XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Stálé místnosti / Lechtivá erotika / Báječný sex

 

Báječný sex

Báječný sex

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Sex je náš, dělá dobře mně i tobě 
Vítejte na fóru místnosti Báječný Sex Láska na první pohled   *25* Užívejte si s námi báječného sexu až dosyta Ďáblík   *66*Po večeři trocha sportu   *2852*Noo...?   *566*

Info o místnosti:

RID: 5049631 | Adresa: http://mistnost.xchat.cz/bajecny-sex

Moderátoři: opiFka

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 199 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 

opiFkaŽlutá hvězdička Žena opiFka (djmonky*2200*@centrum.cz) ... 05.04.2012 19:18:31 ... (1909/1989)
Re (2): Neberte drogy aaaano? (odshora)
Odpověď na příspěvek od LusiEllla ( mailto:Lusiellla@gmail.com ) z 04.04.2012 06:15:07:
Ty jsi fetovala?*9*

*1730* opY *3190*
guest Muž LusiEllla (Lusiellla@gmail.com) ... 04.04.2012 06:15:07 ... (1908/1989)
Re: Neberte drogy aaaano? (odshora)
Odpověď na příspěvek od Veena z 26.02.2012 00:25:43:

Veeno, ty, jelikož jsi nikdy žádnou tvrdou drogu nezkusil ( troufám si na 100% tvrdit že ne ) nemůžeš vědět, že lidé pod vlivem drog jsou v úplně jiné dimenzi, mají strašnou potřebu si povídat, byť by měli vést monolog a je jim jedno co jim odpovíš, hlavně, že reaguješ a ukazuješ jim svůj "zájem" *3*
guest Muž Veena ... 26.02.2012 00:25:43 ... (1907/1989)
Neberte drogy aaaano? (odshora)
<multimilionar_v_EURO> Jinak se ti lide neprobudi do reality:-(
<Veena> A jaká je realita?
<multimilionar_v_EURO> Ze sem chodi i realni lide,....asi si udelam CTR na tenhle nick, ale kdyz ja CTR uz mam,...
<Veena> Jako "otec xchatu" bys mohl vědět, že je to CRT
<Veena> Nebo vlastně jako člověk co umí česky ... CeRTifikace ... a ne CeTRifikace ...
<Veena> A reálnej člověk je někdo, kdo má prachy? Já totiž furt nechápu to tvoje poselství.
<multimilionar_v_EURO> CTR je letovy prostor, ale to je fuk a je jedno, kolik ma clovek penez, jen jde o ty lidi jako takove
<multimilionar_v_EURO> Kdyz nekdo neco napise, tak to tak se ma brat, ze to tak je a ne to rozporovat,...to same s fotkama slecen,...
<Veena> Tady nejde o rozporování, jestli seš, nebo nejseš milionář, ale že se chováš, jako kolosální kokot.
<multimilionar_v_EURO> chat je o zabave, o konverzaci, na to a k tomu byl stvoren, lide hledaji realitu a nekdo jen fikce, oddelis zrno od plev,...
<multimilionar_v_EURO> Nevadi mi, jak me titulujes, ja se za svoje dite nestydim, a jsem rad, ze je a ze se sem lide muzou chodit odreagovat v tom lepsim pripade
<multimilionar_v_EURO> btw:Co sem chodis delat ty?
<Veena> Ano o zábavě a konverzaci ... proto nechápu, že tady nabízíš svoje prachy. A to si mi zatim neosvítil.
<Veena> Já se sem chodim poslední dobou už jen kochat nad různorodostí lidstva ... a za lidma, co znám.
<multimilionar_v_EURO> Vis, kolik lidi jsem odsud uz zamestnal, dal jim praci, smer a maji ted co budovat? Chce to jen lidem otevrit oci,...
<Veena> Hele nějak mě to ani nezajímá.
<multimilionar_v_EURO> Treba me tesi, ze nekdo vi, ze jsem si v roce 1998 koupil Cordobu,...
<multimilionar_v_EURO> Nektere slecny nezapominaji a pripominaji se porad:-)))
<Veena> Odpovídáš mi na otázky, na který se neptám.
<multimilionar_v_EURO> Pouze ji nechavam projevit,...
<multimilionar_v_EURO> Nevim, jak ty, ale aspon ja verim tady kazdemu vse, co rekne, dokud se nepresvedcim o opaku a musim Ti rici, ze jsi me velmi mile prekvapila svym postojem v tomhle virtualnim zmatku
<multimilionar_v_EURO> Skryte talenty nekde musis najit a na chatech je plno perspektivnich, co umi ocenit, kdyz dostanou sanci a o tom to je
<Veena> Proč mám pocit, že si vedeš monolog a vůbec nezáleží na tom, co napíšu?
<multimilionar_v_EURO> Treba nejsi ten, kdo mi za to stoji, treba jsi u me take ve skatulce neverici Tomas
<Veena> Mě je fuk, jestli prachy máš nebo ne. Jde mi o to, že se tu chvástáš.
<multimilionar_v_EURO> Nejde o nic, jde jen o tu realitu. Neco pro ty lidi udelej a jen nemel a neurazej. Organizuj srazy, zaplat prostory, udelej na sve naklady tomboly, obcerstveni a neco tady te spolecnosti po sobe zanec
<multimilionar_v_EURO> Ber to jen jako dobrou radu,..nic vic, nic min
<Veena> Organizoval sem srazy, dělal sem tomboly, ale to v době, kdy na ty srazy někdo chodil. A ne když xchat je v úpadku jako teď.
<multimilionar_v_EURO> A az zase me budes opravovat, jak se pise CTR, tak se koukni do OP na zadni stranu, co tam mas v kolonce za titul
<Veena> Hele, seš fakt pošahanej, nebo jenom pod vlivem drog?
<multimilionar_v_EURO> Kdyby si to delal spravne, tak by v upadku nebyl. Kdyz jsem xchat.cz predaval NC, tak mel prumernou denni navstevnost 15500 ID
<Veena> Nejdřív napíšeš, že si uděláš CTR na nick, pak prohlásíš, že CTR je letový prostor a teď ještě meleš něco o titulech?
<Veena> Jako promiň, ale ... víš vůbec, co píšeš?
<multimilionar_v_EURO> Prave ta nevsimavost xchat teamu a nemoznost a neschopnost do toho davat sve prostredky, to zabiji vyvoj
<multimilionar_v_EURO> CTR je letovy prostor, tak proc bych si nemohl udelat svuj letovy prostor? Pokazde, kdyz jdu z ATR, tak si delam i letovy plan,..
<Veena> Jasně, udělej si letový prostor na nick ...
<Veena> Třeba oslovíš na xchatu nějakýho letovýho dispečera.
<multimilionar_v_EURO> Podivej se na svoji praci, kolik Ti chodilo lidi na sraz, kolik Te sraz stal vlastnich penez,...
<Veena> Ježiš už drž hubu prosimtě, meleš z cesty.
<multimilionar_v_EURO> Zase urazis, neumis se ovladat, to je Tvuj problem,..
<Veena> Já se umim ovládat, ale mě baví jen debaty na úrovni a ne když si někdo mele svojí a přitom naprosto o něčem jinym.
<Veena> Já se tě ptal proč si tu honíš ego, ty začneš kvákat o možnostech a penězích, na což sem se tě ani neptal.
<multimilionar_v_EURO> Jak si mam udelat toho panacka, co mas ty?:-))
<Veena> A fakt mě nebaví, když mluvíš o něčem jinym, než je téma.
<multimilionar_v_EURO> Nehonim nic,....a co honis ty?.-))
<Veena> Ten panáček je CTR, takže si založ letovej prostor. Nazdar.
guest Muž LusiEllla (Lusiellla@gmail.com) ... 23.09.2010 16:05:03 ... (1906/1989)
Re: SS
Odpověď na příspěvek od PETR--16 z 23.09.2010 14:28:44:

Můj drahý a milý *3190*

Budu psát za sebe .. jiní ať se vyjádří každý za sebe.

Co se týče mé docházky, tak jistě .. jak si již zmíňil, mám své jisté osobní a důležitější povinnosti ale na druhou stranu nutno podotknouti, že na BS nekašlu zdaleka tak jak si mnozí myslí .. zjevím se někdy dopoledne, když je čas a chuť a obvykle až pak později večer, kdy už mám doma jaksi tak nějak klid a pohodu : )

Nicméně .. Zdenda je hulvát, to my všichni víme a známe .. a v tom ti musím odporovat, že nikdo ho neumravňuje, páč zrovna ty v tu dobu v BS nebýváš .. Několikrát mu byla administrátory bloknutá IP adresa, leč marně .. ( proxy ho vysvobodí, byť to má těžší, ale i přesto se dostane zpátky do room ) většina nicků je posíláno ať už mnou nebo Zuzkou adminům na blok, zpravidla všechny na kterých měl nejvíce hodin jsou *21* KO..
Že si zakládá neustále nové a nové nicky za to nikdo nemůže, ale můžu tě .. alespoň za sebe ujistit, že nikdo a už vůbec né já, mu netoleruje ty jeho nechutnosti, vulgárnosti apod .. *40*

Snad ti to takhle bude stačit *18*


*271* Stálý správce: Báječný sex *271*
guest Muž PETR--16 ... 23.09.2010 14:28:44 ... (1905/1989)
SS
Taková otázka která ale vubec nemá bejt urejpana a neměla by pusobit proti někomu utočně:) Proč mám takovej pocit že jediny kdo tu ze stálých spravcu poslední měsice chodí pravidelně a kope je Usměv a dal jen mezera? Slečna Klára tu občas zajde ale jeji nick v kolonce SS je bohužel na Okrasu.Pan Hanz zde přestal chodit jaksik skoro uplně co takove hodiny jak si je plní by mě zajmalo?a Lucinka se tu už radši taky neukazuje ale to je spíš proto že má tedka mnohem duležitější osobní povinosti:)Abychom zase nepřechvalil Usměv která tu sice chodi poctivě pravidelně jako do školy a i kickne celkem často ale leckdy tady jen hodi smajla na nabraní hodinek a adios amigos :) Ona by až tka ta dochazka těch SS dulezita nebyla chuj s tim že tady někdo hodí raz za čas reklamu a odejde ale kdo má pak umravnovat ty Hovňacke kecy zdendy,dawicko a dalšich zajmavých čelnů party která se tu posl dobou usídlila :)) PS: Zkuste mí nekontrovat tím že já zrovna nejsem žádnej svatoušek spiš by mě zajmalo jestli se to tu bude zase nějak měnit a převezme to tu i par spolehlivějších lidi,ale zas kde je vzít co? Toť asi vše bye :)
guest Muž Veena ... 02.09.2010 21:42:48 ... (1904/1989)
Re (3): SS
Odpověď na příspěvek od N.o.e ( mailto:n.o.e@centrum.cz ) z 30.08.2010 11:03:58:

Napadlo tě, že dotyčná sleduje dění v místnosti a pouze hodí smajl, aby se jí sledování room započetlo do limitu? Že někdo nic nedělá neznamená, že nesleduje. Když není co dělat a není si s kým psát, tak se na to taky může vysrat a nechat vás tam třeba s Wildou. A pak zase budete brečet, že tam SS neni vůbec. Jdi se radši podívat ven, jak je tam hnusně.


------------------------------------
Když je hloupá hlava, trpí celý skeptik. © (Protože existuje copyright nejen na založení fóra, ale i na vymyšlení podpisu)
guest Muž LusiEllla (Lusiellla@gmail.com) ... 31.08.2010 01:59:56 ... (1903/1989)
Re (4): SS
Odpověď na příspěvek od Krasny_usmev ( mailto:Krasnyusmev@email.cz ) z 30.08.2010 18:23:41:

ladydadydaaa to.. to.. to.. to jsem měl říííct jááááááá *3**3**3*

vždycky se najde někdo komu se nezavděčíš ničím .. když budeš na skle vidět celou dobu a budeš buzerovat lidi, aby se chovali jako lidi a né jako prasata vypuštěná v divočině, tak budeš taky špatná bo si budeš hrát na velkou paní SS a dočkáš se reakce "moc to nežer" a nebo naopak "na co máš to SS, když nejsi na skle" .. *3617* ňach ňach .. a protooooo .. ???? Neřešmě kraviny .. je to zábava a né výchova spratků kde udělali chyby rodiče už v útlém věku *40* amén sestro Kelišová *3*




*271* Stálý správce: Báječný sex *271*
guest Muž Krasny_usmev (Krasnyusmev@email.cz) ... 30.08.2010 18:23:41 ... (1902/1989)
Re (3): SS
Odpověď na příspěvek od N.o.e ( mailto:n.o.e@centrum.cz ) z 30.08.2010 11:03:58:


si jak pokazeny gramofon,skoda mluvit..........
guest Muž N.o.e (n.o.e@centrum.cz) ... 30.08.2010 11:03:58 ... (1901/1989)
Re (2): SS
Odpověď na příspěvek od Krasny_usmev ( mailto:Krasnyusmev@email.cz ) z 29.08.2010 16:36:14:
Do oken ti nevidím to je pravda *3*, ale vidím dobu po kterou nemluvíš *4* . Určitě každému docvakne, že když 5 minut jsi nic neřekla, potom hodíš smajl, a zase dalších 5 minut ani nešeptáš pouze udržuješ svůj nick v místnosti. Šeptání a mluvení na skle je ale tvoje věc, komentuju pouze tvůj přístup k udržování pořádku v místnosti, které ti vyplývá z tvé funkce *4* Pokud si sem chodíš jen šeptat, tak na mojí první otázku v místnosti, která zněla" To SS máš proparádu?" s odpovědí "starej se o své" (necituju tvoje slova, ale v podobném směru) mohla přijít jednoduchá odpověď " ANO".Tím bych se s tebou dále nemusel bavit *3*
guest Muž Krasny_usmev (Krasnyusmev@email.cz) ... 29.08.2010 16:37:27 ... (1900/1989)
Re (2): SS
Odpověď na příspěvek od Krasny_usmev ( mailto:Krasnyusmev@email.cz ) z 29.08.2010 16:36:14:


*co nejsou pravda.......

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 199 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: