XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Blbosti

Blbosti

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Vše co tě napadne
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 z 55 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | » | Poslední

 

guest Muž NeCaR (necar@centrum.cz) ... 05.08.2005 19:28:49 ... (91/541)
zima
Thorwan: Co je zima?
+10°C Obyvatelé helsinských cinzáku vypínají topení. Laponci pestují kyticky.
+5°C Laponci se opalují, zatímco Slunce vychází nad horizont.
+2°C Italská auta nejdou nastartovat.
0 °C Destilovaná voda zamrzá.
-1 °C Dech se stává viditelným. Cas naplánovat si dovolenou u Stredozemního more. Laponci jedí zmrzlinu a popíjejí studené pivo.
-4 °C Kocka se snazí nasáckovat se ti do postele.
-10 °C Cas naplánovat si dovolenou v Africe. Laponci se jdou koupat.
-12 °C Prílis velká kosa na to, aby snezilo.
-15 °C Americká auta nejdou nastartovat.
-18 °C Helsinstí nájemníci zapínají topení.
-20 °C Dech se stává slysitelným.
-22 °C Francouzská auta nejdou nastartovat. Prílis velká kosa na bruslení.
-23 °C Politici litují ubohé bezdomovce.
-24 °C Nemecká auta nejdou nastartovat.
-26 °C Kazdé vydechnutí se dá pouzít jako materiál pro stavbu iglu.
-29 °C Kocka zkousí nasáckovat se ti pod pyzamo.
-30 °C Zádné normální auto uz nejde nastartovat. Laponec zakleje, poskáce po pneumatikách a nastartuje svého zigulíka.
-31 °C Prílis velká kosa na líbání, rty primrzají k sobe. Laponská fotbalová druzstva zacínají trénovat na jaro.
-35 °C Cas naplánovat si dvoutýdenní horkou koupel. Laponci odhazují sníh ze strechy.
-39 °C Rtut zamrzá. Prílis velká kosa na to, aby se dalo premýslet. Laponci si zapínají vrchní knoflíky u kosile.
-40 °C Auto chce s tebou do postele. Laponec si obléká svetr.
-44 °C Muj finský kolega zvazuje, ze privre v kancelári okno.
-45 °C Laponci zavírají záchodové okýnko.
-50 °C Tuleni opoustejí Grónsko. Laponci vymenují prstové rukavice za palcáky.
-70 °C Lední medvedi opustejí severní pól. Univerita v Rovaniemi (Laponsko) organizuje prespolní orienták.
-75 °C Santa Klaus opoustí polární kruh. Laponci si narazí kulicha pres usi.
-120 °C Alkohol zmrzl. Laponec je nasraný.
-268 °C Helium zkapalnelo.
-270 °C V pekle mrzne.
-273,15 °C Absolutní nula. Ustává pohyb elementárních cástic. Laponec, zuzlaje zmrzlý destilát, pripoustí: "Jo, je trochu zima".
guest Muž NeCaR (necar@centrum.cz) ... 05.08.2005 19:22:31 ... (90/541)
H
Hoří...Hoří...Hoří horní heršpická hospoda Hrbatý hrozen. Hostinský Hrubeš hýká hrůzou. Honí hasiče, hubuje, hořekuje, huláká. Haste honem, hybaj, hovada! Hasiči hovno hasí.
Hledají hlavni hydrant. Hoří holubník, hnojiště, huspenina, hudebníkům housle, harfy, harmonika...hašiš. Hoří husitské halapartny, hoří historické hebrejské hieroglify, hoří hektolitry handlovaného henessy. Hoří Hrubešova hnědá Honda. Hilfe, hilfe, haleká hystricky henlajnovec Havránek, hoří hakenkreuz, himmmel hergot. Huš, hajzle..Houf heršpických hokejistů ho hbitě hákuje holemi. Hoří herna. Hoří hubertusy, honosné haveloky
herecké honorace, hrubě hazardující horentními honoráři. Hoří hřívy huculských hřebců handlíře Hlavsy. Hendykepovaným hoří hrby. Hoří holínky hospodáře Hanáka. Humus.
Hormonální hybrid homosexuál Horáček hladí hubici hasičské hadice...hýžděmi. Hinduista Hyrš hypnotizuje hodonínský horizont..hurá hydrometeority!! Halucinace. Hoří hasiči horečně hledaný hlavní hydrant. Hospoda hořela hodinu. Hotovo! Hirošima hadr. Hořeniště halí hustá hmla. Hostinský Hrubeš hloubí hroby. Hyeny hodují. Hotovo hulláni, hrnem Hanou..
guest Muž Paul5 (Paul88@seznam.cz) ... 03.08.2005 19:18:10 ... (89/541)
Re: nechápu...
Odpověď na příspěvek od Beatka.1 z 03.08.2005 14:25:25:
jak funguje forum pls.. vysvětlete mi to někdo..rád bych s tebou pokecal na to skvělý téma, ale nevim jak!?!?
guest Muž Paul5 (Paul88@seznam.cz) ... 03.08.2005 19:09:12 ... (88/541)
POMOC!!
Zdarec, sem na fóru poprvý a jen tak z nudy, nechcete mi někdo vysvětlit jak to tady funguje??? Pls
guest Muž Beatka.1 ... 03.08.2005 14:25:25 ... (87/541)
nechápu...
Nevím, jestli tento dotaz můžu psát zrovna sem, ale zajímalo by mě, proč někteří uživatelé mají schválenou fotku různých hereček, modelek atd....???
Nechápu za co se chtěj vydávát...no je to vůbec normální???
guest Muž Saarrkkaa (xsejna@seznam.cz) ... 03.08.2005 11:46:06 ... (86/541)
MÁCHÁČ
Zděněk a Tomáš z Mácháče, at se ozvou na xsejna@seznam.cz
šárka
guest Muž BlackViper (blackviper@centrum.cz) ... 29.07.2005 21:50:40 ... (85/541)
Bleee
Ty woe .. Jestli neska wecer bude takowy pecko jako wcera... Se asi *77*... A pujdu do hospody se wozrat *3*

*72* BlackViper *34*
guest Muž newlegal (bedla@seznam.cz) ... 20.07.2005 23:01:58 ... (84/541)
Itsoblb
dal bych si brko, ale je to vlastne takova jenom blbost.....teda jestli to neni neco jinyho :))
guest Muž ssasanka (sssasanka@centrum.cz) ... 19.07.2005 17:58:56 ... (83/541)
Kyš kyš kyš
já tu mám větráček na plné obrátky, sedím v suchu škrábu se v uchu a mám za to 55/hod a už jsem od večera přečetla 1 knihu a jsem v 1/3 té další!!! *29*
guest Muž Ffrankee ... 17.07.2005 18:31:01 ... (82/541)
sem
normálně ted sem si zlomila nehet o klávesnici nefim ani jak sem to dokázala asi umím kouzlit třeba hm ale to je blbost no *3* stane se doroste snad ,a nebo že bych ho zažarovala a on už nerostl ffffúú to téda nefim *3*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 z 55 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: