XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Stálé místnosti / Pokec a klábosení / Od 14 do 18 let

 

Od 14 do 18 let

Od 14 do 18 let

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jsme mladí, krásní, inteligentní *161* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 220 | 221 | 222 | 223 | 224 | 225 z 229 | 226 | 227 | 228 | 229 | » | Poslední

 

guest Muž WestSideGirl (Cervenkova.Kristynka@seznam.cz) ... 14.04.2006 15:23:38 ... (44/2284)
SS
pssss tady tomu nikdo nerozumí*51*....

*3**3**3**3**3*Kuwa já ci chlapa SS*3* A co dyť můžou bejt dva ne? Tak at je teda xruzax a L.Ramik

Co*88*
guest Muž WestSideGirl (Cervenkova.Kristynka@seznam.cz) ... 14.04.2006 15:22:07 ... (43/2284)
Re: SS
Odpověď na příspěvek od KongoBongo ( mailto:KongoBongo@atlas.cz ) z 14.04.2006 15:15:14:


gdyby si nekecal*3*

SS má bejt napoprvý chlap*52**3**3*
guest Muž PlaystationMan ... 14.04.2006 15:22:07 ... (42/2284)
Re: SS
Take souhlasim pro L.Ramik
guest Muž KongoBongo (KongoBongo@atlas.cz) ... 14.04.2006 15:15:14 ... (41/2284)
SS
Staly spravce by mela byt jednoznacne L.Ramik Protoze je zodpovedna.
guest Muž WestSideGirl (Cervenkova.Kristynka@seznam.cz) ... 14.04.2006 11:35:27 ... (40/2284)
Re (2): Pohádka
Odpověď na příspěvek od SkipyS ( mailto:SkipyS@seznam.cz ) z 13.04.2006 19:41:10:

Kuwa snad si nemyslíš že to píšu*3* To kopíruju ale pssst*1271**3**3**3*
guest Muž WestSideGirl (Cervenkova.Kristynka@seznam.cz) ... 14.04.2006 11:30:19 ... (39/2284)
Re (2): SS
Odpověď na příspěvek od SkipyS ( mailto:SkipyS@seznam.cz ) z 13.04.2006 19:40:30:

*70**70**70**70**70**3**3**3*
guest Muž SkipyS (SkipyS@seznam.cz) ... 13.04.2006 19:41:10 ... (38/2284)
Re: Pohádka
Odpověď na příspěvek od WestSideGirl ( mailto:Cervenkova.Kristynka@seznam.cz ) z 13.04.2006 19:29:37:

Tak na ot se ti muzu ......... *3*
kde na ot chodis a ze se ti to chce psat *47*
guest Muž SkipyS (SkipyS@seznam.cz) ... 13.04.2006 19:40:30 ... (37/2284)
Re: SS
Odpověď na příspěvek od WestSideGirl ( mailto:Cervenkova.Kristynka@seznam.cz ) z 13.04.2006 19:17:03:

nasrat ja a Xko sem certifikovani nemas v tom prehled *47*
guest Muž WestSideGirl (Cervenkova.Kristynka@seznam.cz) ... 13.04.2006 19:29:37 ... (36/2284)
Pohádka
Tak tady máte tu Slíbenou pohááádku*3*

Tři labutě=WestSideGirl&xruzax&Meteleskum- Bleskum*3*


WestSideGirl


Jednomu lovci zemřela jeho mladá žena rok po svatbě, což ho velmi zarmoutilo. Když osamělý Eberhard procházel světnicemi, komorami a kuchyní, připadalo mu, že musí každou chvíli potkat svoji milovanou ženu, a protože tímto způsobem se myšlenek na ni nemohl zbavit, více se doma nezdržoval, a tak se celé dny toulal lesem sem a tam. Eberhard dobře věděl, že nedokáže zůstat sám, že se musí znova oženit, ale dělal si velkou starost a byl zoufalý z toho, zda jednoho dne vůbec najde ženu, kterou by mohl milovat tak jako tu první.


Když si jednoho dne opět celý zamyšlený vyšel a kráčel hloub a hloub do lesa, přišel pojednou k malé, slámou pokryté chýši. Vstoupil dovnitř a našel tam starce, který seděl u stolu skloněný nad knihou a četl. Stařec ho přátelsky pozdravil a zeptal se, co ho do jeho lesní chýše přivedlo. Tu mu lovec Eberhard vyprávěl o svém hoři, že ztratil ženu a žije sám a neví, zda bude ještě někdy šťastný. "Od toho žalu ti mohu pomoci." řekl stařec: "Za malou chvíli sem přiletí tři bílé labutě a usednou tady opodál mé chýše. Potom poletí k rybníku a dříve než vstoupí do vody, odloží svoje labutí šaty a nechají je ležet na břehu. Zatímco budou plavat v jezeře, ty se tam tajně přiblížíš, jeden z těch labutích oděvů vezmeš a přijdeš s ním sem."


Sotva to stařec vypověděl, tři sněhobílé labutě byly tu, chvíli si odpočaly a pak se vydaly k nedalekému rybníku. Když si odložily labutí šaty, proměnily se v tři překrásné panny, vstoupily do vody a plavaly daleko po jezeře. Tu se tam připlížil Eberhard, potají vzal šaty jedné z labutí a přinesl je starci do chýše. Mezitím labutí panny vystoupily opět na břeh. Ale jen dvě našly svoje labutí šaty a mohly se opět proměnit v labutě, ta třetí musela k lesní chýši a lovce, který ji vzal šaty, následovat do jeho domu. Tam se jí ovšem velmi zalíbilo, a tak u něj zůstala a brzy se stala jeho milovanou ženou. Ale tenkráte, dříve než se Eberhard se starcem v lesní chýši rozloučil, tento ho nabádal, aby ty labutí šaty dobře ukryl. "To bude moje první, až přijdu domů a budu je opatrovat tak dobře, že je žádné lidské oči neuzří!" sliboval mu lovec.


A tak žil Eberhard mnoho let spokojeně a šťastně se svojí ženou a třemi dětmi, které mu porodila. Avšak jednoho rána, když odešel jako vždy do lesa, nechal nerozvážně v truhle, kde byly ukryty labutí šaty, vězet klíč. Tam našla jeho žena to, co už dávno hledala; vzpomněla si na ty chvíle, které trávila se sestrami, natáhnula si peří a jako labuť uletěla, daleko předaleko přes hluboký les. Když Eberhard přišel večer domů, jeho žena tam nebyla. Mohl hledat a volat, jak dlouho chtěl, nemohl ji nikde nalézt a taky jeho děti nevěděly, kam matka šla.


Tak se lovec vydal do hloubi lesa, aby našel toho starce a vypověděl mu o svém novém neštěstí. "Ty labutí šaty jsi nechránil dobře." řekl stařec: "Našla je a uletěla." "Ach," řekl Eberhard: "už není více žádná naděje, že bych ji mohl získat zpět?" "Naděje tu je," řekl stařec: "ale je to velmi nebezpečné, mohlo by tě to snadno stát život." "K čemu je mi život bez mé milované ženy?" zvolal lovec. "Dobrá," řekl stařec: "pomoc ti neodřeknu; nejprve se musíš pokusit dostat na zámek, kde tvoje žena nyní žije. A to se ti nejlépe podaří takto. Mají tam ve stáji pár oslů, kteří každý den scházejí dolů do údolí do mlýna, aby přinesli mouku. Jdi proto k mlynáři a popros ho, aby tě ukryl v jednom z těch pytlů a ten pak naložil na osla. Až budeš na zámku, máš na půl vyhráno, to ostatní se pak dozvíš od své ženy."


Eberhard starci ze srdce poděkoval a vydal se do mlýna. Za malý poplatek ho mlynář rád ukryl do jednoho pytle na mouku, a tak se dostal nezraněn na zádech jednoho osla na nádvoří zámku. Tam pak pacholek složil pytel do kouta opodál vchodu do zámecké budovy. Když se setmělo a dvůr ztichnul, tu si Eberhard pomyslil, že by se mohl nepozorovaně vyplížit z pytle ven. Opatrně vylezl a padnul rovnou k nohám své ženy. Ona totiž ten pytel viděla z okna a zrovna si ho chtěla prohlédnout, co je to za podivuhodnost. Jak se zaradovala, když zcela nečekaně uviděla svého muže! I Eberhard byl přešťastný, sevřel ji v náručí a políbil. "Milovaná ženo," prosil ji: "pojď se mnou zpět k našim dětem." "Jak ráda bych to učinila," řekla: "ale to nepůjde jen tak lehce. Dříve než spolu budeme moci zase šťastně žít, musíš porazit tři draky z tohoto zámku. Tři dny po sobě k tobě budou přicházet v rozličných podobách a soužit tě a útočit na tebe. Řekneš-li však jedno jediné slůvko, tak je s tebou veta! Když to ale vydržíš a nevydáš ani hlásku, nebudou ti moci nic učinit a já budu volná a navěky tvoje." "Buď bez obav, má milá," řekl Eberhard plný radosti a naděje: "láska k tobě mi dává sílu, ti strašliví drakové mi nic neučiní."


Prvního dne se k Eberhardovi připlazili tři obrovští hadi a ovinuli mu nohy i tělo, že se nemohl ani pohnout. Syčeli na něj, koulejíc planoucíma zlýma očima, a hrozili mu jedovatými zuby. Protože se ale nic nebál, nevydal ze sebe ani hlásku, a snášel to, neměli nad ním žádné moci, nakonec ho nechali být a zmizeli.


Druhého dne přiskákaly tři obrovské ropuchy a plivali na Eberharda ohnivé koule. Ačkoliv tohle utrpení nebylo k vydržení, sebral všechnu svoji sílu a všechnu tu bolest mlčky snášel. Tak musely nakonec i ty tři ropuchy v tom mučení ustat a zmizet.


Třetího dne se na něj osopili tři strašliví okřídlení draci a brali ho do svých doširoka rozevřených chřtánů. Tu mu bylo horko a úzko, a tak myslil, že to trápení a utrpení dále nedokáže snášet a musí začít hlasitě křičet. Ale s lásky ke své ženě to přece jen vydržel.


Když byla i ta třetí zkouška u konce, stály před ním pojednou na místě těch strašlivých draků tři krásné ženy. To byly ty tři zakleté labutí panny, které šťastný Eberhard nyní vysvobodil. Měl opět svoji milovanou ženu a ta plakala radostí, když opět uviděla svoje milované děti.


Zůstali na zámku a nechali u sebe i ty dvě sestry a žili v míru a pokoji až do konce svých dní
guest Muž WestSideGirl (Cervenkova.Kristynka@seznam.cz) ... 13.04.2006 19:17:03 ... (35/2284)
SS
Jak se tu každej hádá o SS*793* To je huuuuuustýýý Vy ste tak roztomilý*3*
Že si s tim děláte hlavu*3* psss vemte si příklad ze mě*3* Já nic neřešim a je mi Fajn*3*
Furt samý SS bude tenhle a támhleta*1271**3* ŽE SE NA TO NEVYKAŠLETE*3*

Ale tak když už je tady o tom řeč*3* Tak já taky dám adepty jo*88*
Taže buď:
*1310* xruzax*48**845*
*1310*SkipyS *3*
*1310*Meteleskum-Bleskum*845*

Nic Proti Vám dámy*3* ale SS má bejt tvrdej chlap*3**3**3**3*


Mno já už radši mlčííííím*47*




Mííílůůůjůůů Fáááááááás šéééééckýýý*15* vaše ťuťu ňuňu WestSideGirl*845*
PS: málem bych zapoměla na pohádce pracuju*88**3*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 220 | 221 | 222 | 223 | 224 | 225 z 229 | 226 | 227 | 228 | 229 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: