XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Games / ! Akční hry

 

! Akční hry

! Akční hry

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Lara a její kamarádi...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: vuldobrej

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 13 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 

guest Muž Doom4 ... 26.11.2006 21:28:30 ... (43/123)
Re: ...::: Hry :::...
Odpověď na příspěvek od Prc3k z 26.11.2006 12:38:04:
Nejsou to nahodou konzolove hry ? *34* RAUS ! *1114**3**3**40*
guest Muž Prc3k ... 26.11.2006 12:38:04 ... (42/123)
...::: Hry :::...
Už máte ►Medal of honor european assault a
Call of duty 3..? *34**18*
guest Muž Doom4 ... 25.11.2006 18:02:55 ... (41/123)
Re (3): Call of Duty 4 a námět na ještě jednu hru :-)
Odpověď na příspěvek od 1wespe ( mailto:1wespe@centrum.cz ) z 24.11.2006 23:12:00:
Tak asi nejlepsi hudba vsech dob byla na bezchochyby na rudem namesti v CoD 1 za kratkeho prikazu Victory or Dead a uraaaaa
guest Muž 1wespe (1wespe@centrum.cz) ... 24.11.2006 23:12:00 ... (40/123)
Re (2): Call of Duty 4 a námět na ještě jednu hru :-)
Odpověď na příspěvek od Doom4 ( mailto:lorddoom5@gmail.com ) z 21.11.2006 20:15:26:
Což to mě by mrzelo, kdyby Ruská kampaň v Call of Duty nebyla, protože ji ve dvojce považuji za to nejlepší, co tam bylo; nebudu tu vypisovat všechno, ale skočím rovnou na konec ... ta vítězná hudba po úspěšném vykonání některých ruských misí byla prostě boží, charakteristická pro východní frontu.

V Berlíně jsme bojovali v Call of Duty 1 a Kursk je celkem pěkně udělaný v Battlefieldu 1942, ale není nad callofduťácký styl, protože Battlefield je převážně mutiplayerovka, kde se střetnou hráči či boti v připravené krajině. Zase tam můžeš bojovat, v čem si zamaneš - v tanku (to je asi nejčastější *1*, rád si ale vlezu i do letadla, stačí dostat létání do krve a není třeba pochopit všechny řídící prvky nebo chování letadla narozdíl od leteckých simulátorů ... nebo se můžeš chopit jeepu pro rychlý přesun, obrněného transportéru či bojovat pěšky; v pacifické kampani pak můžeš ovládat i takové giganty jako jsou torpédoborec či letadlová loď, a to nemluvím o množství stacionárních zbraní (od kulometů přes flaky po dělostřelecké baterie) atd.

Jinak s tím Fall of Liberty (doslova Pád svobody) jsi mi udělal radost, konečně bude taky něco, co se doopravdy nestalo, a tedy mají autoři mnohem volnější ruce *844* Takže nejspíš Němci začnou bušit na brány New Yorku, vezmem Tomíka a půjdem se bít mezi mrakodrapy (tenkrát tam asi ještě tolik nebylo, ale to je celkem jedno *261*) a mnoho a mnoho dalšího.

1wespe *22*
guest Muž B.J.92 (MCWohnout@centrum.cz) ... 23.11.2006 18:33:20 ... (39/123)
=))
Zna nekdo hru dead to Rights? *28*



B.J. *18*
guest Muž Doom4 (lorddoom5@gmail.com) ... 21.11.2006 20:15:26 ... (38/123)
Re: Call of Duty 4 a námět na ještě jednu hru :-)
Odpověď na příspěvek od 1wespe ( mailto:1wespe@centrum.cz ) z 16.11.2006 21:28:22:
Mno tedy me Pacifik moc atraktivni neprijde krom par masakrů treba prave na Iwo Jime , Medall of Honor Pacific Assault uz v tomhle tematu dost pokulhaval , spise bych to videl ze by se konecne v CoD 4 mohla obevit nemecka kampan kde by se valcilo v berline ci u Kurska , nebo Stalingrad , nebo Polsko nebo ruzne chutovky *40* proste stare dobre zname bitvy pri kterych zazivame adrenalin nejen amateri ale i mi veterani historie *40*
Jinak to ze by CoD similovalo co ve skutecnosti nebylo , takova FPS ma vyjit take a bude se jmenovat Fall of Liberty http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=19442 jak uz na obrazku vidis Bily Dom vyvenceny hakovy krizi , vypada to zajimave :)
Ruskou kampan a Britskou bych tentokrate vynechal i kdyz k Britske by byl dobry vysadek Arnhemu tam takove to dobre zmasakrovani *47**18*
guest Muž 1wespe (1wespe@centrum.cz) ... 16.11.2006 21:28:22 ... (37/123)
Call of Duty 4 a námět na ještě jednu hru :-)
Odpověď na příspěvek od Doom4 ( mailto:lorddoom5@gmail.com ) z 15.11.2006 23:39:54:
No hezký*90* Bral bych malou změnu, kdyby bylo po mým, přesunul bych alespoň zčásti bojiště také na Pacifickou půdu ... Jen si to představ ... útok na pláž osázenou palmičkama, obsazenou Japonci v Call of Duťáckém stylu, to tady ještě nebylo :-) Nebo taková Ivo Jima, stranou by jistě nezůstal ani Guadalcanal, boj v džungli na maximum atd...

Ještě bych udělal Call of Duty, které by simulovalo to, co se ve skutečnosti vůbec nestalo. Třeba že by se Třetí říše rozrostla mnohem více, než se ve skutečnosti stalo... Například jedna kampaň: opuštění Havajských ostrovů (něco jako pacifický Dunkirk), vylodění Japonců v Seatlu, obranné boje v těžce opevněných Kordilérách, odražení útoku a přeskupení amerických jednotek, protiútok a zahnání Japonců zpět na moře ...

Ruská kampaň: Obrana Novosibirsku, další obrovská tanková bitva (účast tanků Königstiger např.), boje podél transsibiřské magistrály, útok a útok na Moskvu a její znovudobytí (něco ve smyslu Stalingradu v Call of Duty I)

Britská kampaň: např. odražení Německého pokusu o vylodění ve Velké Británii, den D (tentokrát za účasti Britů - např. pláž Gold), konečný útok na Berlín (tentokrát v režii spojeneckých jednotek ze západu).

1wespe *22*
guest Muž Doom4 (lorddoom5@gmail.com) ... 15.11.2006 23:39:54 ... (36/123)
Re (3): Call of Duty 2 x Medal of Honor: Pacific Assault + medaile aj.
Odpověď na příspěvek od 1wespe z 15.11.2006 22:32:24:
Bohuzel CoD 3 je jen pro konzole , ale co uz se pracuje na CoD 4 to bude i pro PC takze huraaa :D :)
guest Muž 1wespe ... 15.11.2006 22:32:24 ... (35/123)
Re (2): Call of Duty 2 x Medal of Honor: Pacific Assault + medaile aj.
Odpověď na příspěvek od Doom4 ( mailto:lorddoom5@gmail.com ) z 14.11.2006 20:55:30:
Medala hraji na střední obtížnost, takže třeba na Guadalcanalu je mi už jasné, že všechny získat nemůžu, ale v tom Pearl Harboru jsem si jistý, že jsem splnil pro tu jednu medaili za statečnost všechny tři skryté úkoly, problémek je jen v tom, že jsem to nesplnil napoprvé, ale hrál jsem dále a pak jsem dal teprve později load zpět, splnil ten úkol, co mi zbýval, pak jsem dal zase load zpět tam, kde jsem přerušil hru a pokračoval v ní. Medaile se mi ale už v menu neobjevila. Můžu ty tři skryté úkoly (některé byly hrdinské) klidně vyjmenovat :-)

Tak už se těším, podobný výsadek (i když jen dvě mise) je také například v Call of Duty I - záchrana anglických oficírů z nepřátelského území. Velmi pěkně zpracované, hlavně ten zámeček. Také se chodím ptát na Call of Duty III, a prý vychází příští týden, ale jen pro tu konzoli :-((((( Tak trochu jsem do poslední chvíle doufal, že tomu tak nebude :-) Snad se to ještě časem změní. Vždyť kolik lidí má konzoli vzhledem k těm co mají počítač ... a hlavně naši nevědí, že vůbec hraji nějaké akční hry :-) To by s jendoúčelovou konzolí nešlo :-)))

1wespe *22*
guest Muž Doom4 (lorddoom5@gmail.com) ... 14.11.2006 20:55:30 ... (34/123)
Re: Call of Duty 2 x Medal of Honor: Pacific Assault + medaile aj.
Odpověď na příspěvek od 1wespe ( mailto:1wespe@centrum.cz ) z 14.11.2006 01:02:42:
Tak krom Medallu treba v Hidden and Dangerous 1,2 behas po lodi a zachranujes namorniky , ci potapis Tirpitze *40*
Jj ta hudba v posledni misi na tom ostrove byla boziii , takova hrdinska sveziii presne jako valka
Hh hodne se tes na Medall Of Honor : Airborne tentokrate se bude hrat za vysadkovou divizi s tim ze cloveka shodi do nepratelskeho uzemi a budes mit mnohem vetsi volnosti nez v normalnich medallech kde jsi sel od bodu k bodu
S temi medailemi hrajes to na nejtezsi obtiznosti ? Jedine tak muzes ziskat vsechny medaile :)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 13 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: