XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / UFO a extraterestriální život

 

UFO a extraterestriální život

UFO a extraterestriální život

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jsme opravdu tak sami?....
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 41 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 

guest Muž MEFISTOTELES666 (hladik.j.jiri@centrum.cz) ... 08.11.2007 13:38:35 ... (326/406)
Re (14): ...reakce
Odpověď na příspěvek od JanKmeto z 08.11.2007 12:59:20:
Myslím že začínáme nalézat konsenzus.... To o čem píšeš se podobá teorii o Nibyru.... Planetě s nepravidelnou oběžnou dráhou. Astronomové si dnes začínají pohrávat s myšlenkou že skutečně existuje... Jenže na ní už asi nebude život. Ale dalo by se na ní najít poměrně dost zajímavejch věcí. No varianta dvě... Mars. Dle pramenů minulosti lze usuzovat že zde byl život. A ten život se dost možní přesunul na Zem. Jiným slovem chci říct že člověk přišel z Marsu který musel z nějakého důvodu opustit. Buď válka (Třeba s Nibyru) či katastrofa nebo planetu zničil stejně tak jak to dělá i nyní. No a s sebou si přinesl tyto znalosti. Co se týče úvahy že jsou zde pořád tak ANO. Už o tom svědčí i to že se nalézají na Měsíci stavby dosti staré. Takže přestupní stanice či pozorovací centrum ATD... Potichu se hovoří o tom že Apollo tam nalezlo ruiny celého města které až moc připomíná moderní Americká velkoměsta. Ale uvažuj sám... Proč by taková civilizace zůstávala neustále v pozadí? (podzemí či jinde) A nechávala zjevně minoritní skupinu lidí svobodnému vývoji v blaženém domění že nikde nikdo. Leda že by v tom byl záměr... Ale jaký. (?)

Mef *2021*
guest Muž JanKmeto ... 08.11.2007 12:59:20 ... (325/406)
Re (13): ...reakce
Odpověď na příspěvek od MEFISTOTELES666 ( mailto:hladik.j.jiri@centrum.cz ) z 04.11.2007 19:53:19:
Znám, anebo si myslím že znám kroniky Sumerů i Ezechiela. Ale existuje dalších x-zpráv o kontaktu člověka s vysoce vyvinutou civilizací. Existuje množství artefaktů a nepochopitelných znalostí člověka (viz např. ty hvězdné mapy), které naznačují, že člověk se v daleké minulosti setkal s civilizací schopnou mezihvězdných letů. Zajímavým faktem je skutečnost, že se tyto kontakty odehrávaly v celém časovém údobí existence člověka. Nejstarší známý někdy z období před 50 000 lety a pokračuje to vlastně až do současnosti. Kdyby se jednalo o mimoplanetární civilizaci, nejspíš by se jednalo o krátkodobé kontakty s člověkem, ale to vypadá jako by si mimozemšťani u nás podávaly ruce, nebo pořádaly zájezdy s nějakou ck tour. Myslím že zas až tak důležití nejsme. Četnost a frekvence kontaktů naznačují, že jestli došlo ke kontaktu s rozvinutou civilizací, tak existuje v bezprostřední blízkosti Země, anebo přímo na ní. Možná pocházejí z mýtického Faetonu a po jeho zničení se přestěhovaly na Zemi. Jenomže tady už existoval minimálně předchůdce Homo sapiens. Možná dokonce "nakopli" nějakou opici a ta zmutovala a změnila se v Homo erektus, co my víme. Nedávno jsem četl článek o studii vědců, zkoumajících možnost vývoje inteligence u jednoho z menších dravých dinosaurů někdy před sedmdesáti miliony lety ( myslím). Extrapolací a metodou matematických modulů došly k až k jeho přibližnému vzhledu a ten se až neuvěřitelně podobá mimozemšťanům popisovaných pozorovateli. Mimo to jako by z oka vypadl "rakahaši", druhu démonů z už spomínané stolové hory Kurupira podle popisu indiánů z té oblasti.
guest Muž MEFISTOTELES666 (hladik.j.jiri@centrum.cz) ... 04.11.2007 19:53:19 ... (324/406)
Re (12): ...reakce
Odpověď na příspěvek od JanKmeto z 03.11.2007 17:35:48:
Tak pan Ing. Červinka nemá vlastní stránky... Ale publikuje v časopisu Magazín 2000. Kde také pravděpodobně seženeš kontakt. Co vím tak okrajově dělal na projektu Agartha... Než se to zavřelo. Ale osobně jsem se s ním do kontaktu nedostal pracoval na něčem jiném. Ale v zásadě jeho práce se týká konkrétně toho co zde nastiňuješ a bude mít určitě bohaté zdroje. Nicméně na této Adrese kontakt seženeš. etna@mbox.vol.cz
Víš problém je v tom že kruhy v obilí nejsou sdělení... Alespoň podle zatím dostupných zpráv. Sdělení již bylo několik, jsou ale vytrvale ignorovány.
No co se týče té historie tady se zase trošku rozejdem... Protože pokud budeme číct kroniky Sumérů a mnohé další zjistíme že oni Bohové používají až moc zajímavé hračky... Jako třeba Mobilní telefon. ;-) Nebo letadlo. No a pokud se podíváme do některých hvězdných map jak je možné že dnešní Astronomové teprv obejvují hvězdy a souhvězdí na které se už dávno práší na některých mapách. Dopuručil bych přečíst jednu pasáž bible a to Ezechiela... To opravdu nevypadá na naše předky.
guest Muž JanKmeto ... 03.11.2007 17:35:48 ... (323/406)
Re (11): ...reakce
Odpověď na příspěvek od MEFISTOTELES666 ( mailto:hladik.j.jiri@centrum.cz ) z 01.11.2007 15:45:11:
Bohužel neznám Ing. Červinku ale jestli máš kontakt na jeho stránky, byl bych rád. Ke kruhům obilí je těžké zaujmout jakoukoli pozici. Aby takový jev stvořila příroda se mi to zdá moc dokonalé a složité. Recese ? Část určitě. Ale co ten zbytek? Projev cizí inteligence? Jestli ano - co nám chtěli sdělit tak složitým způsobem? a chtěli nám tímto vůbec něco sdělit, nebo je to jenom stopa (pozůstatek) po jejich činnosti? Doporučoval bych to "zaevidovat" a přejít. Čekat na doplňující informace a do té doby to nechat "na koně", protože ti, jak známo, mají větší hlavu. Není důvod se domnívat, že život v naší galaxii existuje výhradně jenom na naší planetě. Ale vezmeme-li v úvahu počet hvězd v galaxii a možný počet inteligentních civilizací schopných překonat hvězdné vzdálenosti, tak pravděbodobnost návštěvy cizí inteligence se mi jeví jako nekonečně malá. Nicméně, podle stop v historii člověka se dá předpokládat, že člověk zažil kontakt s jinou, vyspělejší inteligencí. Otázkou je jestli náhodou není "domácího" typu. Zastával bych spíš tento názor.
guest Muž MEFISTOTELES666 (hladik.j.jiri@centrum.cz) ... 01.11.2007 15:45:11 ... (322/406)
Re (10): ...reakce
Odpověď na příspěvek od JanKmeto z 29.10.2007 21:22:55:
Blaník, docela zajímavá oblast... Ale pro mne z jiného úhlu pohledu. Jsou zde silná Geomagnetická pole... Která způsobují opravdu zvláštní jevy.
Mám tím na mysli situace kdy zde mizí lidé nebo se naopak podivné věci objevují. V tomto případě bych ale upozornil na Ing. Červinku kterým se tímto zaobírá jako odborník a doporučuji debatu.
Já bych nezařazoval mezi legendy už jen proto že každá Legenda má reálný základ nakolik je potom deformovaná časem je jiná věc. Ale tím se opět dostávám k mé poznámce. Lidé mají tendence si vykládat věci kterým nerozumí dle svého rozumu a úrovně vzdělání. "Viz. když vám Vědec tvrdí že tak složité útvary jako jsou kruhy v obilí utváří příroda" Úsměvné. Takže úkazy technického rázu v minulosti lidé přetaví v Legendu. Takže s letadla se stane Drak apod. Tím se dá krásně propojit teorie Temponautů ať už dobrovolných či ne. A Blaníku kde jsou podobné jevy běžné.
guest Muž JanKmeto ... 29.10.2007 21:22:55 ... (321/406)
Re (9): ...reakce
Odpověď na příspěvek od MEFISTOTELES666 ( mailto:hladik.j.jiri@centrum.cz ) z 27.10.2007 14:07:21:
Teď zrovna pospíchám, takže jenom ve zkratce - teorii invazí nepodporuju. Nemyslím si, že k tomu aby určitá část nějaké komunity se rozhodla odloučit, vydělit, je potřeba agresivního nátlaku. Možná že jenom v klidu vyklidila pole další slibně se vyvíjející inteligenci (nám). Jednou - možná - takhle vyklidíme pole my někomu životaschopnému s předpoklady dosáhnout vysokého stupně inteligence ( co takhle potkani?) Naše představy o cizí inteligenci vyplývají zákonitě jenom z našich vlastních zkušeností a fantazie, která, ať děláme co děláme, bude nedostačující.
- Můj minulý příspěvek se týkal oblasti podblanicka a známého Blaníku, kde dodnes spí blaničtí rytíři. Můžeme pověsti o Blaníku odsoudit a zařadit mezi legendy, pověsti a pusté fantazírování. Nic nám v tom nebrání. Jen kdyby nebylo to kdyby. Bez větříku se ani lísteček nepohne a podobných míst, podobných pověstí je rozeseto po celém světě dost a dost. Kdyby ten kamenický učeň byl nábožný, označil by dívku kterou v podzemí viděl za Marii a my by jsme tu měli další Mariánské zjevení. Většinu atributů by tenhle zážitek splňoval. Jenže jeho to ani nenapadlo a tak to všechno upadlo v zapomnění.
Dík za tu adresu, určitě se na ni podívám.
guest Muž MEFISTOTELES666 (hladik.j.jiri@centrum.cz) ... 27.10.2007 14:07:21 ... (320/406)
Re (8): ...reakce
Odpověď na příspěvek od JanKmeto z 26.10.2007 23:42:29:
V zásadě se dá říct že tuším kam tím míříš. Střelba do vlastních řad.... Ale má to svojí logiku neb na každém šprochu pravdy trochu. A i Erich Von Deniken má jistě svůj díl. Co se týče oněch objevů doporučuji ti podívat se na tento materiál. http://www.youtube.com/watch?v=rc7mkHtuLOs
Nebudu spekulovat o jeho pravosti protože nejsem odborník na tuto oblast. Nicméně stojí za to povšimnout si oněch znaků na trupu lodi.
V dnešní době žijeme v Globální společnosti a máme tak větší šanci spolupracovat a vyhnout se problémům. Ale nikde není psáno že to tak muselo být vždy. I v dnešní společnosti jsou patrné slušné technické rozdíly. A pramenů které hovoří o záležitostech které jsi nastínil je dost. Např.: Vimanika Šastra... Atd. Dále bych rád připoměl fakt který nelze pomíjet... Teorie o které zde mluvíš se nevylučuje s tou mou... Důkazy zde na zemi hovoří o tom že lidstvo zjevně nezačíná tak zcela od píky jak to vypadá. Důkazy tam nahoře mluví jasně o tom že se zde stalo něco co donutilo lidstvo k úniku do podzemí. Alespoň jeho část. Že by Invaze?
guest Muž JanKmeto ... 26.10.2007 23:42:29 ... (319/406)
Re (7): ...reakce
Odpověď na příspěvek od MEFISTOTELES666 ( mailto:hladik.j.jiri@centrum.cz ) z 26.10.2007 22:56:47:
Metody skenování vesmírných těles, ale i naší planety jsou čím dál dokonalejší a myslím, že podobné objevy budou častější. Myslím si, že nás dovedou k závěru, že sice je ( nebo byla) tady nějaká jiná inteligence, ale nebude jasné jestli je mimozemská, nebo tady byla ještě před příchodem prvních lidí. Já se spíš orientuju na stopy civilizací v historii a dávnověku. Jenom v posledních letech jsem narazil na indicie o přítomnosti inteligentních civilizací v současnosti. (Amazonie a pod.) Dokonce před lety jsem narazil na zmínku o podzemní civilizaci i u nás. Jde o věc, která se přihodila kamenickému učni někdy v roce 1846 (plus-mínus) Bylo to uveřejněné myslím že v Národných listech. Toho kamenického učně zavřela c.k. monarchie za vyhýbání se vojenské službě, ale později ho propustili jako tichého blázna. Tvrdil totiž že bloudil v podzemi jeden den a ono uběhlo 18 let. Zpoznali ho rodina, příbuzní atd. když se po 18 letech ukázal ve vesnici a chtěl dlužný plat. Svědkové, se kterými lámal kámen, totiž tvrdili, že se zřítil do propasti a už jej nenašli. Jenom krev a kousky lebeční kosti na místě, kde měl spadnout. Proto 18 let nikomu nechyběl. Když se ho ptali kde celou dobu byl, vypovídal, že se probudil v nějaké jeskyni, kde na něj mluvila nějaká dívka. Řekla mu pár slov a zmizela. Toť vše. Z té oblasti existuje více zpráv, ale všechno bylo odkázáno na fantazírování, nebo legendy. Vsadím se že víš o jaké oblasti Čech mluvím.
Konkrétní článek jsem měl v plném znění, ale při "uklízení PC" jsem přišel o celou složku takovýchto případů. Takže teď mluvím jenom z hlavy. Zdroj je obtížné najít.
guest Muž MEFISTOTELES666 (hladik.j.jiri@centrum.cz) ... 26.10.2007 22:56:47 ... (318/406)
Re (6): ...reakce
Odpověď na příspěvek od JanKmeto z 25.10.2007 00:39:40:
Ano, tvůj příspěvek mě přivedl k jedné doměnce která se týká podzemí. Vskutku na naší planetě existují místa (zejména pohoří) kam není radno chodit. V tomto směru s tebou souhlasím. Nebudu spekulovat zda se jedná o MI či jinou pozemskou rasu žijící tam dole. Rád bych připoměl že tvůj příspěvek není ojedinelej. Komunistická čína potažmo sovětský svaz v 80 letech útočil na pohoří na jihu číny. Ruské stíhačky Mig21 a pěchota bombardovali soustavně úpatí hory. Proč? Nikdo neví. Ale to že dokumentace je přísně tajná o něčem svědčí. Co se týče možnosti B a tvé volby není zrovna nerozumná. Protože poslední dobou máme možnost se dostat k informacím které hovoří spíše o tom že je kolem až moc živo. Např. podivné šestiúhelníkové objekty na Saturnu.
guest Muž JanKmeto ... 25.10.2007 00:39:40 ... (317/406)
Re (5): ...reakce
Odpověď na příspěvek od MEFISTOTELES666 ( mailto:hladik.j.jiri@centrum.cz ) z 08.07.2007 21:53:38:

U nás poměrně známý cestovatel. J. Mareš se někdy v osmdesátých letech účastnil expedice na vrchol stolové hory Kurupira (Amazonie). Na vrchol se mu nepodařilo dostat a krátce po návratu do ČR při pokusu zorganizovat další expedici se dověděl že celou oblast uzavřela vláda pod záminkou ochrany indiánů. Neoficiálně od známých z brazilské a Venezuelské akademie věd se dověděl, že oblast vlastně neprodyšně uzavřeli Američané a to z neznámého důvodu. Nad oblastí hlídkují americké stíhačky a dokonce prý svědci viděli nad Kurupiru nalétávat bombardéry. Co se tam v současnosti děje nikdo neví. Neurčité a nepřesné dohady mluví o UFO a jejich častém výskytu nad touhle oblastí. Mimo to J. Mareš popisuje události které zažil na vlastné oči a ty stojí za zamyšlení. Nechce se mi věřit, že by si vymýšlel, není to žádný fantasta. Kniha se jmenuje "Kurupira - zlověstné tajemství" a mám obavu, že je beznadějně vyprodána. - To jenom k tvým variantám chování MI k nám. Já se spíš přikláním spíš k možnosti "B" ve tvém příspěvku.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 41 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: