XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

40 a více

40 a více

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Život začíná po 40tce , do té doby je to průzkum.. 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 4 | 4 | » | Poslední

 

biroga Muž biroga ... 01.11.2016 01:47:39 ... (19/39)
Překlep nebo neznalost?
Chotkové
guest Muž usmevavaholka ... 18.10.2016 10:08:43 ... (18/39)
Re: Zjistil jsem že v místnosti není SS
jsem pro .)
guest Muž Jsemtadyfurt ... 17.10.2016 18:30:03 ... (17/39)
Re: (NE)poměry v místnosti
Odpověď na příspěvek od Jsemtadyfurt z 12.10.2016 19:19:11:
Ahoj všem kdo jste tady vyjádřili svůj názor (za to vám dík), i těm co jste si příspěvky přečetli.
Dovolím si reagovat postupně: 1) milá horalko, chceme se mi ti oplatit stejnou mincí, ve smyslu jednoho hloupého vtipu : Na lavičce seděly 3 ženy: jedna taková, druhá onaká, třetí taky učitelka, ale to bych sklouzla do tvého stylu. Nicméně chodím do místnosti asi 14 dnů, myslíš, že utíkaji lidé kvůli mně?.
2) Velka nevestko: ač plně chápu tvoje rozhorlení, dotýkat se jakékoliv hluboce soukromí kohokoliv je hnus i když v tvém případě je to reciprocita, i přesto si myslím, že i ve virtuálním světě by měly panovat zásady slušného chování.
3) Jiridvoran: trošku nerozumím tomu, proč si na foru pereš svoje špinavé prádlo vůči velkénevěstce.
4) Peetri.Wing : lehce trefuješ hřebíček na hlavičku , rozhádaní lidé, nenávist až za hrob, a do toho pár korouhviček točících se na obrtlíku, Případně několik nicků, kteří statečně jen mlčí na skle, ale o to zdatněji píšou vzkazy nebo šeptají.

Závěrem chci napsat asi toto: Kašlete na osobní nenávist, na věčné hádky, nadávky, výhrůžky a zkuste se na jen bavit... BAVIT.. BAAVIIIIT !!!
guest Muž Peetri.Wing ... 17.10.2016 06:45:57 ... (16/39)
Re: (NE)poměry v místnosti
Odpověď na příspěvek od Jsemtadyfurt z 12.10.2016 19:19:11:
Vždycky jsem se snažil chovat se férově a demokraticky, protože toho vím až přílíš mnoho, jak to dopadá, když jsou u vesla lidé, kterým jde hlavně o MOC ovládat a usměrňovat jiné. Bohužel obsazení lidí v místnosti je rozděleno na tři tábory: demokratický, totalitní a na mlčící většinu. Vždycky, když mám správce jsem lidmi z mlčící většiny hanoben, že to moc žeru, že jde jen o písmenka. Proboha, kdy si uvědomíte, že za demokracii se musí bojovat, protože pořád se budou vyskytovat pokřivení jedinci, jejichž cílem je dosáhnout totality, v níž mohou léčit své frustrace na úkor jiných ? A že jde jen o virtuální svět, kde jsou všichni anonymní ? O to hůř, tím spíš vystupují na povrch vnitřní problémy toho kterého uživatele. A že to mnohdy není pěkný pohled, je nasnadě. Možná by jste se mohli zamyslet nad tím, že jsme tady takoví králíci pokusný, na kterých si může i nezkušený psycholog udělat doktorantskou práci o chování lidí v mezních situacích. Proto s příspěvkem Jsemtadyfurt jednoznačně souhlasím a vítám, že místo osobního a neurvalého napadání se tento příspěvek snaží nejen o kritiku, ale obsahuje v sobě i návrhy jak současnou situaci v místnosti vyřešit. Lidi, kam budete chodit za přáteli, až 40 a více dopadne jako 30 a více ? Jste už drahnou dobu dospělí a leckteré věci by vám už snad konečně měly docvaknout. Vím, že ke mně mají výhrady všechny tři zmiňované tábory, ale aspoň mlčící většina by si měla promyslet kým je manipulována a kterým směrem. Už není co dodat, takže ještě jednou apeluji na mlčící většinu: Přestaňte se nechat vláčet neurvalými jedinci do morálního bahna totality !
guest Muž Velka_nevestka ... 17.10.2016 05:52:46 ... (15/39)
Re: (NE)poměry v místnosti
Odpověď na příspěvek od Jsemtadyfurt z 12.10.2016 19:19:11:
22:51:07 johanka79: martin40: zda se ti, zer jsem levna....mam norkovy kozich .... Zavistiva zla krava, kluci berte i zdrama. Amaterska slapka. Presneji prostitutka za nic.
guest Muž Velka_nevestka ... 15.10.2016 09:55:23 ... (14/39)
Re (2): (NE)poměry v místnosti
Odpověď na příspěvek od jiridvoran z 15.10.2016 08:31:11:
Peetr je muj ctitel? Odkdy? Tehle clovek si navic od tebe na nic nehraje, proto si ho vazim. Vypravet o mne ze slapu, docela vtipny, ono asi dost sere, ze nekdo ma vztah, nema 80kg neni na socialce, ci nedela za drobny, tot chapu. Pochybuju, ze nekdy jsi byl vubec v nejakem stripaci, ci kabaretu. Nikdy jsem tu nepsala nic k mode, protoze ja mam styl ala 30ta leta, chapu, ze te asi sere i obyc norkovy kozich. Chapu, ze te asi hodne sere, ze tebe si nevsimam, protoze mam rada lidi na urovni, coz ty nejsi. Hlavne, ty mne znas osobne, bydlis se mnou na pavlaci, chodis za mnou do prace atd. Blahopreju, jsi jen dalsi zly ubozak, co si tady hoji sve ego a neuspokojivy zivot.
guest Muž jiridvoran ... 15.10.2016 08:31:11 ... (13/39)
Re: (NE)poměry v místnosti
Odpověď na příspěvek od Jsemtadyfurt z 12.10.2016 19:19:11:
A já s tebou souhlasím.jak to tam přestane být nuda a začne nejaký téma jiný tak příjde pan Jouda peeeter a vykopne tě :o). nevím proč tam jistá paní co je už léta ..hmm nevěstka nám pořád dává školení jak se máme chovat co nosit a .že že jsme všichni sociálové. Já nemám tak hezký rozkrok a hubu tak velkou ,abych si mohl "vydělat" na cestu kolem sveta. je to její věc a když jsme se spolu utkali a já jí vysvetloval ,že jsou i jiný hodnoty než sex za peníze její ctitel pan Jouda mne vykopl. At si vydelává jak chce,ale proč ty ostatní ženy co nedelají onu práci jsou hned sociálky???Jsem pro,at se to tam občas i popere jsme v životě a život nám taky neurčují nějací správci místností!!! Tak klídek a pohodu :o) Mirek
HoraLka13 Žena HoraLka13 (danuse.krivankova@gmail.com) ... 14.10.2016 20:03:00 ... (12/39)
Re: (NE)poměry v místnosti
Odpověď na příspěvek od Jsemtadyfurt z 12.10.2016 19:19:11:
Bože můj!! Takovou stupiditu jsem nečetla co jsem přestala vyučovat na obchodní akademii! A pak...kdo tomu uvěří že ta paní to má v hlavě srovnané??

Já rozhodně ne a troufám si říci, že mnozí z nás ze 40 také ne.

A pak...oni utíkají hlavně kvůli tobě!! To ti nedošlo?? Kopeš kolem sebe, protože nemáš žádné argumenty v ruce, že ty nic, ty jen muzikant!!

Horalka Dana z Jeseníku
guest Muž Jsemtadyfurt ... 12.10.2016 19:19:11 ... (11/39)
(NE)poměry v místnosti
Ahoj, několik dnů jsem častým návštěvníkem místnosti, ta doba mi naprosto stačí, abych pochopila proč uživatelé odsud utíkají/li do jiných místnosti, protože zde je to prý k nevydržení. nevěřila jsem.. JE,pro silné a otrlé jedince je místnost naprosto dokonalá. Ale jinak než vy si si budete myslet, Ted si řeknete: tam se snad veřejně na skle sexuje, onanuje a podobně. Pokud vaření, debaty o práci a počasí, nebo o lidských charakterech považujete za super téma k seznámení, račte vstoupit .!
Místnost je zcela "zprivatizována" jistým ředitelem Milanem, podřediteli MATTEm, Robertem, Claunem, a ví jen systém kolik má ještě nicků a dalšími a týmem jeho vděčných sekretářek v čele s jakousi Johankou, která zcela nepokrytě na skle píše, // Uživatelé jsou vítaní, ale jak nebudou psát a chovat se JEN jak my tady chceme, tak tu nemají co dělat.. rozuměj: Vař, udělej si kurz meteorologie, ručních práci, sleduj trendy zaměstnanosti a budeš miláček davu a musíš ovládat HLAVNĚ FURT DOKOLA SE ZDRAVIT//,a bedlivě dohlížejících. aby nikdo nepsal jinak, než si oni/ony přejí. Jiný styl se naprosto nedovoluje, napsat o sexu je skoro na doživotní zákaz vstupu na xchat. Když se uživatelé, doufající třeba v seznámení, ozvou.. ředitel hrdina, neřeší nic, statečně zavolá žluté posily, zvláště jedna hvězdička, komunikačními a spory urovnávajícími styly hýří... ale někde jinde!
když se znelíbíte, (a moc dlouho mi to netrvalo.. neb na chat fakt nechodím vařit) nemáte moc šancí jak tady přežít. bud přestat chodit, nebo to ignorovat, nebo se přidat do týmu "majitelů" místnosti, Zdvořile upozornuji majitele xchatu.. Máte tady konkurenci!!!
Přiznávám nejsem z těch co si nechají něco moc diktovat a obzvláště né v chatovém prostředí, i s ohledem na to, že pravidla xchatu znám daleko lépe, než ředitel Milan a spol, a když se náhodou stalo, že jsem DSko, nemusím si k nelibosti třeba uživatelky Horalky, nechat schválit každý kick od všech kdo jsou zrovna v místnosti a nebo kick všem co jsem v místnosti jakkoli zdůvodňovat! Ovšem vrcholem místního sekretářského týmu je výhrůžka jednomu z uživatelů.. jak dáš DSko jí nebo té druhé, už Ti nikdy nebude předáno správcování, hahahaha není nad prima funkci. A že si chtějí určovat kdo do místnosti smí a kdo ne, je jen tak na okraj:)
V této místnosti ZOUFALE chybí Stálý správce, minimálně dva.. ale ne nikdo z těch co tam správcují v současné době.. SSka prostě odjinud, lidé nezatížení předsudky, lidé mající nadhled, zkušenost se správcováním. U vstupu do místnost CHYBÍ přehled pravidel, nebo alespon odkaz, kde pravidla najít, mnozí budou koukat o čem vlastně xchat je ! A co je zcela mimo je zařazení do kategorie Seznámení a flirt. díky privatizačnímu týmu patří do POKEC a KLÁBOSENÍ.
Neříkám, že jsem andílek, pro slovo nejdu daleko i jadrnější, ovšem POCHOPILA jsem proč lidi z místnosti utíkají jinam.
GIACOMO_CASANOVA2002 Muž GIACOMO_CASANOVA2002 ... 19.09.2016 10:23:54 ... (10/39)
Zjistil jsem že v místnosti není SS
Rád bych se ujal funkce ss :)

1) zavedu filtr 48 hodin v míéstnosti :))
2) prudič bude mít stop v místnoti
3) a lidi co neumí odpovědět na 1-2 dotazy na skle tak taky blokace .)

4) pokud někdo bude lezt do místnosti pod více nickama tak dostane blok na všechny učty:))

kdo je pro me zvolení - děkuji za hlas :D

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 4 | 4 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: