XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Psychické poruchy

Psychické poruchy

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pište všechny vaše zkušenosti pls..
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 13 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 

guest Muž N.Q (N.Q@seznam.cz) ... 03.11.2008 13:49:49 ... (47/127)
Re (14): poruchy
Odpověď na příspěvek od Leveja z 02.11.2008 08:53:45:
Urazit nekoho je prilis jednoduche, to neni mou zaminkou.
Jinak ja u sebe jiz davno zacal, memu okoli je to vedomo, neocekavam nic nazpet, jen mne mrzi pohled na lidi, kteri se vetsinou ridi opakem.
guest Muž Leveja ... 02.11.2008 09:05:14 ... (46/127)
Re (14): poruchy
Odpověď na příspěvek od Leveja z 02.11.2008 09:02:53:
Jinak..sem si všimla tady toho téma - Psychické poruchy..dokazování vlastní pravdy( z vlastního zdroje) to mě přijde taky jako solidní porucha... .D
guest Muž Leveja ... 02.11.2008 09:02:53 ... (45/127)
Re (13): poruchy
Odpověď na příspěvek od N.Q ( mailto:N.Q@seznam.cz ) z 02.11.2008 00:42:28:
Nevím,jestli původní myšlenkou zakladatelů všech států atd, byla solidarita a pokud jo, tak se jim to opravdu vymklo z rukou a lidi v Africe na tom měli být původně lépe,ale můžem za to my,co se máme líp..asi jo..ale docela naivní teorie,takže nevidím na sobě nikde vinu,že by kvůli mě někdo v africe zemřel... díky mě se neuzdraví,ale né zemře. Jestli to alespon trochu chapes. Nevím už kde jsem to viděla nebo četla, že tam platí třebas kozama, já mluvila o tom,že systém toho,že nic není zadarmo, je myslím všude a odjakživa(sem tu sice ještě nebyla,ale o pravěku sme se snad učili).. na naši zemi.. at už se platí kozama, kamínkama nebo prachama,takže je mi celkem fuk,žes myslel Tenhle systém-(jaký vlastně,demokratický)? Snažila sem se at ti dojde,že místo "stěžování si" (jo ja vim,jsi se svym zivotem spokojeny) na xchatu, bys mohl jít radsi neco delat,pro tu zmenu nebo si nestezovat ,ne? Bojovat nebo se smířit. Bojuješ? Jo vážím si tvé rady,někdy to zkusím teda, správně číst , přemýšlet nad tím a pak reagovat.. a zkusíš to taky ať je to rychlejší? .)
guest Muž Leveja ... 02.11.2008 08:53:45 ... (44/127)
Re (13): poruchy
Odpověď na příspěvek od N.Q ( mailto:N.Q@seznam.cz ) z 01.11.2008 22:47:22:
Mno, spíš ty jsi nepřemýšlet jak až hluboko jsem přemýšlela já, ale ok ,urazím se,abych ti udělala radost a budu vděčná za tvé uvědomění si Mě a né Sebe. Nepsala jsem ,že pokud se chceš dočkat toho, aby lidi vypustili peníze a mysleli i na druhé, tak máš žít zadarmo, psala jsem,že když si to přeješ poznat,tak máš začít u sebe- vypustit peníze a myslet i na druhé. tak nevím,proč ti to musím přepisovat, asi vubec nepremyslim,co pisu .)
guest Muž N.Q (N.Q@seznam.cz) ... 02.11.2008 00:42:28 ... (43/127)
Re (12): poruchy
Odpověď na příspěvek od Leveja z 31.10.2008 14:08:19:
Aha lidi v Africe umiraji protoze nemaji penize, ne protoze v civilizovanych zemich jsou lidi chrti a za vse se musi platit. Kozy a platidlo sem tam se to stat asi muze stejne by mne zajimalo z jakych zdroju cerpas.
Vse potrebuje mit nejaky system, ale ja psal o tomto systemu, spravne cti, premyslej a pak reaguj.
guest Muž N.Q (N.Q@seznam.cz) ... 01.11.2008 22:47:22 ... (42/127)
Re (12): poruchy
Odpověď na příspěvek od Leveja z 31.10.2008 14:05:33:
Jak mam zacit u sebe jako zit zadarmo, to je naprosto nelogicke, vzdyt jsem napsal ze se na teto planete toho nedoziji.
Odjakziva lidi neplati a vubec tva reakce je dukazem, ze si vubec nepremyslela co pises.
guest Muž Leveja ... 31.10.2008 14:08:19 ... (41/127)
Re (11): poruchy
Odpověď na příspěvek od N.Q ( mailto:N.Q@seznam.cz ) z 28.10.2008 11:49:01:
Jo v Africe,musí být krásně bez peněz... lidé umírají na hlad, na špínu a nemoce.. ale jo, alespoň se jim bez pěněz spravily hodnoty... a myslíš že kozy se u nich neberou jako platidlo? .) Bez systému..to by teprv bylo nemilé .
guest Muž Leveja ... 31.10.2008 14:05:33 ... (40/127)
Re (11): poruchy
Odpověď na příspěvek od N.Q ( mailto:N.Q@seznam.cz ) z 28.10.2008 11:49:01:
Aha, a proč ses narodil? Aby jsi žil zadarmo? Tak žij,ne? Přál by sis to poznat? samo to k tobě nepřijde, začít se má u sebe..Jo tos řek dobře, rodiče mnohdy dítěti k nějaké té poruše přispějou,stále tam ale tolik těch prachů nevidím...?? Odjakživa(myslím) lidi platí(ať už čímkoli) za poznání(ať už čehokoli). Už to,že přemýšlejí je daní za to, že chtějí vědět... tak co máš s těma prachama za tak hluboký problém,než že jej jich hold míň než by mohlo být a všechno je dražší než by mělo být,jelikož holt lidi,jsou lidi.. ?
guest Muž N.Q (N.Q@seznam.cz) ... 28.10.2008 11:49:01 ... (39/127)
Re (10): poruchy
Odpověď na příspěvek od Leveja z 28.10.2008 10:29:38:
Nenarodil jsem se, abych za to platil.
Uskromnit ano, to se da vzdycky, Ja jsem se nekolikrat uskromnil k hladu moje maximalni doba byla 13 dni, clovek pak pochopi opravdu co je dulezite, alespon, ze ta voda z kohoutku tekla tomu davam plus, podotykam nebyl jsem v Africe.
Jinak k tomu, ze vypustit na jedne strane penize a myslet i na jinny vyvin lidi, to bych si pral poznat, ale na teto planete se toho nedoziji.
Stale se rika, ze pracujeme pro budouci generace, ktere ale take budou pracovat pro budouci generace atd...
Beru za dulezite, aby clovek vedel a mnel moznost poznavat, ale dokud bude clovek muset platit za to co je podle meho nazoru vsech na teto Zemi jako je obziva a informace, tak tady vzdy budou ruzne vrstvy lidi, kteri samozrejme chteji, aby jejich potomek to dotahl dal, nez oni, takze dostatek mista na rozvijeni psychickych poruch.
Ale je jeste samozrejme na svete mist, kde nejsou penize, najmy atd. viz. Afrika,......ale system se prokousava vsude a vetsinou ne mile.
guest Muž Leveja ... 28.10.2008 10:29:38 ... (38/127)
Re (9): poruchy
Odpověď na příspěvek od N.Q ( mailto:N.Q@seznam.cz ) z 27.10.2008 09:37:25:
myslím,že jde jen o to, jak se lidi dokáží uskromnit, o přežití jde v africe..ne tady. sociální vztahy nevznikají jen z toho,že se lidi nervujou,protože nemají peníze na zaplacení všeho možného..taky tam připočti jejich dosavadní život, snahu docílit něčeho..jejich výchovu.. neházej to na to,že tady máme debilní systém,myslím že všude je třeba k přežití aspoň špetka síly, tak už holt nejspíš je a bude... chceš snad žít zadarmo? taky možnost.. intenzivně,ale krátce :)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 13 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: