XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Bezva flirtík

Bezva flirtík

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Flirt je akvarel lásky *18* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 z 30 | 29 | 30 | » | Poslední

 

venda Muž venda (vacziik@toto_smazat_gmail.com) ... 26.08.2015 10:12:23 ... (24/294)
Re (2): filtr
Odpověď na příspěvek od NikaCorleone z 26.08.2015 09:39:59:

Ti tvoji nováčci s tím stejně okamžitě praštěj a už je tu neuvidíš v případě že narazej na místnost zaspamovanou felou nebo jonákem, když narazí na filtr mají možnost přijít jindy a prozatím vyzkoušet některou z menších místností, která je alespon okamžitě neodradí.

Podle mě je podlé vědět že fela čeká jen na to až SS odejdou, sundat filtr a odejít a nechat místnost napospas. Pak to tam taky podle toho vypadá. Podle mě nechat několik hodin filtr (třeba celé dopoledne nebo odpoledne) odradí méně lidí v klidné místnosti, než uživatelů pravidelných v zabordelené místnosti.

Ale tak to je můj názor, vždy je zapotřebí nějaký kompromis.
guest Muž NikaCorleone ... 26.08.2015 09:45:56 ... (23/294)
Re (3): filtr
Odpověď na příspěvek od first-1. ( mailto:first-1@centrum.cz ) z 26.08.2015 09:43:04:

Nepoznám, né vždy. To je fakt.
Já neříkám, nedávat filtr vůbec.

Ale přijde mi nesmysl, mít nastavený filtr, když má Sko např. Ondra - schopný, většinou... když dává pozor. nebo je uvnitř SSko. Od toho tam jsme, aby jsme to uklidili a nemuseli mít filtr. *105*
first-1. Muž first-1. (first-1@centrum.cz) ... 26.08.2015 09:43:04 ... (22/294)
Re (2): filtr
Odpověď na příspěvek od NikaCorleone z 26.08.2015 09:39:59:
A jak to poznáš? Podle toho, že ten člověk má fotku? To taky nejde. Prostě ať tam ty nicky klidně jsou, ale když začne dělat bordel ten filtr tam prostě dám, ty nicky zablokuju, on si bude muset udělat další, a znova si nabotovat hodiny, mě vyřešit jeho trvá dohromady maximálně pů minuty, jak dlouho on musí botovat a zakládat ty nicky, psát na fóru, do vzkazů přátel a podobně?*47*
guest Muž NikaCorleone ... 26.08.2015 09:39:59 ... (21/294)
Re: filtr
Odpověď na příspěvek od first-1. ( mailto:first-1@centrum.cz ) z 26.08.2015 09:26:26:


Takže MrSiesta je fela aha :-D
Noooo, beru v potaz :-D nicméně...

Když opomeneš felovu existenci, musíš přeci uznat, že určitě se mezi nováčky najdou opravdoví "nováčci" nebo ne?
Mám prostě dojem, že tam chodí teď několik x uživatelů stálých = jedna velká skupina "kamarádů" a díky felovi pálíme mosty před možností, téhle "skupinku známých" nějakým způsobem rozšířit o několik pohodových lidé navíc.
venda Muž venda (vacziik@toto_smazat_gmail.com) ... 26.08.2015 09:37:03 ... (20/294)
Re: Odpověď pro MrSiesta
Odpověď na příspěvek od NikaCorleone z 26.08.2015 09:29:53:

no, vono ani nejde o to že bys plácala, spíš o to že lepší řešení nenajdeš. Ale pokud to chceš zkusit jinak, myslím, že se iniciativě meze nekladou :))
guest Muž NikaCorleone ... 26.08.2015 09:29:53 ... (19/294)
Odpověď pro MrSiesta
:-D Ahoj, omlouvám se...

Omylem jsem smazala tvůj příspěvek, nejde to vrátit zpět. *3*
Nicméně, odpovídám znovu a následovně,

že s tebou musím souhlasit, v obou případech, co jsi psal, ohledně filtrů.

Můj názor, dávat filtr v případě, kdy vím, že nebudu mít možnost třeba za půl hodiny přijít a sundat ho, nebo nějaký jiný SS z nás, je blbost.
Je fakt, že tím odháníme nováčky, i když si někdo myslí, že tam nechodí noví lidé, tak já myslím, že chodí.

Dávám filtr jen pouze, když budu mít čas ho přijít stáhnout, po chvíli.

Filtrovat místnost, jen protože tam chodí nějaký poťapaný fela, který už dlooooouho né a né se vyléčit... :-)
Dával se většinou filtr na 120min, pak 200, teď už 300min.

Někdo jako fela zná botování a určitě nemá problém, si sem dát pár nicků, aby na nich měl načetovaný hodiny. Takže budeme filtr furt zvyšovat? *712* fela bude víc a víc botovat? *712* a problém bude vyřešen... :-D

Ale toť jen můj pohled, přeci jen jsem čerstváček... a třeba jen plácám :-D
first-1. Muž first-1. (first-1@centrum.cz) ... 26.08.2015 09:26:26 ... (18/294)
filtr
Filtr tady bude takový, jaký my uznáme za vhodný, právě kvůli prudičům, kteří si založí nový nick a jdou s ním otravovat, že FELO... a nějakejma příspěvkama jako že jsi nováček, a přitom se tady dost dobře orientuješ, nás nedojmeš, člověk co sem chodí 3 roky neví že nějaké fórum je, a ty sem píšeš už druhý den s 3 nachatovanýma hodinama. Když už tady chcete dělat bordel, aspoň u toho používejte hlavu...
guest Muž NikaCorleone ... 23.08.2015 18:38:11 ... (17/294)
Re: Nadpis
Odpověď na příspěvek od venda ( mailto:vacziik@toto_smazat_gmail.com ) z 22.08.2015 23:41:05:
Fisťák už se toho ujal a dal... *3* (mě se to nelíbí ale pšt... )


:-D
venda Muž venda (vacziik@toto_smazat_gmail.com) ... 22.08.2015 23:41:05 ... (16/294)
Nadpis
Re: vyjádření

nebud tak negativistickej *1614*

Re: anketa

NikaCorleone, něco tam dej, plně Ti důvěřuji :)
first-1. Muž first-1. (first-1@centrum.cz) ... 21.08.2015 20:32:21 ... (15/294)
vyjádření
Mažu spam od nícků který maj nachatováno hodinu, a jejich čas jako prudičů mi je naprosto ukradenej, na rozdíl od času, který tu strávili lidé, s tisíci hodina psaním desítky příspěvků. Ano angažoval jsem se v tom, že smazal celé fórum, protože mě to dost zarazilo, a tohle prostě není práce SSka, jeho práce je tady mazat takové hlody jako tady píšete, stejně tak bych tady smazal i to co píše Mach, ale ten už si to tak nějak může dovolit. Nelezl jsem mebersovi do prdele, ani když jsem s ním jedna o SSku, a psal jsem mu to na rovinu, že se tady z toho neposeru, a já se neposeru ani z vás. Jestli vám to až do teď SSka tolerovali, tak já ne, nehodlám udělat stejný chyby jako Essox, kterej vám tady asi taky slušně zatápěl.

Smažu každé vyjádření k tomuhle co jsem teď napsal, a tím tuto debatu ukončuju, nehledě na to, že Members odešel na vlastní žádost.

Mějte se hezky, a jděte si místo těch keců radši sednou s kamarádama k pivku. *18*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 z 30 | 29 | 30 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: