XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Ratolesti ve škole

Ratolesti ve škole

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Vše o prváčcích a škole
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 2 | 2 | » | Poslední

 

Ebisek Muž Ebisek ... 20.01.2015 16:43:49 ... (11/11)
Jelikož tady jenom téma o dětech není....
Celkem mě zaujal rozhovor s Klárou Vítkovou Rulíkovou ohledně "paterčat" kde se mimo jiné vyjádřila i celkem skepticky na adresu dané rodiny. Samozřejmě to české televizi nemůže říct na rovinu, ale čtenář může z projevu vycítit, co chtěl autor myšlenky říci.

Takže kdo strkal ruku do ohně za dokonalost tohoto páru, nechť si koupí žiletky a oholí opálené chlupy, aby tady nesmrděl *47*

Celý rozhovor *18*

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10...-vitkovou-rulikovou/

A trochu ostřejší verze na TN.CZ

http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/domac...race-souhlasite.html

A o co vlastně jde? Patronka si dovolila odsoudit neefektivní hospodaření rodiny s paterčaty nad nejen finančními dary, ale i nad péčí, kdy nepřímo neznačila, že to berou tak, jakože se opatrovnice musí starat, zatímco oni nemusí nic *38* Což by se dalo podložit třeba článkem http://ona.idnes.cz/patercata-a-klara...84916_spolecnost_jup

Tedy například krátká citace: Mluvíte mi z duše, proč musíme cpát Romům bílý vzor. Ale je to proto, že až naše pomoc za dva tři roky skončí, aby rodina úplně nepadla. Pokud si zvyknou, že za ně vše dělají pečovatelky a terénní pracovnice, bude to pro ně potom těžké. Nenaučí-li se hospodárně využívat finanční prostředky a šetřit, dopadnou špatně.
guest Muž natalcina (slunicko.annie@seznam.cz) ... 09.04.2013 12:04:12 ... (10/11)
alternativní pediatr
Zdravím, znáte nějakého opravdu vzdělaného, vstřícného pediatra z ostravska? doporučte, nejlépe, do mejlu, děkuju všem:)
guest Muž maxdrap ... 20.11.2009 18:15:28 ... (9/11)
Vánoce
pokud vaše děti moc nezlobily , udělejte jim radost a pořiďte ten pravý vánoční dárek ... http://www.obchod-hracky.cz/
guest Muž Tudor1 (tudor1@seznam.cz) ... 06.10.2009 17:31:30 ... (8/11)
Re (4): První třída
No doufám že nebudou vědět víc než my *3*, no a od nás z práce na tu školu chodí 3 prvňáčci takže pro ně vždycky po obědě někdo zajede a naštěstí končí dřív takže setkání se staršíma se zatím vyhýbají. Se šatnou zatím prej problémy nemají protože na 23 prvňáků maji 3 klíče takže se zatím vždycky někdo našel kdo by otevřel. Jinak se mladýmu ve škole zatim líbí *3*
guest Muž Jirka-S (soukup.jirik@seznam.cz) ... 06.10.2009 14:00:14 ... (7/11)
Škola se také nestará
Jo to je pravda, slov nám přibylo jak na novej slovník.Honzík je sice(zatim)maximálně klidné a hodné dítě, ale díky ostatním dětem brzo nebude.
Nadruhou stranu je pravda, že za nás učitelky řešily každou blbost a nás to děsně ........Dnes ale neřeší téměř nic.Organizace školy je také někde pozadu.Nás očitelka odváděla do šatny ještě v osmej třídě, je teda pravda že kvuli tomu abychom po cestě nezbořili školu.S Honzíkem chodí po obědě domů jen jeden, ostatní chodí do družiny.Nám zakázali pro děti chodit do vnitř a musíme je vyzvedávat před školou.Ovšem škola není schopna ani ty dva prvnáčky do té šatny dopravit.Né že by netrefili sami, i když jsou to pořád pěkný telata, ale šatna bývá zamčená a i mi kolikrát měli co dělat někde po škole sehnat klíč.Mají dvakrát v týdnu po vyučování další hodinu navíc(angličtina, vítvarka a tak)Dvakrát v týdnu ale hodina odpadla a nikdo se neobtěžoval nám něco zdělit.Zatim se bojíme malího nechávat chodit samotného, takže ví že když se chvilku spozdíme třeba ve školce když malej pomaleji obědvá, tak že Honzík má počkat před školou.Po příchodu ke škole vidíme Honzíka s tim druhým před školou(poté co se jim povedlo se dostat do šatny)mezi další tlupo větších habanů.Co si asi povídají že starší dokážou být v přítomnosti prváčku a oni že je tak pečlivě poslouchají.Ty děti tomu neuniknou, ale první třídou by ještě mohli projít bez většího pohoršení.Takhle ale při tokovém zájmu školy asi těžko projdem bez morální újmy.
guest Muž atlantis1 (zdenek8112@seznam.cz) ... 06.10.2009 10:04:28 ... (6/11)
Re (3): První třída
Odpověď na příspěvek od Tudor1 ( mailto:tudor1@seznam.cz ) z 06.10.2009 06:19:35:
to mas sice pravdu ale urcite vedi vic nez mi uz i kdyz jim je tahkle malo
guest Muž Tudor1 (tudor1@seznam.cz) ... 06.10.2009 06:19:35 ... (5/11)
Re (2): První třída
Odpověď na příspěvek od atlantis1 ( mailto:zdenek8112@seznam.cz ) z 05.10.2009 23:45:17:

Tak k sexu asi ještě nedošli, to bude taky zajímavé *3*
guest Muž atlantis1 (zdenek8112@seznam.cz) ... 06.10.2009 00:01:27 ... (4/11)
Poradna
Jestli na někdo nějaké pochybi v nějaké situace které neudelal správně nebo si neví řady jak zvládnout nejakou věc i dětmi tak mi nápis na mail a já ti odepisu základatel zdenek8112@seznam.cz budu se těšit tak se ozvy poradím zdenek
guest Muž atlantis1 (zdenek8112@seznam.cz) ... 05.10.2009 23:45:17 ... (3/11)
Re: První třída
Dneska tahle generace je úplně jiná nez jsme byli mi dneska jejich téma je sex a penize a vulgární slova který uz vysloví ve školce slova jsou podnětem dospělich lidi řekne to jeden a uz to ví druhy a pak to narůstá slovní řícka slov a mají radši
guest Muž Tudor1 (tudor1@seznam.cz) ... 03.10.2009 23:23:25 ... (2/11)
První třída
Muj syn už také chodí do první třídy a zatim se naučil jen mluvit sprostě *40**3*


*3109* | *712*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 2 | 2 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: