XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / Co je pro vás pohoda???

 

Co je pro vás pohoda???

Co je pro vás pohoda???

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
No prostě co je pro vás pohoda?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 z 23 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | » | Poslední

 

guest Muž S.Amorek (S.Amorek@centrum.cz) ... 07.12.2005 11:14:18 ... (120/230)
Pohoda
Pohoda je pro me, kdyz me nic netrapi. Nemam zadny stresy, nemusim delat nic narocnyho, vychazim dobre s lidma...zkratka, kdyz mi temer nic nechybi, tak jsem v pohode:)
guest Muž o.l.a.f. ... 08.11.2005 15:57:33 ... (119/230)
nadpis? haha!!!
Simmira: jo to jsi trefila..bouřka je nejemotivnější přírodní očištění...bývá po dlouhách parných dnech...vrací půdě vláhu a smyje z nás snad naše pochmurné city...

Mr.Daves:no to máš recht...naprosto...ale já bych to "jen" přidal k hodně v pohodě večeru či dni...;-) nebo spíše hodně vydařenému...
guest Muž amorek99 (amorek99@dablik.cz) ... 06.11.2005 21:44:06 ... (118/230)
Pohoda
Pro mě je pohoda když mě nikdo neotravuje život a můžu být hlavně sama sebou.Když su mezi správnýma lidma a je to všechno tak správně naladěný.Šak to všichni moc dobře znáte ne? :-)))
guest Muž l.u.a. ... 01.11.2005 20:02:50 ... (117/230)
pohoda
Pohoda je promna hospoda =)....misto kde si mozu sednut,zapalit,pit,s kamaradama.(mama mna tam nenajde)....pohoda je wtedy ked mna nikto neotrawuje s necim co mna absolutne nezaujima.Ale je prawda ze nejde o to kde sedim...ale skym sedim.Mozu sedet treba na balkone w 5stupnoch..ale radsi jak sedet we wiriwke s nekym kto mna nema ani trochu rad =)
guest Muž Bea..jedna (bea.s@centrum.cz) ... 31.10.2005 23:23:46 ... (116/230)
Pohoda ma tisic podob
Pohoda je mir v dusi a je snad jedno jak a kde ho ziskas. Nekdo si vylozi nohy na stul a zapali cigaro, jiny jde do lesa a objima stromy. Dulezite je nepotkat blbce, ktery ti tu tvoji tezko nabitou pohodu narusi.
guest Muž traktorka ... 31.10.2005 14:45:24 ... (115/230)
Re: co je pro mě pohoda
Odpověď na příspěvek od liduskamoje ( mailto:aksuram@mujmejl ) z 17.10.2005 10:43:08:
to, co píšeš je dobrý. Pohoda je, když ti lidi rozumí aniž bys musel dalekosáhle vysvětlovat co máš na mysli. Pohoda je, když ty a lidi kolem tebe jsou pohodový. čau. Jana
guest Muž Mr.Daves (Mr.Daves@seznam.cz) ... 30.10.2005 18:58:14 ... (114/230)
na nadpis se dneska vyjímečně vyseru :D
Takže .... jednou tu zase něco přispěju :o) co je pro mě pohoda :)))

takže pohoda pro mě určitě není byt najebaný jak pes a sotva se držet na nohách .... pohoda pro mě není aby všichni okolo mě byly najebaní jak psi... pohoda pro mě není comp .... pohoda pro mě není klid domova..... ...

Ono všechno to sou pohody ale ne tak velké jaké uvedu tedka :o)

Úplně bestovní pohoda !!!!!!!!!!!!

- uplně normálně si pokecat !!!! se člověkem kterému důvěřujete a VÍTE ŽE SI S NÍM MŮŽETE POKECAT O VŠEM ANIŽ BY TO ZA ROHEM ŘEKL PRVNÍMU KÁMOŠOVI ........ a je to inteligentní pokec ( i když o všem )

- Hudba: )) prostě když přídu ze školy a mám vztek nebo prostě jen tak ;o) a pustím si fakt dobrou hudbu : )) tak mě to někdy uplně odreaguje a je to ghoooooood *82*

- vana : )) jako mě třeba uplně strašně pomáha koupel vana .... uplně superně ... od všeho ... jako ve vaně vyřeším jakoukoliv depku ... cokoliv *1*

- pokec ... prostě pokec :o))))

no ještě bych něco vymyslel :o) ale nechám si to zase napříště *1*

Daves *249*
guest Muž Bea..jedna ... 30.10.2005 15:36:24 ... (113/230)
POHODA
Pro mne je pohoda, kdyz pridu domu, zapnu TV nebo radio, lehnu a vypnu sebe. Pohoda je, kdyz chvili nemusim nic resit a nikam chvatat.Miluji svuj zivot, kazdodenni shon v rovnovaze s pohodou, klidem domova.
guest Muž simmira (simmira@centrum.cz) ... 27.10.2005 20:05:38 ... (112/230)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od o.l.a.f. z 27.10.2005 13:56:51:
Mě přináší očištění jedině bouřka v létě a zvlášť když jsou kroupy ty skvěle masírujou nohy.
guest Muž o.l.a.f. ... 27.10.2005 13:56:51 ... (111/230)
...
No nevím jak vy..ale i když prší..je to něco jedinečného..vyjímečného stejně jako vítr tak i déšť,teda mi dává pocit očištění...dýchá se lépe,přemýšlí...ale to i v jiných situacích...v jiném počasí..v jiném období...

jen musíte vidět v tom špatném něco dobrého...;-)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 z 23 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: