XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Psychické poruchy

Psychické poruchy

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pište všechny vaše zkušenosti pls..
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 13 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 

guest Muž Leveja ... 20.11.2008 21:30:08 ... (57/127)
Re (24): poruchy
Odpověď na příspěvek od N.Q ( mailto:N.Q@seznam.cz ) z 10.11.2008 10:09:16:
třeba jsou jen učenliví
guest Muž N.Q (N.Q@seznam.cz) ... 10.11.2008 10:09:16 ... (56/127)
Re (23): poruchy
Odpověď na příspěvek od Leveja z 10.11.2008 08:41:26:
Asi pul roku jsem polykal uklidnovaci tabletky, byl jsem tak uklidneny, ze mi bylo jedno co kdo rika a sve myslenky jsem nevyslovoval, az si ze mne lidi zacli delat srandu a to dokonce i znami, jo kdyz lidi vidi nekoho na zemi tak proc by si nekoply, ze.
Kdyz se, ale rozhlednu kolem sebe tak mi pripada, ze tak 95% lidi bere to same co predtim Ja, nebo se snad tak narodily?
guest Muž Leveja ... 10.11.2008 08:41:26 ... (55/127)
Re (22): poruchy
Odpověď na příspěvek od N.Q ( mailto:N.Q@seznam.cz ) z 09.11.2008 09:38:28:
to musíš umět polykat..myšlenky,dobře je to zabíjí
guest Muž N.Q (N.Q@seznam.cz) ... 09.11.2008 09:38:28 ... (54/127)
Re (21): poruchy
Odpověď na příspěvek od Leveja z 05.11.2008 21:17:59:
I se mnou a hlavne pro vsechny, hodte po mne kamen, Amen.
Jo holka myslenka je nesmrtelna.
guest Muž Leveja ... 05.11.2008 21:17:59 ... (53/127)
Re (20): poruchy
Odpověď na příspěvek od N.Q ( mailto:N.Q@seznam.cz ) z 05.11.2008 13:52:16:
s tebou taky? ...tak jsi to ze me nakonec dostal,co :) Ja tobe taky, tak snad to vyjde
guest Muž N.Q (N.Q@seznam.cz) ... 05.11.2008 13:52:16 ... (52/127)
Re (19): poruchy
Odpověď na příspěvek od Leveja z 04.11.2008 13:19:58:
Z jedne strany jsem rad, ze se mnou soucitis, z druhe, ze na toto tema si, uz nemame co rici, preji ti vse dobre. Pa.
guest Muž Leveja ... 04.11.2008 13:19:58 ... (51/127)
Re (18): poruchy
Odpověď na příspěvek od N.Q ( mailto:N.Q@seznam.cz ) z 03.11.2008 23:36:38:
no taky je mi takových lidí líto...
guest Muž N.Q (N.Q@seznam.cz) ... 03.11.2008 23:36:38 ... (50/127)
Re (17): poruchy
Odpověď na příspěvek od Leveja z 03.11.2008 18:20:41:
Vychova je dulezita a vez, ze naucit nechlubit se da, ja beru to co vim ironicky s usmevem, takze i kdyz se bavim o realnych vecech s presvedcenim, tak si rikam jak jsem prdlej a automaticky se zasmeji, to ale v zadnem pripade nevyrazuje moznou pravdivost.
K tomu svobodne se rozvijet jsou dany hranice, takze to taky neni svoboda, ale jen tedy ty moznosti.
V zadnem pripade neverim, ze by se dalo z lidi vybit nasili odebranim zbrani, avsak uznas, ze nejakym nozem, ci motorovou pilou je mensi nebezpeci.
Jinak souhlasim s tim, ze clovek ma nazbirat co nejvice moznych informaci, uz danych a postupem zivota se snazit vedet vic, problem je v tom, ze je vetsina lidi tak vycerpana z bezneho zivota, kde mysli jen na skolu, ci praci, hlavne tedy obzivu, najem, ze vlastne zakrni a ze mysli v omezenem meritku, jiz jim pak ani nedochazi, ten zivot je k tomu nuti a ja chci vyjadrit povzdych a soucit nad timto.
guest Muž Leveja ... 03.11.2008 18:20:41 ... (49/127)
Re (16): poruchy
Odpověď na příspěvek od N.Q ( mailto:N.Q@seznam.cz ) z 03.11.2008 14:43:30:
Myslim,ze konkretne ty mas leda tu poruchu,ze jsi byl od mladi nauceny nechlubit se, proto jsi tak nejak dosti zajimave zakrytě egoisticky a ironicky napsal,že máš poruchu ,ktere rikas vedeni a pochopeni. Kdybys vedel a chapal,tak by ti doslo,ze nic z toho co pises, nemuze byt pravdou. Nic z toho,co je vseobecne znamo-jakozto to,jak dnes clovek mysli nebo jak vlastne v bodech probiha jeho zivot, nema zadnou vahu..jsou to jen blaboly bez nazoru..bez vlastniho zdroje a vlastni pravdy. Moto tohoto systemu je moc pekne, ze ho beres jako motto, ja bych to nazvala jednou z moznosti,tohoto systemu,ale kazdeho vec... kazdeho vec, z jakym pohledem se kouka na svet ze. Napsal to tu uz Dharma1, ale ty sis z toho nezval nic, kazdy ma pres jakkekoli(no..snad) podminky moznost se svobovne rozvijet a snazit se o takove podminky, s jakymi by byl spokojeny. Ty dalsi chytrosti cos napsal,by byly jako pozitivni no, a urcite by prispeli k vetsi pohode mezi lidma,nejen zdravotni, takze muzem byt radi ZE SE O TOM JIZ dnes neco vi , I KDYZ se to meni pomalu. a ta utopie o zruseni zbrani je vtipna. vytlouct z lidi nasili tim,ze jim vemou zbrane.. no lepsi nez nic,to jo. Clovek dnes mysli. to je jiste. to jak mysli a v jakem meritku netusim,nejsem buh. na veci,ktere se ucime? muzem se ucit neco uplne noveho,co nikdy nikdo pred nama nezkusil a nedokazal. nebo se muzem ucit to,na co prisli lide pred nama nebo i vedle nas, nechat si poradit a prijmout tuhle informaci a dal o ni nepremyslet,nebo se naucit zavazovat tkanicky presne tak,jak nas to naucili a delat to stejne az do smrti. no a nebo se muzem snazit nahlizet na veci z jineho uhlu, nechat si poradit,sbirat informace a rady a postupem zivota se snazit chtit vedet vic, vedet jestli nahodou to nemuze byt i jinak,jestli neni i jiny zpusob. takze lidi co mysli v omezenem meritku,omezuji sami sebe.sami.nikdo je nenuti.
guest Muž N.Q (N.Q@seznam.cz) ... 03.11.2008 14:43:30 ... (48/127)
Re (15): poruchy
Odpověď na příspěvek od Leveja z 02.11.2008 09:05:14:
Stezovani ;-))
"Makat a nemyslet to je Moto tohoto systemu, a pak se divit, ze je svet v zahube.
Treba kdyby lidi se porad nekam nemusely honit by prisly na velmi dulezite veci."
To byl muj uvodni prispevek, tim jsem mnel na mysli, ze od sesti let zacina clovek Skolu, pak Stredni, Vysoka, ci nejaky obor,
dale Prace nasleduje stari a Smrt.
Volno mas tedy do sesti let a pak po Praci ve stari, tim padem je clovek vystaven takovemu napeti, ze v rodinach, v Praci atd. vznikaji stresove situace takovych rozmeru, tedy rodna puda pro psychicke poruchy.
Ocividne tento system selhava, ja jen doufam, ze se lidi dokazi na urcity cas zastavit a premyslet, protoze timto tempem je to proti zdi a pak stejne budeme stat, ale cumacky budeme mit rozmlaceny.
Kdyz se lidi berou za tak vyspele Pany dvorstva atd.. mneli by kuprikladu zacit se zrusenim zbrani, dale vystavbou skleniku, kde si kazdy stat pestuje jen to svoje, nezavisle, automatizovat system vyroby a lidi nechat zabyvat se myslenim hlavou, dat jim vice svobody, vzdyt je tady jeste toliko k poznani, dale treba jiz dnes jsou projekty mest, kde se nepocita s auty, ekologicka doprava pasujicimi vlaky......!!!!!!!
Ale ted jak se vymknout, ze....., kdyz se jeden Stat vymkne z konceptu, muze si to vubec dovolit vuci ostatnim, prilis nebezpecne, jedne, ze by to byla Amerika, vetsina se stejne po ni opici.
Za poslednich cca. 50 let jsme se hodne dostali dopredu, ale v cem vsem dozadu, ci do zaniku, dnes se jiz taky neco o tom vi a presto vse se meni velice pomalu.
To vis mam psychickou poruchu, neda se s presnosti nikde zasuplikovat, rikam ji pochopeni vedeni.
P.S.: "...dokazovani vlastni pravdy (z vlastniho zdroje)." Vidis to je jedna z veci o kterych pisi, ze dnes clovek mysli jen v omezenem meritku, vse je mu predkladano jako hotova vec, samozrejme ze dokazuji tzv. vlastni pravdu, z vlastniho zdroje, jak se asi prislo na ty veci, ktere se clovek uci?!

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 13 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: