XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / Kam směřuje tento svět?

 

Kam směřuje tento svět?

Kam směřuje tento svět?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
všechny úhly pohledu na daný problém
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 z 83 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | » | Poslední

 

guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 25.08.2008 23:36:21 ... (704/824)
Re (40): Kam směřuje tento svět?
Odpověď na příspěvek od Andy2555 z 25.08.2008 19:20:59:

Nařízená?????:)))))))))))....Zamiluj se!..Teď hned!..Do první, kterou uvidíš!..A běda jak neposlechneš!....hehehe, ty jsi komik:)))))...i to, že se zabouchneš potřebuješ na někoho hodit. To říkám celou dobu - patologickej strach z neúspěchu....vyhledej psychiatra.....A pokud by mě cikán s bouchačkou zastřelil, tak bych holt byl mrtvej, no. Ale to není o odvaze, ale o smůle. Když tě někdo nečekaně kuchne takhle, tak máš prostě smůlu. A ne, nemůže za to Bůh, i když bys i toto na něj jistě moc rád hodil, abysis to nějak odůvodnil, viď?
A má smysl někam chodit. Co tady předvádíš není názor, ale porucha.
guest Muž Andy2555 ... 25.08.2008 19:20:59 ... (703/824)
Re (39): Kam směřuje tento svět?
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 24.08.2008 17:08:2 ano, láska je nařízená, jelikož ji nelze ovládat...
Moje sympatie s režimem fašistickým nepramení pouze z toho, že bych potřeboval něco házet na Führera nebo bezmyšlenkovite poslouchat jeho rozkazy...
Máš pravdu, není to tak jednoduchý, jelikož je to přímo snadný, dobře, reaguj pudove. Co říká pud? Znič nepřítele, aby z něj nezbyl ani mastný flek!!! Cikánovi s bouchackou bys peněženku a mobil dal těžko... Člověk, který bez váhání střílí nejde pro mobil ani peníze...
Strach... Nenávidím jej.
Nemá smysl někam chodit...
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 24.08.2008 17:08:21 ... (702/824)
Re (38): Kam směřuje tento svět?
Odpověď na příspěvek od Andy2555 z 24.08.2008 10:00:55:

Láska je taky formou svobody svým způsobem. Přijde ti snad, že by láska byla někým nařízená či tak něco?....Jinak tohle je i důvod, proč sis tady vše odůvodňoval bohem....máš panickej strach z neúspěchu a proto potřebuješ cokoliv hodit na někoho jinýho......na vůdce ve fašistickém režimu, protože pak budeš moct říct, že jsi jenom plnil rozkazy (což je opravdu blbá výmluva, ale o to jde, viď?) nebo na boha (za vše může bůh, my o sobě nerozhodujem).....Podle mě jsi podělanej až za ušima, což srabárna je, ne?....a moje reakce nech na mě. Nikdy to není tak jednoduchý a v takovejchle situacích často člověk reaguje silně pudově. Ale neboj, já chodim taky ozbrojenej a v září si dělám i zbroják na bouchačku:)))...cikánovi s bouchačkou bych dal peněženku a mobil, protože nejsem debil, abych se nechal zabít kvůli pár korunám...následně bych si ho asi vychytal někde jinde a svoje si vzal zpět i s úrokama:))).............jinak bych ti doporučil navštívit psychiatra, protože v tvém případě je strach z neúspěchu už patologický. To není obyčejnej strach, kterej má občas každej člověk...strach, že se něco nepovede...ty máš fobii a to pořádně hlubokou a pěkně to deformuje tvoje myšlení....takže návštěva psychologa, případně psychiatra, by ti zřejmě velmi prospěla....
guest Muž Andy2555 ... 24.08.2008 10:00:55 ... (701/824)
Re (37): Kam směřuje tento svět?
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 23.08.2008 12:57:3 nejkrásnější co člověk může mít je láska a jako další též svoboda není... Neúspěch... Už nemůžu to slovo ani slyšet... Srab, pořád mě jím nazývás...nevíš o mě nic, akorát to, že nemám rád možnost volby. Popravdě přiznej si, jestli by ses někdy postavil za svoje kámoše i kdyby tě při tom měli zabít... Nebo co bys dělal, kdybys' cestou domů potkal svalnatýho cikána s bouchačkou? Myslím, že většina z vás vyznavačů svobody a míru by se posrala strachy...
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 23.08.2008 12:57:35 ... (700/824)
Re (36): Kam směřuje tento svět?
Odpověď na příspěvek od Andy2555 z 23.08.2008 11:44:30:

Takže opravdu strach?..Nicméně to je jenom obyčejná srabárna...přesně jak jsem psal dříve a jak jsi se čertil, že tě naštve, když budeš nazván srabem...ale co jsi teďka přiznal? Že se svobody bojíš. Jdeš proti ní, protože na ni nemáš. Bažíš po dokonalosti a víš, že svoboda sebou přináší úspěchy i neúspěchy a proto jdeš radši proti ní, abysis nemusel přiznávat, že se prostě jenom bojíš.....to je ale docela nízký, nemyslíš?...Jestli si i nadále chceš říkat chlap, tak bys měl možná zvážit svůj strach z toho nejkrásnějšího, co člověk může mít.....
guest Muž Andy2555 ... 23.08.2008 11:44:30 ... (699/824)
Re (35): Kam směřuje tento svět?
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 23.08.2008 10:40:0 do určité míry ano... Já přemýšlím neustále...
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 23.08.2008 10:40:04 ... (698/824)
Re (34): Kam směřuje tento svět?
Odpověď na příspěvek od Andy2555 z 23.08.2008 09:29:48:

Proklatá možnost volby? Hehehe.....ty se bojíš:))))...Ty máš prostě strach z odpovědnosti:)))))....To je celý......jsi ochoten nechat si ubližovat jen proto, že nebudeš muset za nic nýst odpovědnost......uvažuj nad tím:)
guest Muž Andy2555 ... 23.08.2008 09:29:48 ... (697/824)
Re (33): Kam směřuje tento svět?
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 22.08.2008 17:32:4
Heh... Respekt z tebe, docelas' mi to naložil, je čas Ti to vrátit... Provedl? Nic moc, měli velký voči, dále se o tom nechci bavit. Štvalo mě jenom to, že já tentokrát ani nic neudělal, ale byl na seznamu, tak přišli fízlové, já nerad fízly. Zábav si internet? To ne, to by bylo zlé:-D Zcenzuruj knihovnu? Po čase bych to překousl. Nařídit? Od skutečné autority bych si nechal nařídit cokoli... Když už, tak s HOLKOU (nesnáším homosexuály, jsou hnis společnosti) a nebude mi chybět, aspoň se vyřádí ta proklata možnost volby...
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 22.08.2008 17:32:45 ... (696/824)
Re (32): Kam směřuje tento svět?
Odpověď na příspěvek od Andy2555 z 22.08.2008 11:08:56:

A copak jsi provedl, že tě takhle navštěvovali, no?...A svoboda není k ničemu?....Právě jsi napsal, že tě štvalo, když omezovali tu tvoji...protiřečíš si.....vykašli se prosimtě na ten fašistickej kec o tom, že svoboda není k ničemu...tak si ji seber....zabav si internet...zcenzuruj si knihovnu...a nejlépe si to od někoho nech nařídit...že ti to nebude sedět?...No a co?...svoboda je k ničemu, ne?...nech si od někoho plně řídit život...dovoluj si chodit si na záchod, začít si něco s nějakou holkou (či klukem, nevim jak to máš hozený a neřeším to), jít na nějakou zábavu či tak....nech si ve všem poroučet a uvidíš, jak ti ta svoboda bude chybět.....
guest Muž Andy2555 ... 22.08.2008 11:08:56 ... (695/824)
Re (31): Kam směřuje tento svět?
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 19.08.2008 17:58: Češi, národ lhářů a udavačů... Ke svému národu se sice vrátit nemohu, ale budiž. Poznal bys jednou, co je to krásné svobodné žití, když by ti fízlové chodili domů na návštěvu klidně i v noci. Svoboda sice není k ničemu, ale chlupatý opravdu nemusím...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 z 83 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: