XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Velká prsa

Velká prsa

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
*88* Máte rádi velká? *88* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 z 19 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | » | Poslední

 

guest Muž chupacabra (monsieurburlersque@gmail.com) ... 23.04.2007 17:02:17 ... (75/185)
Re: Web
Stomic to vystihl. Podobný nápad jsem měl už dávno, ale někde zapadll a zavál sněhem. Poradna by byla super, samotná J.G. toho má určitě hodně co nabídnout ;-) Přemýšlel jsem, že součástí by měla být i sekce pro chlapíky, t.j. odlkazy na galerie (ve vší počestnosti). Můj původní návrh měl být řešený formou blogu. Prostě by návštěvníci xChatu měli možnost se přímo podílet na tvorbě webu a přispívat podle uvážení do různých rubrik. Navíc nabízím služby grafika s citem pro detail i celek. Hehe.
guest Muž Leonora (Leonora@centrum.cz) ... 23.04.2007 09:09:38 ... (74/185)
Re: srazík
Odpověď na příspěvek od fabiafabia ( mailto:fabiafabia@centrum.cz ) z 04.10.2006 22:11:06:
Srázky se už dávno konají, většinou v Praze jednou za měsíc... jen je málo účastníků, kteří svůj slib dodrží a opravdu příjdou *8**47*
guest Muž Stomic (stomic@seznam.cz) ... 20.04.2007 09:19:24 ... (73/185)
Re:Web místnosti
Dobrý den vespolek,

souhlasím s J.G. ohledně aktualizace webu, kterou bude mít na starosti Girgen.Už dlouho se na něm nic neměnilo a bylo by záhodno s tím konečně něco udělat.V první řade bych nejspíše kontaktoval lidi, kteří jsou tam uvedení, jestli ještě chodí na chat a jestli tam chtějí být dále uvedení.Následně bych aktualizoval uživatele, kteří momentálně často do "naší" místnosti začali chodit a pravidelně i chodí.Samozřejmostí by bylo i aktualizace SS.Dále si myslím a uvítal bych, kdyby minimálně u každého uživatele měla být jedna fotka.Otevřel bych nové rubriky a to fotky místnosti Velká prsa, kam by se dávali fotky ze srazů a nebo fota od jednotlivých uživatelů na téma Velká prsa.Klidně i anonymní, hlavně,aby bylo vidět,že jsou stránky nějak akční.Další rubriku bych otevřel na téma Rady a porady, kam by se umisťovali ať už odkazy na stránky spodního prádla a nebo by se tam dávali příspěvky od uživatelů, kteří by radili jak pečovat o Velká prsa a to ať už po estetické stránce a nebo po stránce zdravotní.
Myslím si, že takovéhle zlepšení by bylo fajn v rámci celé místnosti a taktéž v rámci informovanosti všech, kteří už do této místnosti chodí.Samozřejmě by bylo dobré, kdyby příspěvky byly korektní, nevulgární a smysluplné.

Hezký den Váš bývalý SS *18*
guest Muž J.G. (je.ge@centrum.cz) ... 17.04.2007 16:19:04 ... (72/185)
Web místnosti
Zdravím vespolek na skomírajícím foru *47*

Společně s Girgenem chceme malinko vzkřísit náš web, takže bych tímto chtěla všechny vybídnout k pomoci.
Pokud byste kdo měl jakýkoliv nápad, čim by se náš web dal obohatit, co tam postrádáte a co by tam naopak být nemuselo, sem s tím. Uvítáme cokoliv a od kohokoliv *40*

Vaše já *47*
guest Muž wildcatginger (wildcatginger@centrum.cz) ... 23.02.2007 12:48:07 ... (71/185)
Re (2): Úpravy ňader
Odpověď na příspěvek od Lucky_day ( mailto:Lucky_day@centrum.cz ) z 19.02.2007 21:30:01:

Jejda, kampak jste mi to vlezl? Teď se ještě provalí, že mám velká ňadra:)) Haha, Vám to můj drahý pane někdy špitnu do oušek, možná, že sklopíte hlavu a zdrhnete, jak koloušek.)) Pročpak někdy nezavítáte zas k nám, však víte, že jste tam vždy zván. Vaše oddaná...Wild *3302*
guest Muž Lucky_day (Lucky_day@centrum.cz) ... 19.02.2007 21:30:01 ... (70/185)
Re: Úpravy ňader
Odpověď na příspěvek od wildcatginger ( mailto:wildcatginger@centrum.cz ) z 04.02.2007 11:17:38:
Jaká máš prsa má paní?*88*
guest Muž wildcatginger (wildcatginger@centrum.cz) ... 04.02.2007 11:17:38 ... (69/185)
Úpravy ňader
Nazdárek, moc již do Velkých nechodím, ale jukám, že tady na foru se toho nějak moc také neděje. Tak jen taková otázečka pro všechny navštěvujivší ženy..máte nějakou zkušenost ať již se zvětšováním, či zmenšováním prsou? Již tu byl dotaz od chupacabra na silikony..mne by tedy hlavně zajímalo to zmenšování, jaké jsou okolo toho formality, jak to schvalují pojišťovny, pakliže je to ze zdravotních důvodů, jak to potom vypadá esteticky, jaká je reakce mužů následně. Joo a taky by nebylo od věci, hodit sem spojení na nějakou firmu, jenž dělá velké podprsenky, dost často jsou pánové znalci, tak se snažte:)) papáá Zrzečka Zázvorová
guest Muž Sophitia ... 16.01.2007 16:20:39 ... (68/185)
prsa
ahoj, deje se tu neco ?
guest Muž MrtvaNevessta (RazorLady@centrum.cz) ... 27.11.2006 16:38:12 ... (67/185)
:)
Ahojky *40* tak sem uz i tady :) ste radi?
guest Muž cachticka-pani (rbachman@seznam.cz) ... 22.11.2006 01:40:30 ... (66/185)
čachticka-pani
čus

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 z 19 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: