XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

30 a více

30 a více

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
volná jízda 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 z 343 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | » | Poslední

 

guest Muž Poslusny_pez ... 06.03.2017 10:35:36 ... (3320/3430)
Re: Dobrý den
Odpověď na příspěvek od Maxihafanecekk z 06.03.2017 09:26:55:
Jedem :)
guest Muž Maxihafanecekk ... 06.03.2017 09:26:55 ... (3319/3430)
Dobrý den
Zkouška spojení
guest Muž Poslusny_pez ... 05.03.2017 17:20:20 ... (3318/3430)
Re: Tohle je opravdu neskutecne...
Odpověď na příspěvek od babajaga z 05.03.2017 12:17:05:
Kdyby nebyla pravda co píšu, tak se v tom nerejpeš. Evidentně jsem ti šláp na kuří voko a těžce to nezvládáš :D
guest Muž babajaga ... 05.03.2017 12:17:05 ... (3317/3430)
Tohle je opravdu neskutecne...
Poslusny_pez opravdu nemocny, prvne shanim "spolecnice", pak holky k tyci. V zivote jsem tady neshanela nejake holky. Max mne shanel tenhle patologicky lhar, ktery mne uhanel neskutecnym zpusobem, zverejnila jsem zde i jeho vzkazy, zajiste jsem mu blokla zpravy, protoze na tohle nejsem zvedava. Dobra vec, byla ta, ze jsem zde nechala bloknout svuj stary nick a netravim zde tolik casu. Tolik dusevne nemocnych, zlych, zavistivi lidi jsem v zivote tolik v urcitem okruhu nepotkala a doufam ze nepotkam.
guest Muž Poslusny_pez ... 04.03.2017 12:16:52 ... (3316/3430)
Re (3): Jen ubohost
Odpověď na příspěvek od babajaga z 04.03.2017 11:52:09:
Hoď se do klidu zlato, že si sháněla holky např. na disco k tyči ví celej čet, tak se za to nestyď. A to rozhodně není kuplířství, já nepíšu že si sháněla holky do postele :D Navíc si asi moc nepochopila můj text, jasně píšu, že díky intrikám jsem se proti velký postavil a nechal se zblbnout kecama. A poslední věc, nefandi si tolik, celá místnost věděla, že moje "zvaní" na pivo bylo ironické a že sem si jen z tebe dělal prdel :))))) Měj prima den, zlato, sem top *1600*
guest Muž babajaga ... 04.03.2017 11:52:09 ... (3315/3430)
Re (2): Jen ubohost
Odpověď na příspěvek od Poslusny_pez z 04.03.2017 11:36:14:
A dost, ja tady schanela holky jako spolecnice?? :D Na xchatu, ty hruzy typu Wendy, nebo bestie a jim podobny? Tohle je kuplirstvi, tohle trestny, za tohle te muzu zalovat, pokud bych na tohle mela naladu. Ale chapu, mela jsem dost vzkazu, kdyz jsi mne obtezoval a ta hruza, ze ja nereaguju a nikam nejdu. Klasika, nemylila jsem se, nemocny clovek.
guest Muž Poslusny_pez ... 04.03.2017 11:39:01 ... (3314/3430)
A doplním
NIKDY (!!!), za celých cca 20 let, co chodím na chaty, jsem na nikoho nepráskal, nedělal si screeny abych jiným škodil. Díky tomu, co se stalo v mojí místnosti, jsem byl donucen to začít taky dělat. Systém práskej, bonzuj, pomlouvej a donášej je to nejhnusnější, co na chatu může být, ale když je to dle adminů jediný způsob jak se chránit, holt to dělám taky *1600* sem top *1600*
guest Muž Poslusny_pez ... 04.03.2017 11:36:14 ... (3313/3430)
Re: Jen ubohost
Odpověď na příspěvek od babajaga z 04.03.2017 10:37:03:
Abych řekl pravdu, proti velké nevěstce sem poslední dobou osobně ani moc neměl. Pamatuju dobu před cca 10 lety, kdy na chatu sháněla holky coby "společnice" a shodou okolností se její vzkaz donesl i mé tehdejší TOP známý, proto pro mě nick velka_nevestka představuje cosi, co bych musel nazvat dost nehezky. ALE, to nic nemění na tom, že co popsala o těch třech, je absolutní pravda a mě strašně mrzí, že zejména loverman a wendul mě proti velké natolik zmanipulovali, že jsem jí nadával a posílal jí kamsi. Pakliže bude potřeba, mohu doložit spoustu screenů a vzkazů od obou dvou, plus samozřejmě od bestie, která mě ihned "informovala" o novém nicku nevěstky. Systematicky mě proti nevěstce štengrovali, psali mi ve zprávách kde co o mně píše, a já jim na to blbec skočil.... Je to špína chatu a pokud by se měla bestie stát SS v naší místnosti, já tam už nikdy nevlezu. Teď si dávám trochu oraz, ale pez nikdy nespí a bude si ten dobytek hlídat *1600* Nebudu tady rozjíždět žádný další boje a války, ale mám tolik materiálů, že bych všechny 3 klidně mohl poslat do chatového nebe :))) Poud dají pokoj, nepoužiju je, ale pokud budu nadále číst na skle urážky a kecy, začnu dávat screeny veřejně na sklo a zejména ta, co "šukahošiky" se posere :))))))
guest Muž babajaga ... 04.03.2017 10:37:03 ... (3312/3430)
Jen ubohost
Chodila jsem zde dost let pod nikem Velka_nevestka, nick jsem nechala bloknout. Poslusny_pez magor co mne otravoval a uhanel az nemocnym zpusobem, porad vzkazy, lezl za mnou do jinych mistnosti, kdyz jsem nereagovala, tak jsem byla klasicky kurva. Uboha WendulinQa, ja jsem udajne kurva bez urovne, ja nemam dite s Turkem, co se na mne vykaslal a kazdy vecer nejsem na xchatu, protoze na dite kaslu a muj partner kasle na mne, desny problem ze mam vztah 6 let a super pritele, pry jsem odkladiste semene, chapu, ze ona se tak citi. Loverman cernoch, co vypisuje, ze ja ho mam svadet, pardon jeho bych se netkla ani tyci na opice a on mi neda, ze jsem kurva. Pardon ve strib clubu Vas za sex s klientem vyhodi, porad tam jsem :D. Uboha BestienumeroUno, dite taky porad zde a dite ma 2 tatinky, pry se zivi rukama, chapu, kdyz nic neumi. Jasne jsem spodina spolecnosti, protoze jako ona neresim socialni prispevky a davky. :D. Navic porad na xchatu vypisuje, jak by si vrzla, soudim, ze v realu by si o ni nikdy nikdo neoprel ani kolo. Tomu rikam rikam fajn uzivatele. Hlavne zavidet spokojeny zivot a prachy. At se take pochlubi Loverman jak kamardku okradl o penize a vse koncilo u soudu. Uzavreno, zoufalci, kteri maji sex jak vanoce a chudinky o ktere nejevi zajem ani bezdomovec, si zde leci komplexy. Cili proc tady chodit. A take uzasny admin Bogeman, ktery tyto intirky ma rad, tomu rikam vykvet. :D Je mi desne lito, ze mam zivot ve svych rukou a jsem spokojena.
guest Muž Poslusny_pez ... 03.03.2017 08:38:50 ... (3311/3430)
to je radosti :))
1:22:13 Loverman: Tak a postavime pzuv room zase na nohou, ale na to se musime poradne vyspat. Haf!
1:23:47 BestieNumeroUno: Každému dle zásluh
1:26:06 BestieNumeroUno: Aneb kso s čím zachází, tím taky schází.
1:32:23 Loverman: kLeNoT_mEZi_mUzi: Jsem rad ze jsi tady zakotvil
1:33:03 kLeNoT_mEZi_mUzi: Loverman: pamatuješ si mne ještě z reálu?1:33:16 kLeNoT_mEZi_mUzi: tipuju, že asi těžko
1:33:43 Loverman: kLeNoT_mEZi_mUzi: Nebylo to na sraze na smichove?
1:34:15 kLeNoT_mEZi_mUzi: Loverman: jo
1:35:01 kLeNoT_mEZi_mUzi: ono to už budem takových 14 let nebo koilk
1:36:36 Loverman: BestieNumeroUno: Co udelat az bude teplejs sraz u voka s grilovanim?
1:38:51 BestieNumeroUno: Loverman: Klidně, můžeme...s tím mým se už taky zná.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 z 343 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: