XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Praha

Praha

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Matka měst *2* 
Nic tu nebude.. :D

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 z 123 | » | Poslední

 

guest Muž her-infernal-majesty (her.infernal.majesty@seznam.cz) ... 19.07.2006 21:52:50 ... (10/1230)
Re: .
Odpověď na příspěvek od Ajemgud z 19.07.2006 20:06:14:
Tady neni co řešit. Lidi si to řeknou online, nebo přes vzkazy. :)

*1367* h-i-m
guest Muž Frey (m.fredy@seznam.cz) ... 19.07.2006 20:45:38 ... (9/1230)
Re: .
Odpověď na příspěvek od Ajemgud z 19.07.2006 20:06:14:

Zavádějicí otázka: Co s tím má JonnyW společného? *4*
guest Muž Ajemgud ... 19.07.2006 20:06:14 ... (8/1230)
.
Nevím, které forum je "nejžhavější", ale tohle zdatně kandiduje na "nejmrtvější" *40**47* Máš radost, JonnyW ? *4*
guest Muž itchy_stretchy (myckyysek@sendme.cz) ... 09.07.2006 23:16:40 ... (7/1230)
trocha nostalgie no. 2
I když je to pár let, co jsem tady něco znamenal, tak sem něco napíšu:o)
Barr., Behe, Kaspi, Billy_Boy, Loch-Ness, mamtohodost, slecna_Amydowa, Laizionka, pogo, Nai, Rikyna, MinnieMouse, Jasmina, zeenon, DJDark a další, na které si teď nevzpomenu.
Díky za fajn Prahu, mám Vás rád*40**18**1*
guest Muž JonnyW (JonnyW@centrum.cz) ... 07.06.2006 22:17:17 ... (6/1230)
Trochu nostalgie..
Nechci něják zvlášt vzpomínat, ale trochu nostalgie si neopustím.. Kdysi, bylo to před rokem a půl, v době, kdy jsem se po dvouleté pauze vrátil k xchatu jsem začal chodit do místnosti Praha. Poznal jsem tu celou řadu lidí, kterých si dodnes velmi vážím. Tehdy jsem byl nadšen partou lidí jako Bidlo, nebo Evinek či mamtohodost.. Někteří z Vás, kteří tyto slova čtou už možná nevědi o kom mluvím, jiní si ještě vzpomenou.. Možná bych napsal, že jste o hodně přišli, ale časy se mění. Chybí mi srazy, které jsme pořádali ve Stromovce, chybí mi parta skvělých lidí, kteří už na xchat nechodí. Po dobu 13ti měsíců, co jsem na Praze působil jako stálý správce jsem zažil mohé. Pěklné chvíle s lidmi na srazech či v místnosti, ale i hádky a některé spory.. věci které prostě k xchatu patří stejně, jako z životu... Čas však běžel a nic netrvá věčně.. Lidé se začali měnit, přicházely nové tváře a i přesto, že některé lidi, které jsem poznával považuju za své přátele už to nebylo jako dřív.. Za poslední měsíce se moje práce v místnosti změnila na povinost.. Kdysi, poté, co jsem vyhrál volby jsem tuto funkci dělal pro lidi, ne pro sebe.. Nakonec nadešel i můj čas a já jsem se rozhodl skončit. Né skončit s xchatem či některými lidmi, které považuji za své přátele. Pouze jsem se rozhodl skončit s Prahou. Na xchatu je možné mne i nadále potkávat a zahřeje mne u srdce, když si na mě někdy vzpomenete.
Děkuji všem, kteří mi kdysi vložili důvědu do vedení místnosti, děkuji i všem lidem, kteří si vážili mojí práce, kterou jsem vždy dělal pro ně a ne pro sebe. Jsem rád, že jsem měl možnost některé lidi poznat a že se někteří stali přáteli doprovázející mne životem.
guest Muž Exige ... 07.06.2006 21:56:39 ... (5/1230)
Praha jde jinam a pude tam beze mě
Praha byla místnost kde jsem působil pod nickem Exige, tehda v té místnosti byl SS JonnyW který nýní odstoupil. Je mi líto že Praha přišla o SS tohoto významu, proto Praha již nikdy nebude jako dřív. Líde se na praze měnili a spousta dobrých ji opustilo, někteří se změnili a změnil jsem se i já. To ovšem není důvod rušit nick a celkově se vykašlal na prahu.
Důvod je jíný je jím dosazení jisté osoby která mě křivě obvinila za lhaře a neferového člověka což je pro mě urážka! Tudíž je to hlavní duvod i pro opuštění této místnosti a když opouštím místnost tak jí opustim i s nickem který mě po praze doprovazel, nick bude v odstavném režimu jeste chvili a poté bude zrušen. Na chatu budu stále ale jen mezi lidmi kterých si cenim a které mam rad a ti zbylí na praze doufam že si mě najdou.
Tímto ruším svůj nick a nová SS Prahy by řekl že tím rušim i sám sebe, tudíž se loučím a těším se na dalši shledaní (nejspise v posmrtnéživotě, jestli jsem spravně pochopil*47*) Nic dost špatnym ftipum. Život jde dal a nema cenu to řešit*148*
Doufám že tento vzkaz nevyprovokuje jiste osoby k hadce a nepřimeřenému sebeöbhajovaní některých navstevniku.
*282*
guest Muž JonnyW (JonnyW@centrum.cz) ... 05.06.2006 02:08:10 ... (4/1230)
Odstoupení
Jak už je patrné z nadpisu rozhodl jsem se po 13ti měsících skončit ve funkci stálého správce na Praze. Rozhodnutí to nebylo ze dne na den, ale přemýšlel jsem o tom již na přelomu roku, kdy jsem taky některým stálým návštěvníkům tento úmysl oznámil. Definitivně jsem se rozhodl na začátku května, že k 1.6.2006 skončím. Důvodů, které mě k tomu vedly je poměrně mnoho a pokud bych se pokusil alespoň některé nastínit: ztrátra zájmu o místnost ze strany stálých návštěvníků, díky kterým jsem sem chodil, rozpad srazů místnosti, postupné vylidňování, nová parta lidí atd. Daší důvody byly veskrze osobní a nebudu je rozvádět. Poslední měsíce jsem do místnosti chodil spíše z povinosti plnit limity, než pro zábavu. Souhrn těchto věcí přispěl k mému rozhodnutí.
Co se týče dalšího chodu místnosti, tak potřebné věci konzultujte s mým exkolegou endym, který je ted jediným zástupcem vedení místnosti.Jelikož má místnost právo na 3 ss věřím, že po domluvě s návštěvníky místnoti vybere nový tým stálých správců. Do toho již nebudu zasahovat.
Případným novým stálým správcům i součastným návštěvníkům room přeji, aby se jim v místnosti i nadále líbilo a potkávali zde nové přátele, jako já kdysi a hlavně nezapomněli, že xchat je hlavně o zábavě.

JonnyW (SS Praha 5.5.2005 - 1.6.2006)
guest Muž JonnyW (JonnyW@centrum.cz) ... 04.05.2006 14:08:37 ... (3/1230)
Re (2): Forum
Odpověď na příspěvek od b-u-s-ch z 04.05.2006 12:28:13:

Údajně zálohy nejsou, ale každopádně tohle není otázka na mě. Já jsem forum nesmazal, ani jsem nikomu administrátorské práva nepřiděloval.
guest Muž b-u-s-ch ... 04.05.2006 12:28:13 ... (2/1230)
Re: Forum
Odpověď na příspěvek od JonnyW ( mailto:JonnyW@centrum.cz ) z 02.04.2006 22:06:59:
no to nasere :-D ja to rikam porad ze admini sou divni a nerikej ze nejsou zadny zalohy a cesta k tomu co to smazal :-))
guest Muž JonnyW (JonnyW@centrum.cz) ... 02.04.2006 22:06:59 ... (1/1230)
Forum
Jakožto moderátor tohoto fóra Vám bohužel musím oznámit, že celé forum stálé místnosti Praha bylo smazáno. Učinil tak někdo uz aprílových adminů (když prudiči dostali admin práva). Několik stovek příspěvků na foru jsou nenávratně ztraceny. Pokud pro tento aprílový vtip nemáte smysl věřte, že já také ne. Celé forum začíná znovu, proto bych chtěl všechny budoucí přispěvate požádat, aby zachovávali pravidla psaní na for, nespamovali a bavili se tu věcně a smysluplně.
*22*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 z 123 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: