XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Revizoři

Revizoři

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Vše kolem nich.
Máte zkušenosti? Máte nějakého revizora známého? Načapali Vás někdy? Máte někoho v rodině?

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 z 15 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 27.10.2009 13:29:38 ... (138/148)
Re: Ja a MHD-České Budějovice
Odpověď na příspěvek od buffaalo ( mailto:buffalacek@gmail.com ) z 08.07.2009 19:10:34:
......taky jezdím na černo..od doby co mi sebrali papíry a čumět po lidech mě baví a navíc na těch revizorech je to upa vidět......jinak jedem s kámoškou jedna vysockuje listek na zastávce když víme že pojede revizor a pěšky nejdem ani za nic....přijde k nám jedna ho ukáže já hledám v batohu ona mi ho strčí do kapsy a hurá je na světě.... Buď to ví a nechávají nás nebo fakt iq tykve......a co se týče nástup předními dveřmi od 20 hodiny tak našla jsem starou průkazku je 4 roky prošla ukážu jen že ji mám a pohoda....takže upa cajk.......ale vždy mám u sebe náhradní lístek kdyby něco ....jistota je jistota.......všem přeji rychlé nohy a nápaditost .....*2645*
guest Muž buffaalo (buffalacek@gmail.com) ... 08.07.2009 19:10:34 ... (137/148)
Ja a MHD-Liberec
jezdím na černo už asi 10Let,kdo je zviklej hlídat a koukat po Lidech tak by měl bejt v cajku mě čaply asi 5x ale jinak dobrý, parkrat sem se vypařil,
a někdy seM měl lístek :D jenže jsem z Liberce což je na MHD celkem malý město...a v poslední fázy je to super adrenalin :D je na pi*u že od 8se nastupuje předem xD
guest Muž psychoOo.sySteM (will14@centrum.cz) ... 27.04.2009 12:04:14 ... (136/148)
paka
ale naopak jsou zase upe blbý když nepoznaj že jsme s kámoškou měli stejný číslo když si pošlem jízdenku na mobil =DDD
guest Muž psychoOo.sySteM (will14@centrum.cz) ... 27.04.2009 12:02:58 ... (135/148)
vychcaný
jsou vychcaný jak mraky chytli mě 2x v áčku stáli nahoře i dole koštata za jeden den litr to bych se po****a.........a ještě ho mít v rosině to by mě asi trefilo =)
guest Muž w4s (w4s.net@gmail.com) ... 21.12.2008 06:08:23 ... (134/148)
Re (2): hehe :D
Odpověď na příspěvek od Mates ( mailto:xchat_spam@mattysek.com ) z 18.12.2008 09:12:11:

[Buď platný doklad nemám a revizor si rád připíše odměnu za ulovenou pokutu, kterou někomu způsobí další starost ...]
Starost. Spíš Ty způsobíš starost jemu. Vem si ž emusí všechno zapsat, předat zaevidovat Nevím *105*. Ty do tý "hry" vstupuješ s rizikem "starosti" ... kdežto on je v práci *1*


Jasný *47* i ... bych možná i souhlasil, ale s tou poznámkou, že vyplněním nějakého papírku, <kde vypíšou údaje z občanky a zapíšou kde a v čem dotyčného chytili, pokud za ním vysloveně neběží a nehoní ho jako vraha *3233**3* si zajistí peníze :) (proč mi to připomíná žoldáky? :D )

no a co se týče svezení načerno a jízdy kilem autem v obci :D *643* to se přece přirovnat nedá :D Kde ohrožuje životy? *712*

nic, uznávám, jasný... kdyby to dělal každej :D mohly by to DPP zabalit, no *52**105*

jedna věc mě ale holt nepřestane s*át *4069* :D
když dva revizoři u eskalátorů zastaví např. jeden 20 letýho kluka a druhej 20 tou pěknou holku...
*1223*a dámau udělá najs očíčka*349*, usměje se a udělá proooosíím *4565*

KOMU BYLO JEDNOU A JEDNODUŠE DÁAD,
Mates Muž Mates (xchat_spam@mattysek.com) ... 18.12.2008 09:12:11 ... (133/148)
Re: hehe :D
Odpověď na příspěvek od w4s ( mailto:w4s.net@gmail.com ) z 16.12.2008 16:19:51:
Špatně.
Člověk kterej jde tohle dělat musí mít hroší kůži a žaludek na to že mu za den několik lidí vynadá. Popravdě nechápu proč se tolik rozčilují. To máš stejně jako když pojedeš v obci stovkou a zastavěj Tě policajti. Většina se taky hrozně rozčiluje, ale přitom něco provedli. Pokud dělám něco o čem vím že není správné, tak snad logicky musím aspoň okrajově počítat s trestem.
Něco jiného je, když máš klouzavou lítačku a zrovna včera Ti vypršela a Ty jsi na zapomněl. Pak je to o buzeraci, protože když vidí že si ji kupuješ pravidelně a včera Ti propadla, tak by to klidně mohl vyřešit napomenutím.

1) Buď platný doklad nemám a revizor si rád připíše odměnu za ulovenou pokutu, kterou někomu způsobí další starost ...
Starost. Spíš Ty způsobíš starost jemu. Vem si ž emusí všechno zapsat, předat zaevidovat *105*. Ty do tý "hry" vstupuješ s rizikem "starosti" ... kdežto on je v práci *1*.


✄-------------------zde odstřihněte ------------✄
*282* Matys [ Uživatelská Fóra / Osobní / Matýskov ] *2731*
guest Muž Spajly ... 17.12.2008 21:53:04 ... (132/148)
chm..
Tak trochu jim na obranu, vsechno se musi kontrolovat, myslim ze kontroly jsou ve vsech oborech a vsude, ale s temi turnikety je to pravda, treba v Londyne to tak je a je to bezva, revizori nemusi byt v metru, pak jen v tramvajich ci busech..Ale budme radi za ceny prazskeho metra!! Kdo by z vas dal 120 Kc za 4 stanice?? V Londyne je to setsakra drahe, protoze dopravci chteji docilit aby si lide nechali udelat kartu takovou prukazku, rada zapltim v praze tech 20 Kc, nebo kolik to je:-))
guest Muž w4s (w4s.net@gmail.com) ... 16.12.2008 16:19:51 ... (131/148)
hehe :D
no to je pěkný fórum tady *34**3*

tak já se taky vyjádřím *1223**1* konkrétněji k revizorům Dop. podniku Prahy *19*

stručně a jasně: člověk, kterej se rozhodne dělat tohle povolání je vůl *144*
vždyť... z pohledu cestujících (ostatně asi jediného pohledu) je na obtíž revizor na obzoru tak či tak *47*

1) Buď platný doklad nemám a revizor si rád připíše odměnu za ulovenou pokutu, kterou někomu způsobí další starost ...

2) Nebo platný doklad mám, ale revizor se objeví samozřejmě ve chvíli, kdy nejvíc nestíhám a nemůžu vyhrabat peněženku s legitkou z báglu *920*

v každém z případů prostě jejich práce spočívá v obtěžování cestujících *676**47*

*643* Někdo řekne, že bez nich by to nešlo, že by jezdil načerno bez obav každý...

to ano, ALE ...

ale v porovnání s ostatními zeměmi ty možnosti zavést např.turniketový systém, jako již běžně funguje přeci bez problémů *105* .
A pokud by někdo namítl problém v zavedení po finanční stránce - ten, kdo se poslední dobou v Praze v MHD pohyboval ne načerno potvrdí, že podle cen jízdného si to DP může dovolit s nohama na stole, třeba například místo investování do *1551* bezpečnostní technologie *1551* za miliony korun, co údajně obnoví nebo min. zvětší obrannou a varovnou funkci a vybavenost metra *47*
blablabla léto 2002 - Praha *148**47* - víme, že :) (v tu dobu bylo např. toto metro považováno za prý až protijaderný kryt *47* a bůhví, v jakých lžích jsme vyrůstali ještě)*3*

takže s revizorama pryč *4069* radši vídám černé kočky *18**3**3**3*



*1603**391**370* w4s *1603*
profesionální ztráceč času :)) *1603* Panopticum *1603*
Mates Muž Mates (xchat_spam@mattysek.com) ... 08.12.2008 09:04:19 ... (130/148)
Re: Revizori
Odpověď na příspěvek od Daniiell ( mailto:DLakomy@centrum.cz ) z 05.12.2008 05:21:29:
Zrubeš ho? Jsou to kurvy? Zajímalo by mne proč. Kdo z vás dvou něco porušuje? Revizor nebo Ty? Kdo z vás dvou jedná jinak než by měl? Ty nebo revizor. Nechápu tohle. Ty jedeš na černo. Porušuješ přepravní řád a přitom on je kurva proto že dělá svoji práci *157*.

Nejsem revizor, ale fakt mě baví typy lidí, kteří nedokáží nést následky svého jednání *105*.



✄-------------------zde odstřihněte ------------✄
*282* Matys [ Uživatelská Fóra / Osobní / Matýskov ] *2731*
guest Muž Daniiell (DLakomy@centrum.cz) ... 05.12.2008 05:21:29 ... (129/148)
Revizori
Sou to kurvy...*3* tedka 3.12 mi skoncila IDSka ale ja to mrdam, takze budu jezdit do vanoc nacerno...sice je to risk jak pica,ale uvidim *40* maximalne ho pak zrubu az me chytne *3*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 z 15 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: