XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / Dobré skutky

 

Dobré skutky

Dobré skutky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kdo chce,hledá způsob Kdo nechce,hledá důvod..
V dnešní uspěchané době se setkáváme s tím,že každý myslí jen na sebe,že vše děláme jen ve svuj vlastní prospěch.
Já ale věřím,že i nepatrná pomoc dokáže druhým změnit život k lepšímu.Někdo pošle DMSku,jinej poskytne přístřešek vyplaveným sousedům..někdo třeba jde darovat ledvinu.
Cílem tohoto fóra není se tu předhánět v tom,kdo co kdy pro koho udělal.Jde o to-zamyslet se.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 37 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 

Prc3k Muž Prc3k (prc3k@email.cz) ... 26.06.2014 15:28:43 ... (276/366)
Re: Učitelka skočila do studny
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 25.06.2014 12:51:54:

Učitelka je od toho, aby se něco takového nestalo a když vezme děti za školku, kde je nezajištěná studna? Samozřejmě že učitelka předem nemohla vědět, že studna je nezajištěná, ale sama tam tvrdí, že ,,To jsem je viděla, jak sedí u studny, byla jsem od nich snad sedm kroků." Jako sorry, ale člověk co je sedm kroků od studny nevidí, že víko není v pořádku? Víko na studnách neváží pět kilo, aby ho děti odsunuli. Váží několik desítek kilo a i kdyby ho chtěli děti odsunout, nehnou s tím ani o milimetr.
Takže učitelka si nasrala do bot a aby nebyla potrestaná, že neuhlídala děti, tak za nimi vlezla a jakože je zachránila. Nicméně ,,zjistila jsem, že nohama dosáhnu na oporu, tak jsem si je dala na klín a držela nad vodou" podle článku měla učitelka 3 metry a děti byli liliputi?
Ebisek Muž Ebisek ... 25.06.2014 12:51:54 ... (275/366)
Učitelka skočila do studny
http://m.novinky.cz/articleDetails?aI...znu=RrBeJqXURJsqwP15

Jen nevim do jake miry to bylo rozumne. Domnivam se, že tohle je takova ta situace kdy neplavec skoci do prehrady vytahnout topiciho se....a najednou se tam topi oba.
Ebisek Muž Ebisek ... 24.06.2014 23:37:31 ... (274/366)
Re: Udělování
Odpověď na příspěvek od B.L.B z 24.06.2014 22:52:16:

XIII. ročník cena Ď 2013

Celostátní ceny Ď 2013 byly uděleny - 20. června 2013 v Národním divadle:
Komerční banka a.s. za podporu Národního divadla
Prof. Dr. Dadja Altenburg - Kohl za podporu Národního divadla
ČSOB za podporu Dejvického divadla
Inženýr Miloslav Stašek, velvyslanec za podporu ZOO Praha
Milada Zemanová a Marie Lysá za podporu ZOO Jihlava
Walburga Mikešová za podporu kultury v Ostrově
Obecní Dům, akciová společnost Praha za podporu Nadace pro transplantace kostní dřeně
Delikomat s.r.o. za podporu Spolku Trend vozíčkářů Olomouc
Nadace Preciosa za rozsáhlou charitativní pomoc nemocnicím, občanským sdružením, hospicovým domům
25. protiletadlová brigáda Strakonice za podporu Dětského domova Kašperské Hory
Tango Havlíčkův Brod za projekt Daruj hračku s Českým rozhlasem a GLS
Aktipo o.s. za podporu DOZP Bystřice nad Úhlavou
Jiří Šeffl, ZŠ Spálené Poříčí za podporu Hnutí na vlastních nohou Stonožka
Věra Čáslavská za Morální vzor v ČR

Nevím jak jiným, ale mi to přijde takové bez duše. Ještě tam chybí ČEZ za stavbu dětských hřišť, Vodafone za zelenou energii a nadaci Vodafone... a i základní školy za sběr víček z petlahví.
guest Muž B.L.B ... 24.06.2014 22:52:16 ... (273/366)
Udělování
www.cena-d.cz/

Takže to má smysl *845*

*924*
Ebisek Muž Ebisek ... 19.05.2014 13:33:57 ... (272/366)
...
Trochu zpět k tématu *4*
guest Muž MacCh ... 19.05.2014 12:49:01 ... (271/366)
Re (7): ..
Odpověď na příspěvek od vagabund ( mailto:vagabund1@centrum.cz ) z 19.05.2014 12:26:25:
*
Ano, těch co navštěvují kostel, a různé křestanské rezervace, modlí se k papeži to jsou ti co možná věří v Boha, ale přijímají učení od lidských organizací, lidske organizace jako vatikan, překrucuje písmo,takových je jako písku v moři, Já se řídím tím co říká bible jsem solí téhle země,,lidi jako já budujou skutečnou církev, církev není organizace jako třeba ta katolická, ale obyčejní lidé co se řídí jen písmem svatým, ,ti co ctí Boží zákony a to organizace nedělají, a jejich členové žijou v klamu.kdybys víc studoval nemusel bys tady ve mně marně vyvolavat pocit že něco porušuju, podobná marnost jako od Jard01, nebo od Azazel-Andel.

mimochodem: Bůh chápe náš hříšný stav, proto toleruje že ve své nedokonalosti, musíme navštevovat lékaře*317*, bud laskavý a nepokoušej. *1000*
vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 19.05.2014 12:26:25 ... (270/366)
Re (6): ..
Odpověď na příspěvek od MacCh z 18.05.2014 22:29:38:
Takže Ty jsi skutečný křesťan a ti co chodí do kostela jsou pohané. No jistě jak jinak. Přes dvě miliardy lidí se považují za křesťany, přitom to své křesťanství praktikují v mnoha různých odnožích. Každá tato skupina se považuje za tu jedinou pravou a všechny se vyznačují tím že se vzájemně urážejí a nesnášejí. Islám je v tomto směru ještě důslednější. Jednotlivé islámské skupiny se neurážejí ale rovnou vraždí.
Bohudík že je tomu tak, jinak by svou nenávist obrátili proti nám nevěřícím.

Ty bys šel k zubaři? A nebral by to Bůh jako malověrnost. Vždyť on na nás sesílá kříž a my jej máme přijmout a ne se mu vyhýbat. Návštěvou zubaře jednáš proti Božímu záměru.
vagabund Muž vagabund (vagabund1@centrum.cz) ... 19.05.2014 11:57:45 ... (269/366)
Re (6): ..
Odpověď na příspěvek od meli38 z 19.05.2014 00:42:27:
Zatím mám zubaře, před jehož návštěvou se nemusím modlit. Ale jako každý správný zubař i tento hodně chlastá, takže časem možná bude nutné se před jeho návštěvou pomodlit, nebo si najít jiného.
Pokud získáš praxi a pacienti se před návštěvou Tvé ordinace přestanou modlit, dalo by se uvažovat o tom že bys ve mně časem získala nového pacienta. Pokud ovšem do té doby budu ještě nějaké zuby mít.
Ebisek Muž Ebisek ... 19.05.2014 06:42:47 ... (268/366)
Re (5): V návaznosti na to..
Odpověď na příspěvek od meli38 z 19.05.2014 00:48:35:

Nikdy jsem nepil *4*
guest Muž meli38 ... 19.05.2014 00:48:35 ... (267/366)
Re (4): V návaznosti na to..
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 22.04.2014 18:35:40:
POKUD MÁTE PRIMÁRNÍ BILIÁRNÍ CIRHOZU JATER,VYJDE TO NA STEJNOC C,HLASTAT SE NESMÍ!

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 z 37 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: