XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Games / World of Tanks

 

World of Tanks

World of Tanks

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
aneb kdo negolduje ať nejí
World of Tanks (zkráceně WoT či W. o. T, česky Svět tanků) je hra žánru MMORPG vyvíjená firmou Wargaming.net, ve které hráč hraje z pohledu třetí osoby či řidiče a střelce tanku. K dispozici jsou vozidla a prototypy převážně z období druhé světové války a začátku studené války. Hraje zde více než 70 milionů hráčů. Tato hra vyhrála již mnoho cen, mimo jiné celosvětovou soutěž "Golden Joystick".

Moderátoři: vuldobrej, venda, EssoX

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 3 | » | Poslední

 

venda Muž venda (vacziik@toto_smazat_gmail.com) ... 11.01.2015 23:49:08 ... (10/30)
M103
tak tohle se mi hodně povedlo




guest Muž MacCh ... 04.01.2015 21:36:39 ... (9/30)
nuda
Tanky jsou nuda pro nudný lidi co jsou nějakým způsobem naštvaní na svět a potřebujou si "zastřílet" obecně akční hry mě nenaplnujou. Spíž zranujou. Když už hru tak F1
guest Muž SLAd ... 21.07.2014 10:24:14 ... (8/30)
levely tanků
Tá hra je dobrý nápad akorát jsem viděl vyjádření autorů v re-play o těch letadlech otázka byla zda plánují to propojit i do tanků a odpověď byla že by to nebylo fér protože přece letadla mají velké výhody. Je zajímavé že tohle jim došlo ale v samotných tancích že spolu hrají profíci co majé odemknuté lepší tanky ať už dle hraní nebo předplacení to je celkem jedno ale každý musí uznat že když se setká jednotka co má lepší tanky s jednotkou kde je 70% začátečníků příjde mi to dost nefér boj. Každý hráč by měl mít určitý kod zkušeností a boj by měl být proti stejným hráčům dle toho kodu. Profík se nedostane k začátečníkům a naopak.
guest Muž dobranalada ... 19.07.2014 19:53:38 ... (7/30)
holka
ahoj.. co říkáte na holku ve hře?? nevadí vám holky v rotě..atd??
venda Muž venda ... 10.05.2014 23:33:57 ... (6/30)
výkend 5x exp za první vítěznou hru
A jak Vy jste využili víkend? :))

, ,
venda Muž venda ... 10.04.2014 21:15:13 ... (5/30)
Re: Nejlepší tank
Odpověď na příspěvek od Andel_Jirka ( mailto:jiri-safranek@seznam.cz ) z 09.04.2014 23:49:44:

to byl konečně článek, máš za něho dva bludišťáky *18* *261*
Andel_Jirka Muž Andel_Jirka (jiri-safranek@seznam.cz) ... 09.04.2014 23:49:44 ... (4/30)
Nejlepší tank
Já si oblíbil (původní) německou linii stíhačů tanků, obzvláště Ferdu a Jpz E-100 :). Jsou to pomalé, ale dobře obrněné stroje se silným, v případě Jpz ultimátním kanónem :). Skvělé hlavně na obranu, vydrží neskutečně moc a než se (pokud) odporoučí do věčných lovišť, rozdají pořádnou porci poškození. Mají své slabiny, ale když je člověk zná a co nejvíc je potlačí, stane se s těmito monstry na bitevním poli velkým postrachem.


Anděl Jirka

*367*
guest Muž ska-girl (rouchalice@centrum.cz) ... 09.04.2014 23:17:27 ... (3/30)
..................
brrrrrrrrrrrmmmm brmmmmmmmmmmmmm brrrmmmmmm ratattatat ratatatat brrrmmmmm
guest Muž Sqoter ... 16.03.2014 11:07:25 ... (2/30)
první vopice..
Nejlepší je můj Maus *66*
venda Muž venda ... 03.02.2014 22:42:26 ... (1/30)
První příspěvek
Toto fórum vzniklo ze zřejmého důvodu a sice vyměnit si informace o této velmi rozšířené hře, neřkuli fenoménu. O hře jako takové se každý může dozvědět mnoho informací jinde. Vše shrnu do úvodního příspěvku později (stránky s návody, MODy a užitečnostmi).

Jako univerzální a v podstatě nejzásadnější úvodní otázka mě napadla: Jaký tank považujete za nejlepší, popř. který tank vás nejvíce baví?

Můžete se samozřejmě bavit o čemkoliv co spadá do tohoto témata. Hezký večer

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 3 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: