XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / Úvahy a komentáře

 

Úvahy a komentáře

Úvahy a komentáře

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Napadla vás při čekání na autobus nějaká revoluční myšlenka, nad kterou by stálo se pozastavit?
Stáli jste v Kauflandu ve frontě na salámy a pozorovali při tom důchodce rvoucí se o poslední balení stolní vody slevněné o 1% a následně přemýšleli nad důvody? Nepochopili jste jejich boj? Nebo co by se stalo kdyby umřely včely? A co spor mezi Mažňákem a Losnou? A co žlutý špěndlík Vontů? A co samotný ježek? Nebyl přecejen nakonec schovaný v PECI? Hmmm   *3797*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 9 | 9 | » | Poslední

 

Lingali Muž Lingali ... 14.02.2013 08:45:58 ... (15/85)
Re (9): Co se stane...
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 14.02.2013 04:34:09:

Vono energie z jádra není tak čistá,jak se ti na první pohled zdá..Co se ekologie a teda celkově planety týká-jo,to já zas na tohle zaměřenej jsem..
Jinak já si koupil loni v únoru telefon za tři kilča *18* a až doslouží,nehodím ho do popelnice ae odnesu ho na místo k tomu určené...Určitě to tak dělají všichni *18*
Ebisek Muž Ebisek ... 14.02.2013 04:40:29 ... (14/85)
Re (8): Co se stane...
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 14.02.2013 00:30:34:

Myslím si , že kdyby ty peníze které šly do podpory fotovoltaických panelů se přesunuli do vývoje v oblasti jaderné energetiky , tak by jsme dneska mohli být o 20 let dále, ušetřit desítky miliard dolarů za likvidaci všech těch jedovatých kyselin a sloučenin ze kterých se ty fotovoltaické panely vyrábějí a ve finále by jsme ani nemuseli řešit problém s tím, že ta fotovoltaická technologie je naprosto k ničemu do doby než vymyslíme jak efektivně energii skladovat. Protože díky těm elektrárnám musíme akorát investovat další velké peníze do posilování rozvodných sítí aby v případě vyjasnění oblohy síť ustála nápor enerigie...

A ušetři si ty osobní narážky, do tohoto fóra to nepatří.
Ebisek Muž Ebisek ... 14.02.2013 04:34:09 ... (13/85)
Re (8): Co se stane...
Odpověď na příspěvek od Lingali z 13.02.2013 15:48:49:

Třeba v tom že já lobuju za jadernou energii která je nejčistší ze všech způsobů získávání enerigie. Druhou věcí je redukce samotné potřeby a redukce vytváření emisí. Ikdyž to spoustě lidem přijde divné , raději jsem si před lety koupil nový telefon za 13 tisíc a letos zase nový za 14 místo toho, abych si koupil nějaké ojeté osobní auto a vozil si všude prdel autem a čoudil výfukové plyny do vzduchu. Naproti tomu mám telefon který potřebuje za den tolik co třeba notebook za čtvrt hodiny. A do školy jezdím vlakem, první třídou.

Nejsem zastáncem ekologie, jenom jsem si prostě udělal nějaké svoje zásady. Nedělám to pro zelenou planetu, ale proto, že to jednak mi šetří peníze a zadruhé čas a ještě k tomu si nezasírám vzduch před barákem *4*
guest Muž Joe73 ... 14.02.2013 00:57:21 ... (12/85)
Re (7): Co se stane...
Odpověď na příspěvek od Lingali z 13.02.2013 15:52:17:
Divil by ses, ale mnohde v Africe se fakt krade ještě o dost víc než v Česku, jakkoli to vypadá, že víc už krást nelze. Diktátoři si ukradnou skoro vše pro sebe a svou vládnoucí kliku, staví si přepychová sídla, zatímco mnozí lidi chcípou hlady.
Prezident Klaus by ten druhý Ebiskův odstavec podepsal bez váhání:) Doplnil by ho ale asi o větu, že pokud globální oteplování přece jen způspobil člověk, tak tím člověkem byl Havel:)
guest Muž Joe73 ... 14.02.2013 00:30:34 ... (11/85)
Re (7): Co se stane...
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 13.02.2013 15:25:26:
Až přijdou kvůli globálnímu oteplování stále častější extrémní sucha, orkány apod, tak to bude trápit všechny a bude pozdě si říkat, že jsme se měli omezovat a nevymlouvat se na Čínu apod. Ohledně zásuvek jsi zapomněl napsat, že elektřina do nich přichází i díky slunečním kolektorům, který jsou v Česku ryze ekologický i ekonomický, takže to fakt žádná zátěž není:) Jinak máš pravdu, že ty jseš už omezenej až moc:)
Lingali Muž Lingali ... 13.02.2013 15:52:17 ... (10/85)
Re (6): Co se stane...
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 13.02.2013 15:22:20:

Ukázkovej příklad jak co ukrást není Somálsko,ae Česká republika.
Druhej odstavec je adeptem na to vaše povedený fórum z nejsupidnějších...
Kolik stojí vynést kilogram váhy na oběžnou dráhu vím-náhodou jsem ten dokument na Prima Zoom taktéž viděl *18* .
Edit-možná to bylo na Čt2 *85*
Lingali Muž Lingali ... 13.02.2013 15:48:49 ... (9/85)
Re (7): Co se stane...
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 13.02.2013 15:25:26:

Jo a to,že elektřina je ze zásuvky je sice pravda,ale když se podíváš třeba na elektrárnu Prunéřov...uhlíková stopa je dost viditelná,ne?
Hele a v čem že se to ty omezuješ?*3* Pověz nám tó *18*
Ebisek Muž Ebisek ... 13.02.2013 15:25:26 ... (8/85)
Re (6): Co se stane...
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 12.02.2013 13:56:06:

Proc by me melo trapit globalni oteplovani? Produkuju snad tuny emisi? Jezdim vlakem, ten je na elektriku a elektrika je ze zasuvky. Nemam duvod si myslet ze jsem zatezi pro klima. Proc ja bych se mel omezovat jeste vice, proc bych mel nechat omezovat ekonomiku evropy, kdyz nejvetsi zatez co se tyce ovzdusi vytvareji v USA a Cine? *3*
Ebisek Muž Ebisek ... 13.02.2013 15:22:20 ... (7/85)
Re (5): Co se stane...
Odpověď na příspěvek od Lingali z 12.02.2013 11:13:07:

Znecisteni ovzdusi je hlavne nas problem, nikoli problem planety. Ja na sibiri nejsem, protoze mam zatim dostatek prostoru ve stredni evrope *18* Hladomor je samozrejme opet problem lidi nikoli planety. Kdyby si v africe postavili Wall Street, tak by ten problem nemeli. Stejne tak by tam mohli budovat prumysl atd. Bohuzel v tomhle je omezuje lidske mysleni, jelikoz misto budovani tam ti lidi mysli spise na to, jak neco ukrast, ukazkovy priklad toho je somalsko.

Ztracejici se ozonova vrstva a globalni oteplovani je neco, co neni ovlivnovano clovekem, urcite ne v takove mire v jake ty zmeny klimatu fungujou.

Opet, daleko jednodussi je se prizpusobiz tomu ze oceany stoupnou o metr, nez vynaset lidi do vesmiru. Mas vubec poneti, kolik stoji vynest kilogram vahy na obeznou drahu? :-)

Neni duvod ted resit osidlovani vesmiru, protoze zkaza planety je daleko, daleko levnejsi nez stehovat planetu je odpalit jadernou naloz na asteroidu a vychylit jej z kolizniho kurzu.
guest Muž Joe73 ... 12.02.2013 13:56:06 ... (6/85)
Re (5): Co se stane...
Odpověď na příspěvek od Lingali z 12.02.2013 11:13:07:
Ebisek dohlédne tak maximálně na Slovensko:) A co se Slunce týká, tak tu ještě má být x miliard let, takže to není moc aktuální problém:) Ohledně hladomoru ti Ebisek nejspíš odpoví, že např. hladomor v severní Koreji je imperialistická propaganda, neboť komunisti by nikoho hladem umřít nenechali. Globální oteplování dle něho buď neexistuje nebo je přínosné, neboť se díky němu oteplí na Sibiři, teprv pak se tam nastěhuje:)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 9 | 9 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: