychologa, příp. psychiatra 8)

Hezký den
Sight
b.e.s.t.Modrá hvězdička Muž b.e.s.t. ... 01.05.2008 23:48:54 ... (913/1071)
Re (3): Pozdravy od Bota
Odpověď na příspěvek od Mistrnettu ( mailto:mirek.mar@email.cz ) z 27.04.2008 18:55:01:

Lidé chtějí být zdraveni robotem - budiž jim to přáno, nebudu se rozepisovat, o čem to vypovídá, myslím, že jsem to napsal už dříve a nechci se opakovat ... ale tak jako se někdo cítí polichocen a důležitější, že ho Sám Veliký Automat pozdravil, tak možná někdo (třeba já) se tím polichocen necítí, přímo naopak. Napadá mě ekvivalent z jiné oblasti, kdy některým lidem asi dělá větší potěšení "pozornost" od mechanické nahrážky než od člověka, ale radši to nebudu rozvádět.

Tím považuji téma za vyčerpané.
guest Muž stranger_in_darkness (trash_keeper@darksideforum.org) ... 01.05.2008 13:50:10 ... (912/1071)
Re (3): Pozdravy od Bota
Odpověď na příspěvek od Mistrnettu ( mailto:mirek.mar@email.cz ) z 27.04.2008 18:55:01:
Také mi někteří lidé píší, že si nepřejí být zdraveni, Já jim to splním, ale musím splnit i přání lídí, kteří chtějí být zdraveni. -> lol a plnis jakekoliv prani lidem, kteri chteji byt zdraveni?

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 z 108 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: