XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Stálé místnosti / Lechtivá erotika / Silonky a punčocháče

 

Silonky a punčocháče

Silonky a punčocháče

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pro všechny příznivce 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 z 6 | 3 | 4 | 5 | 6 | » | Poslední

 

guest Muž latexak (latexak@centrum.cz) ... 19.03.2011 22:23:17 ... (42/52)
Re:
Ahoj všem.Moc rád nosím silonové punčocháče.Jen mě mrzí že je tahle místnost jen nárazová.Příjde víc lidí a než se člověk naděje tak jsou zase pryč a třeba dvě hodiny nikdo nepříjde nebo tady někdo udělá jen průlet.Kolikrát bych s někým povídal i celé hodiny o tomto tématu ale nikdo takovej tady není jen já asi.No nic jsem rád že jsem moh něco taky napsat a moc rád chodím ven jen v silonkách a odhalenýma nožkama
guest Muž Carolka1985 (combattask@seznam.cz) ... 14.03.2011 00:43:17 ... (41/52)
Subinky na net hratky do 25
Chceš být mojí otrokyní? Ráda posloucháš příkazy a seš věčně nadrená? Je ti do 25 a máš ráda tvrdší praktiky?
Tak napiš ba combattask@seznam.cz , napiš co máš rádá, kolik ti je a co očekáváš, tvá paní Karolína
PS: Jen ženy
guest Muž ph.maniac ... 19.06.2010 18:26:46 ... (40/52)
Re: Fuj.
Odpověď na příspěvek od Mario9 ( mailto:Mario9@centrum.cz ) z 19.02.2009 22:33:14:
Tak co tady pohledáváš ty CHLAPE!!!?
guest Muž mvpradle ... 30.06.2009 09:11:19 ... (39/52)
Re: NYLON SEX
Odpověď na příspěvek od wwwhkey1.weblahko.sk ( mailto:hkey@post.sk ) z 29.06.2009 17:57:14:
-ač některé příspěvky působí dojmem reklamy,poslední je reklama na netrad. milostné hrátky a možná oživí toto fórum,které dlouho spalo a nic se tu nedělo. A činnost,která jen náhodou probudila v aktérech nové aktivity potvrzuje, že je pro mnohé mnoho nepoznaného.
guest Muž wwwhkey1.weblahko.sk (hkey@post.sk) ... 29.06.2009 17:57:14 ... (38/52)
NYLON SEX
TENTO A ĎALŠIE ČLÁNKY PRÍBEHY NÁJDETE V ČASOPISE TABU http://tabu.btsolution.sk/index.php?I...ontent&task=view

Som čitateľkou Vášho časopisu a môj príspevok je možno aj tip pre tých, čo radi skúšajú niečo nové. Mám dlhoročného priateľa a naše spoločné chvíle v spálni si spestrujeme, čím sa len dá. Nie sme konzervatívny pár zameraný iba na klasický sex bez rôznych pomôcok. Vlaňajšiu zimu nás známi nahovorili na karneval. Vymyslela som prevleky a tešili sme sa na zábavu. Súčasťou masiek boli okrem iného aj dámske pančušky-silonky, ale priateľ ich predtým na sebe nikdy nemal, tak som mu pri ich obliekaní pomáhala a on sa pri tom veľmi vzrušil... žeby moja blízkosť, dotyky? Naše obliekanie sa predĺžilo...Nevenovala som tomu extra pozornosť, „rýchlovky“ mávame často a vôbec ma nenapadla súvislosť s pančuškami. Až dobrá priateľka mi objasnila túto skutočnosť. Povedala, že použitie pančušiek pri sexe či stimulácii nie je nič nezvyčajné a vraj pančušky patria medzi bežné sexuálne pomôcky. Posadila ma k internetu a ukázala mi stránky typu „sex in pantyhose“. Bola som veľmi prekvapená, čo som videla. Obrázky nielen žien samotných, ale sex medzi mužom a ženou v pančuškách. To, či veľké vzrušenie môjho priateľa spôsobili okrem iného aj silonky, som si neskôr overila. Navrhla som, že to skúsime obaja na ostro oblečení iba v pančuškách. Môžem povedať, že už vzájomné maznanie bolo mimoriadne vzrušujúce, a nielen pre priateľa. Cítili sme sa úžasne, keď sme si natiahli na hladko oholené nohy jemné pančušky, keď som sa mu šúchala rozkrokom o jeho stehno a pritom mu hladkala tvrdý penis uväznený v silonkách, alebo som na ňom sedela a zadkom sa trela o jeho rozkrok. Sme spolu 7 rokov, skúšali sme už všeličo, ale ja viem, že ak je priateľ veľmi unavený, zo sexu nebýva nič. Keď som mu však takto zničenému obliekla pančušky, bol ako pokropený živou vodou. Mnohí výrobcovia ponúkajú pánske silonky na bežné nosenie, tak som môjmu partnerovi poradila, aby ich nosil v zime pod nohavice a veru teraz, keď je tak chladno, aj to skúsil. Pochvaľuje si, nie je mu zima na nohy, pri predstave, čo ho v nich večer čaká, je celý deň v miernom vzrušení a keď si spod pančušiek vyzlečie slipy, jeho erekcia sa v momente znásobí ako na povel. Skúšali sme aj pančušky s otvorom. Pri samotnom sexe je to super, ale pri vzájomnej stimulácii nám práve ten vzájomný kontakt cez pančušky na pohlavie chýbal. Viem, že toto, čo píšem, nie je nič pre konzervatívnych ľudí a zástancov klasického sexu, veď pre niekoho je už len použitie vibrátora či sexi oblečenia odchýlka či úchylka... ale aj keby, deje sa to za dverami našej spálne, prináša nám to vzrušenie a obohacujeme si tým náš sexuálny život.
guest Muž wwwhkey1.weblahko.sk (hkey@post.sk) ... 29.06.2009 17:56:19 ... (37/52)
Pančušky pre mužov
Preč sú časy, keď sa počas treskúcej zimy pančuškami mohli zahrievať iba ženy a chlapi museli hrdinsky mrznúť. Hitom západnej Európy a Spojených štátov amerických sú pančucháče pre mužov. Pozor, nevravíme o klasických neforemných bavlnených spodkoch, ale o silonových pančuškách, ktoré sú ideálne napríklad pod vypasované džínsy. Čoraz viac mužov obľubuje tento kus odevu a tento trend zachytili aj firmy vyrábajúce pančuchový tovar. Napríklad spoločnosť Levee začala produkovať unisex pančušky, ktoré oblečú aj muži. Mnohé však majú v portfóliu produkty určené výhradne mužom. Z farieb prevláda čierna a tmavomodrá a veľkosti sú prispôsobené mužským proporciám. Okrem pančušiek sa veľkej obľube najmä vo Fínsku a v ďalších severských krajinách tešia aj pančuchy zo špeciálnych termovláken určené predovšetkým na športové účely, aké vyrába napríklad Ergee Climaxx. K dispozícii sú dokonca samodržiace pančuchy pre mužov.V mestskom štýle, vhodné na voľný čas a s dôrazom na pohodlie - také sú tri hlavné línie pančúch určených špeciálne pre mužov, ktoré začala vyrábať francúzska firma. Údajne tak reaguje na rastúci dopyt mužov po tomto tovare. Páni tak budú môcť odložiť klasické bavlnené spodky a vybrať si medzi nepriesvitnými, pavučinkovými alebo saténovými modelmi. Pančuchy vo veľkostiach od S po XL sa prispôsobili aj stavbe mužského tela - okrem iného majú napríklad širší pás ako dámska verzia. Niektorí ľudia považujú mužské pančucháče za zženštenosť, pritom muži začali nosiť pančuchy už niekedy v 11. storočí.
Prevzaté články autor:
http://www.tvtip.sk/zaujimave/tema/4412-len-pre-muov.html
www.e-mancipate.net
http://www.sme.sk/c/3151606/su-tu-pancuchy-pre-muzov.html
guest Muž wwwhkey1.weblahko.sk (hkey@post.sk) ... 29.06.2009 17:55:25 ... (36/52)
Emancipácia naopak: Páni, nehanbite sa za svoje nohy!
Emancipácia naopak: Páni, nehanbite sa za svoje nohy!
Britský neziskový projekt s príznačným názvom e-Mancipace! sa snaží presvedčiť pánov, že pančuchy nie sú len doménou žien.
Jeden z 2 000 mužov nosí pančuchy pravidelne, tvrdia na svojej webovej stránke iniciátori projektu. „Odhadujeme zároveň, že jeden z piatich mužov mal pančuchy na sebe aspoň raz v živote, napríklad pri lyžovačke. A obliekol by si ich znova za určitých okolností," píše sa na stránke.Muži ich nosia zo zdravotných dôvodov, pri športe, ale môžu ich pokladať aj za módny doplnok. „Milujem pančuchy rovnako ako veľa iných mužov, pretože zbožňujem ich mäkký príjemný materiál, spevňujú mi nohy a sú veľmi praktické," udáva jeden z organizátorov akcie.Aj takto môže vyzerať rovnosť pohlaví... Ani muži sa vraj nemusia hanbiť ukazovať svoje nohy.Obliekanie je zábava a chlapi by sa mali tiež odviazať. Aj pomocou pestrofarebných pančúch.Obliekanie je zábava a chlapi by sa mali tiež odviazať. Aj pomocou pestrofarebných pančúch. Autor: www.e-mancipate.net
guest Muž wwwhkey1.weblahko.sk (hkey@post.sk) ... 29.06.2009 17:51:44 ... (35/52)
Zdravotné elastické silonky pre mužov a ženy
http://www.hkey1.weblahko.sk
BOLIA VÁS NOHY? MÁTE KŔČOVÉ ŽILY ? MÁM PRE VÁS RIEŠENIE ZDRAVOTNÉ SILONKY NA NEROZOZNANIE OD KLASICKÝCH PRE MUŽOV A ŽENY ZA SUPER CENY OD FIRIEM ARIES ARIADNE A LOANA?? SILONKY SÚ VEĽMI PRIĽNAVÉ NA TELO. NA TELE NESVRBENIA .CENY ZDRAVOTNÝCH PANČÚCH ARIES AVICENTRUM 70 DEN UŽ OD 2.20€ DO 5€ POŠTOVNÉ A BALNÉ SA NEÚČTUJE. V ZDRAVOTNÝCH POTREBÁCH OD 8€ NA LEKÁRSKY PREDPIS.
Kontakt: hkey@post.sk
guest Muž wwwhkey1.weblahko.sk (hkey@post.sk) ... 29.06.2009 17:50:48 ... (34/52)
Re: Kluci v punčocháčích
Odpověď na příspěvek od tightboy ( mailto:tightboy@centrum.cz ) z 24.08.2007 09:11:49:
http://www.hkey1.weblahko.sk
BOLIA VÁS NOHY? MÁTE KŔČOVÉ ŽILY ? MÁM PRE VÁS RIEŠENIE ZDRAVOTNÉ SILONKY NA NEROZOZNANIE OD KLASICKÝCH PRE MUŽOV A ŽENY ZA SUPER CENY OD FIRIEM ARIES ARIADNE A LOANA?? SILONKY SÚ VEĽMI PRIĽNAVÉ NA TELO. NA TELE NESVRBENIA .CENY ZDRAVOTNÝCH PANČÚCH ARIES AVICENTRUM 70 DEN UŽ OD 2.20€ DO 5€ POŠTOVNÉ A BALNÉ SA NEÚČTUJE. V ZDRAVOTNÝCH POTREBÁCH OD 8€ NA LEKÁRSKY PREDPIS.
Kontakt: hkey@post.sk
guest Muž standoslav ... 02.06.2009 10:48:15 ... (33/52)
Re (2): No...
Odpověď na příspěvek od bradbury_77 ( mailto:bradbury_77@centrum.cz ) z 30.05.2009 18:45:21:
-super poloha na oživení manž. sexu. Ženu mám,brusle půjčí dcera, ale moje žena je sportovní antitalent,tak nevím jak to dopadne.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 z 6 | 3 | 4 | 5 | 6 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: