XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Psychické poruchy

Psychické poruchy

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pište všechny vaše zkušenosti pls..
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 13 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | » | Poslední

 

guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 07.06.2009 08:47:01 ... (77/127)
Re (10): Trichotillomanie
Odpověď na příspěvek od TTManiacka z 06.06.2009 21:42:02:..

No tak ty tam píšeš ....že jsi bez léčby ......to tam jasně píšeš, že léky momentálně nebereš..................člověk který má psychozu, musí léky brát ..........celý život.........aspon malou udržovací dávku .............pokud nebereš léky, tak si nestěžuj že máš různé problémy .......................já jsem tyhle závažné problémy měla také a s jedním lékem 50 mg mi navždy zmizely, ovšem beru ho dodnes..............já jsem tuhle diagnozu MĚLA.......a lék mi pomohl, jak víš jistě , že tobě né ??Jak dlouho jsi ten lék brala ?Víš o tom že kompulze, bludy a jiné poruchy mizí až rok po braní léku ??Nestálo by za to to zkusit ?
Vadí mi, že tu píšeš bludy, je řada lidí kteří se vyléčí s touhle poruchou a ty bereš naději lidem, kteří tu šanci mají .............prostě pokud se neléčíš , tak jsi neléčený psychotik a nemužeš nám tu dávat věrohodné rady.Člověk , který měl jednou halucinace, je navždy psychotik.
guest Muž TTManiacka ... 06.06.2009 21:42:02 ... (76/127)
Re (9): Trichotillomanie
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 06.06.2009 21:02:14:
Ano léky mi třeba pomohly od halucinací ale ty pro mě nejsou havním problémem, dost se zmírnily, jsou únosné. Největší problém je trichotilomanie. Znám dost lidí co ji mají a všichni se zhodli že léčebné postupy lékařů jsou neučiné. Ale i mnoho odborníku přiznáva že účinná metoda dosud opravdu není známá. Není to pouze můj blud. Ty máš zkušenost s trichotilomanii nebo snad znáš někoho kdo byl uspěšně léčen? Pokud ano tak to bude informace ceněná ve zlatě.. A nevím proč bych měla spěchat k lékaři? Proč? Že by mi tentokrát pomohli? Zkoušela sem to s nimi dost dlouho a jejich bezradnost mě spíše ubíjela. Tím nechci doktory nijak znevažovat, věřím jim a vážim si jejich pomoci druhým lidem, chci jen říci že se mnou konkrétně nepochodily. A čím že ti konkrétně vadím, pro koho je tedy toto fórum? Nevím proč užíváš tak silná slova, zkutečně nemám potřebu tady někomu lhát, tím nechci vyloučit to že se třeba v některých věcech mylím, je to otevřená diskuze a můj případný omyl můžete opravit v pravdu... pokud to tak však je a vy znáte 100% pravdu. Takže se ptám: Můžeš mi Na 100% potvrdit že mi lékaři jsou schopni pomoci a trichotilomanie je léčitelná. Případně doporučit konkrétní osobu.. PS.: byla bych zkutečně ráda kdyby jsi mohla odpovědět že ano..
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 06.06.2009 21:02:14 ... (75/127)
Re (8): Trichotillomanie
Odpověď na příspěvek od TTManiacka z 06.06.2009 16:29:07:..

No psát si můžeš co chceš ........ale riskuješ že ti lidi napíšou , že se máš jít léčit ......................nelži nám tady, že to není léčitelné.. ........pokud máš halucinace, jak píšeš na webu, potřebuješ antipsychotika ............a to je jediný způsob, jak to léčit ...............je velká šance, že tě přejde i tvoje trichotillomanie, když nebudeš celkově tak rozhozená .............vím o čem mluvím, zažila jsem to také ...........takže spěchej k doktoru, začni se léčit .............a nezaplácávej fora bludy.
Kdyby se seběhli všichni blázni z Bohnic a vyprávěli nám tady o svých zlozvycích, které souvisejí s jejich hlavní diagnozou , tak by tady bylo narváno .......pokud máš halušky, máš psychozu a ta patří do rukou psychiatra.
guest Muž TTManiacka ... 06.06.2009 16:29:07 ... (74/127)
Re (7): Trichotillomanie
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 05.06.2009 23:25:05:
Aha tak to se tedy omlouvám, nevěděla jsem že tu nemůžu psát pokud nejsem aktuálně v rukou psychiatrů.. Ano potíže mám.. Všechno léčitelné není, někdy je lepši se pokoušet věc alespoň zmírnit ale hlavně se s tím smířit a naučit se žít sám se sebou.
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 05.06.2009 23:25:05 ... (73/127)
Re (6): Trichotillomanie
Odpověď na příspěvek od TTManiacka z 31.05.2009 23:04:15:..

No tak pokud nechodíš k psychiatrovi, tak si tady lidem nestěžuj, že máš problémy...........podle webu máš jasný psychický potíže .............a pokud se neléčíš, děláš si to sama.................jak dlouho¨jsi brala léky ?
guest Muž TTManiacka ... 31.05.2009 23:04:15 ... (72/127)
Re (5): Trichotillomanie
Odpověď na příspěvek od jejnyyy z 29.05.2009 09:26:49:
Ahoj. No jestli myslíš že bych to měla asi někumu říct jako odborníkům, tak už sem řekla (psychologie i psychiatrie...) bohužel bez výsledků. Je to vážně psychické, podlačit to nelze pouze velmi silnou vůlí(prý..). Odborníci buď neví že to vůbec je nebo reagují stylem jo o tom sem neco slyšel ale jste moje první praktická zkušenost, no vlastně nemám ani teoretické zkušenosti, no víte co zkusíme vás narvat antidepresivy a antipsychotiky a uvidíme co se bude dít... Takže asi tak. Sem na to v podtatě sama. To že si ubližuji nemá návaznost na stres, jo ten tomu taky nepomůže ale vlasy si trhám i v úplném klidu pohodě třeba u televize, při čtení, před spaním...
Děkuji za nábídku pomoci. Ano myslím že mi není asi jak pomoci. To že svůj problém zveřejňuji není volání o pomoc a rady ale spíše se to snažím už příjmout jako vec co ke mě patří a snažím se naučit o tom mluvit alespoň virtuálně aby mi to třeba pomohlo zpět navázat kontakty se skutečnými lidmi z mého života, které jsem kvůli tomu stratila...
Máš něco i ty za sebou jak píšeš? Klidně písni..
guest Muž jejnyyy ... 29.05.2009 09:26:49 ... (71/127)
Re (4): Trichotillomanie
Odpověď na příspěvek od TTManiacka ( mailto:TTManiacka@seznam.cz ) z 28.05.2009 19:53:12:
ahojky mam toho za sebou hodne ale todle je fakt hrozny a nejhorsi je ze je to vazne nemoc ja bych to asi nekomu rekla musi se to nejak podlacit jako plne te chapu ale spis koumam jak ti pomoct i kdyz to asi jen tak nepujde vid a neni to treba z toho ze bys mela malo kamaradu nebo je to vazne psichycke ze kdyz se ti neco prihodi tak proste mas takovy vztek ze si neco udelas??
guest Muž TTManiacka (TTManiacka@seznam.cz) ... 28.05.2009 19:53:12 ... (70/127)
Re (3): Trichotillomanie
Odpověď na příspěvek od Spajly z 19.05.2009 12:16:41:
Ja tuto poruchu mám jestli vás to zajmá blíže tak navštivte můj blog: http://ttmaniacka.blog.cz/
guest Muž Spajly ... 19.05.2009 12:16:41 ... (69/127)
Re (2): Trichotillomanie
Odpověď na příspěvek od 1kotatko1 ( mailto:1kotatko1@centrum.cz ) z 28.04.2009 13:52:39:
Neurotická porucha, kde si člověk vytrhává vlasy, nebo ochlupení z těla. Někdo trhá řasy, někdo vlasy. Je to porucha jako kousání nehtů, také má dvě formy, dětskou a dospělou, kde v dětské se to dá vyléčit, v dospělé většinou už ne. Trichotilomanií trpí cca 2% populace, u nás tento problém není moc známý, většina si myslí že je to jen zlozvyk, který se lze odnaučit, jenže to právě není, je to sice jen o silné vůli a o tom člověku, ale mnohdy je potřeba pomoc odborníka..jinak na netu je o tom už dosti napsáno
guest Muž 1kotatko1 (1kotatko1@centrum.cz) ... 28.04.2009 13:52:39 ... (68/127)
Re: Trichotillomanie
Odpověď na příspěvek od Spajly z 12.04.2009 23:56:08: zajimalo by me co to ta trichotillomanie je?

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 z 13 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: