XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Kluci s kluky

Kluci s kluky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
!15+!, BEZ DOHODY, DĚVEK, KURVIČEK, ODMĚN, BRIGÁD 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 398 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 

guest Muž Uzlig ... 16.07.2012 16:57:02 ... (3882/3972)
Re: záškodník Pavel_Kvapil
Odpověď na příspěvek od Joe777 ( mailto:Joe777@email.cz ) z 29.01.2012 04:40:36:

:-)
guest Muž Joe777 (Joe777@email.cz) ... 29.01.2012 04:40:36 ... (3881/3972)
záškodník Pavel_Kvapil
včera t,j, 28.1.2012 už ve 22hod. mi napsal smsku SS z místnosti kluci honění zda bych nemohl udělat pořádek v místnosti KsK, že je tam nick Pavel_Kvapil a všechny vyhazuje, kde jste byli všichni admini??? a co vy uživatelé??? proč předáváte správcovství někomu kdo si o to řekne?? nebo proč si v nastavení xchatu nezrušíte že správce nechcete dostávat, když vám na tom nezáleží, kdo si co píše a jak porušuje stanovené pravidla, správcovství si přehazujete jako horký brambor, a při tom stačí jen místo ANO, dát do políčka chci dostávat správce NE, při vyplnování nastavení xchatu je předem přednastaveno ANO, ale stačí to jen změnit
guest Muž skeptik (skeptik1@centrum.cz) ... 26.01.2012 23:57:11 ... (3880/3972)
Ryba smrdí od hlavy
Tím chci říci, že je třeba vyměnit adminy za novou generaci a začít celý proces znovu, pokud tedy ještě na chatu někomu záleží. Kdo odhalí zdejšího přímého nadřízeného na HPP, který je tady za ten bordel odpovědný , právně postižitelný a vyznačuje se alespoň minimální inteligencí, nezbytnou pro nižšího řídicího pracovníka, dostane za odměnu mou měsíšní serii svíček.....
Ovšem jak to tak sleduji ve své rodině, dnes frčí spíš FB....a není divu, je daleko sofistikovanější........zde to vedou už jen zastydlí amatéři......
Bohužel:-(
guest Muž Joe777 (fesoj.civosbod@email.cz) ... 25.01.2012 08:48:50 ... (3879/3972)
Re: Řešení SS situace v KSK
Odpověď na příspěvek od KamilRT z 25.01.2012 01:29:58:
8:45:48 15charliee->Joe777: díky.. myslím si že zase nejsem ještě tak dobrý abych se mohl stát SS a ještě jsem o tom neuvažoval.. ale když tak otom popřemýšlím..a uvidím..co dál..
Ebisek Muž Ebisek ... 25.01.2012 03:49:11 ... (3878/3972)
Re (2): SS
Odpověď na příspěvek od KamilRT z 25.01.2012 02:49:11:

To že tady Joe777 není nonstop je pochopitelné. Stejně tak pochopitelné je to, proč tady nejsem nonstop já *18* Nepochopitelné je prozměnu to, že tady i přes to, že studuju a mám zkoušky, přednášky, do toho pracuju a ještě cestuju za přítelkyní jsem okolo 18 hodin denně. Joe777, stejně tak jako já i ostatní stálí správci to dělají pro dobrý pocit. Takové to duševní naplnění, že jsou pro tento svět, tento chat a tuto místnost něčím přínosem. Nikdo z Centrum Holding nám za to neplatí plat, děláme to ve svém volném čase, jak jsem již výše zmínil, pro dobrý pocit *18* Proto taky nikdo nemůže nadávat jakémukoli SS, že tady byl třeba jen 3 hodiny večer po práci. To je koneckonců také jeden z důvodů, proč se jich dosazuje více - aby efektivně pokryli chatovací čas v průběhu celého dne.
Před časem jsem taky s ohledem na to, že jsem tady býval hodněkrát přes noc (mimochodem stejně tak jako opět nyní), navrhoval, že bych u Vás v místnosti měl práva, ikdyž tam nenachatuju limit. A mělo to být z jediného důvodu, v té době skoro každý večer chodil princ a vykopal celou místnost. Bohužel se narazilo na problém - a to ten, že jsem SS v jiné místnosti, a pravidla jsou taková, že jeden SS může mít práva jen v jedné místnosti...atd. Navíc bych asi stejně neprošel volbou, protože jsem jednak hetero a za druhé to nedělám pro orgasmus z dominance, ale čistě z profesionálního hlediska - jsem SS a je to moje práce. To jestli vykopu za nadávky někoho, kdo se mi líbí, nebo naopak někoho koho nenávidím je mi jedno. Koneckonců, když se rozhádala má místnost, tak jsem kopl dva lidi z čehož jedna byla má přítelkyně.

Čtvrtý odstavec je celkem pochopitelný a měl jsi takto obhajovat v době, kdy problém byl aktuální. Jinak si zvykni na to, že jako SS tě začnou všichni nenávidět. Když se volí SS, tak lidi dávají hlasy proto, že si myslí že se pak s tebou domluví a budeš vůči nim tolerantnější. Pak jej ale dostaneš a musíš držet spravedlivost, takže když se v místnosti uživatelé začnou hádat na skle jak hladoví romové z Humenné, tak musíš udělat pořádek. Většinou překřikovat nepomáhá, takže kopnout. Pak tě pochopitelně kamarádi toho co jsi vyhodil přestanou mít rádi, protože jejich názor není objektivní, ale je zaujatý tím, že zúčastněný je jejich kamarád a mají pocit, že to bylo z nějaké pomsty. A vůbec, Každý si myslí že zrovna on má pravdu a on je nevinný. Stačí se někdy dívat na videa ze soudních síní, kde je slyšet jen samé "necítím se vinen". Když budeš kopat hodně, tak ti budou nadávat do zasraného diktátora, co kope za každou blbost. Když budeš kopat málo, tak tě budou nenávidět proto, že jsi SS na hovno. To si nevybereš. Stejně tak to je s Joe777 a i kýmkoli jiným, kdo bude dělat SS. Jedné polovině přijde přísný, když té skupině chce vyhovět, tak zase naopak přijde druhé skupině uživatelů, že nic nedělá a všechno nechává být. To si nevybereš, prostě to k tomu patří.

Návrhy na vylepšení xchatu můžeš navrhovat v příslušném fóru, ale jsem názoru, že ti na to bude odpovězeno, že to není technicky možné, popřípadě, že je to zbytečné zavádet. Odkaz na fórum: http://xchat.centrum.cz/forum/topic.p...nt=4694&id=15278

Faktorů pro volbu SS je více než jen CRT a návštěvnost. Jde taky o odpovědné chování, nezaujatost atd. Navíc by ten člověk měl mít i nějakou kolektivní schopnost, mít v té místnosti kamarády a bavit se i o něčem jiném než "Dnes v 8, volný byt, orál bez, Praha-Smíchov" *18* Zae tolik nevidím do toho, co tam máte za lidi, nicméně na skle pravidělně vidím jednu zprávu za druhou, všechny skoro na chlup podobné té, co jsem napsal o řádek výše :)
guest Muž KamilRT ... 25.01.2012 02:49:11 ... (3877/3972)
Re: SS
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 25.01.2012 02:02:15:
SS by tu od toho měli bejt... Faktem je, že když už tady tihle SS jsou, tak i většinou vyhazují a většinou i včas... Na druhou stranu tu taky často nejsou, když je jich potřeba... Sám to píšeš, že ses o víkendu nemoh dočkat, až se objeví admin... To že jejich kvalita padá dolů lze bohužel pozorovat i u těch současných... Ne vždy mám jako nezávislý pozorovatel pocit, že byl někdo vyhozen právem...

Nekřičím, aby se tady dnes dělala nějaká čistka... Říkám a za tím si stojím, že je čas změnit situaci SS v KSK...

SS má bejt stálej... Já sem nebyl jeden den navolej... Já sem jednoho dne požádal o kandidaturu na SS, protože mě o to poprosil Joe777... Dva týdny na to sem zažádal o zrušení kandidatury, protože se po mě vozil nějakej mě neznámej týpeq a Joe777 k tomu dodal, že správce nebudu...

!!! A to celý jen kvůli tomu, že když sem kandidát, tak si mě začli tak nějak víc hlídat... A najednou zjistili, že sem normální člověk jako všichni ostatní... Takže nejsem na xchatu nonstop každých deset sekund aktivní... Bohužel mám tu smůlu, že jsem certifikovaný a tak pokud odpadne správce nějakému jinému uživateli, tak jde velmi často na mne... A pokud zrovna nejsem u PC, nebo koukám zrovna třeba na mail, nebo na FB, tak se na skle něco může dít a já si toho nevšimnu, protože zrovna ani nevím, že sem správce a že bych sklo měl spravovat(zrovna to byla dnešní situace kvůli které sem si schytal tu buzeraci)... To stejný se rozhodně stane každému... Ani Joe777, ani privatkh tu taky nejsou nonstop a nečumí několik hodin v kuse na sklo bez přestání... Jenže oni sou SS a tím pádem je tu ještě AS kterej situaci může zachránit za ně... Takže si toho nikdo ani nemusí všimnout, že tu nejsou... Jenže jaké je pro ně zklamání, že někdo jinej, kdo by měl bejt SS je na tom stejně!!! Buzerují mě za to, že nekoukám na sklo, když sem správce... No samozřejmě nekoukám, páč sem se často stal správcem aniž bych to věděl... Kdybych byl SS, tak by měl AS někdo jinej a furt by to nepadalo na mě a furt by někdo neřešil, že sem zrovna AS a nic nedělám... Rozhodně nehodlám odcházet z místnosti pokaždé když jdu do kuchyně nebo koukám na TV, abych se nemusel bát, že na mě náhodou nepadne správce... Na druhou stranu si nehodlám převzetí správce zakázat, protože když už jím jsem a vím o tom, tak vyhazuju a nenechávám to bejt jen tak...

Tady je prostor i pro vylepšení xchatu - není přece vůbec problém, aby vyskočilo okno od uživatele System které by daného uživatele informovalo, že se stal správcem a jestli chce případně předat správce dál... Vyskočenýho okna si uživatel všimne rozhodně dřív, než malýho textu v záplavě jinejch věcí na ploše...

Závěrem... Nevytahoval bych tady Joe777 jako zázračného spasitele... Není to o tom mít v místnosti Joe777, ale mít v místnosti odpovídající počet SS tak, aby pokryly co největší dobu aktivity místnosti KSK... Bohužel duo Joe777 a privatkh brání rozšíření týmu SS... Jak jinak by se dalo vysvětlit, že v místnosti je několik dalších uživatelů, kteří mají častou návštěvnost, certifikaci a zodpovědné správcování AS a přesto se dosud nedostali do týmu SS?
Ebisek Muž Ebisek ... 25.01.2012 02:03:59 ... (3876/3972)
Re: SOUHLASÍM
Odpověď na příspěvek od tsimon ( mailto:tsimon@email.cz ) z 25.01.2012 01:39:13:

Věřím že sis hodně zaspolupracoval, za těch 5 dní co chodíš na xchat *18*
Ebisek Muž Ebisek ... 25.01.2012 02:02:15 ... (3875/3972)
SS
Stálí správci by měli být hlavně od toho, aby správcovali. To, že se každý na takové místa snaží dostat kamarády, kamarády kamarádů bez ohledu na to, jakých kvalit jsou můžeme pozorovat například ve státní správě. Bohužel, pak ale kvalita poskytovaných služeb padá dolů.

tady křičíte o tom, jak je všechno na hovno, nejraději ještě dnes, aby Prazdroj všechno zrušil, povyhazoval, pobanoval a všechno nové nové nové. Taková cesta vede akorát tak do *77*

Stálý správce, jak nám čeština napovídá, má být stálý. To znamená že se nevolí na základě toho jak se člověk vyspí. A taky to je k ničemu, když se jeden den navolí SS a za týden, když se dívám do statistik, tak ti samí už jsou odstraněni na vlastní žádost. A taky by měl umět něco dotáhnout do konce.

Nemít Joe777, tak jste všichni v prdeli jak Uganda, protože o víkendu jsem sám čekal na adminy a dočkal jsem se jich až po obědě.
guest Muž tsimon (tsimon@email.cz) ... 25.01.2012 01:42:49 ... (3874/3972)
SOUHLASÍM
KamilRT měl být SS a ted najejdou kecy, to samé u mě, přesně tak :D Vyčítal jsem Joe nebo privath, že někoho nevyhodili??? Slušně jsem napsal
a aby ho vyhodili, od tohou jsou správci, aby si pomáhali...
guest Muž tsimon (tsimon@email.cz) ... 25.01.2012 01:39:13 ... (3873/3972)
SOUHLASÍM
klidně at je i KamilRT SS, já jsem s ním spolupracoval dobře, kdyby něco, vždy jsem mu psal šeptem koho ma vyhodit, to same o ne
SS má být KamilRT, skeptik, sympatak3, mladyboy, ja nemusím byt, aby si SS mysleli, ze se na to třepu? :D nééééééééé vůbec právě.
Rád ale pomůžu...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 398 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: