XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Praetorians

Praetorians

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pravá víra, prorocký duch, sekta, nebo jen další konspirace na poli víry?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 z 5 | » | Poslední

 

Ebisek Muž Ebisek ... 10.01.2015 16:43:06 ... (9/49)
Re (3): Skryté Lži praetoriánů
Odpověď na příspěvek od MacCh z 10.01.2015 11:27:19:

Klidný být můžeš, ale já poukazoval na to, jak jsi tady chodil a jednu dobu říkal, jak právě křesťanství je to falešné, které nemá nic společného s Kristem.
Teď zase začínáš pomalu to samé tvrdit o Praetorians (dříve bez poskvrny). Kdoví kam se až postupem času dokážeš prokonvertovat *4*
guest Muž MacCh ... 10.01.2015 11:27:19 ... (8/49)
Re (2): Skryté Lži praetoriánů
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 10.01.2015 05:50:40:
To si myslí jen fanatik slami. Já ale studuju hodně takových stránek..to neznamená že jsem jako oni, navíc petr v bibli varuje at bdíme.. takže já bdím a našel sem tam mnoho bludů a krádeže z jiných stránek...a pak se ti nedivím že křestanům nevěříš těch správných je velmi málo*71*

Jsem klidnej..*642*
Ebisek Muž Ebisek ... 10.01.2015 05:50:40 ... (7/49)
Re: Skryté Lži praetoriánů
Odpověď na příspěvek od MacCh z 10.01.2015 04:01:58:

A já myslel, jak se právě s Praetorians ztotožňuješ. Možná by prospělo si vyčistit hlavu a podívat se na to s klidnou hlavou, jak to vlastně je a jaký postoj budeš zaujímat *40*
guest Muž MacCh ... 10.01.2015 04:01:58 ... (6/49)
Skryté Lži praetoriánů
Proč stránky praetoriánů mají některé články v souladu s písmem svatým a zbylé články jsou bludy?protože ty články které jsou v souladu s písmem svatým jsou okopírované od jiných pravdivých křesťanských stránek(a mají tu drzost k těm okopčeným ještě připsat autora,-classic trolling) a zbylé články jenž jsou bludy jsou z jejich hlavy, neboť vztah s Kristem nemají, proto nejsou diskuzní stránkou neboť moc zkušeností nemají.
Ebisek Muž Ebisek ... 01.01.2015 00:45:34 ... (5/49)
Re (4): Toto forum je zbytečné..
Odpověď na příspěvek od MacCh z 31.12.2014 21:50:18:

Tak to by jsem někdy mohl s Praetoriánem na pivo, až budu v Opavě *40*
guest Muž MacCh ... 31.12.2014 21:50:18 ... (4/49)
Re (3): Toto forum je zbytečné..
Odpověď na příspěvek od MacCh z 31.12.2014 21:26:40

Proč třeba praetoriáni skrývají svou identitu? Já třeba nemám co skrývat ,,jsem jaký jsem" co je skryté v tom je vždy nějaká habadůra, pod nálepkou zaručeně neomylných odkrytých pravdomluvců se skrývájí skryté lži které svoje znalosti zneužili ku prospěchu svému, proto kdo má moudrost boží at si projde jejich stránky a zjistíže si vlastně jen kopírují jiné stránký jen je trochu poupraví ( aby vypadalo že jde o jejich zjevení já sám mám osobní zkušenost kdy mi onen autor psal..,,
machu machu to co tady píšem máme od Pána(od pána?vždyt to co píšou, psali už dříve např stránky zápas o duši, mají to od nich, od Pána mají jen poznání jako každý kristovec, ale nové zjevení neexistuje to by bylo nové evangelium, tedy falešné.), pokud se ti tu nelíbí jdi o dům dál"přitom jsem se řídil tím co mi řekl duch pravdy a našel,jsem pár lží a nesrovnalostí v jejich článcích načemž jsem byl označen jako ten co nehledá pravdu ale ten co rád útočí, divné hlavně že na mě sami zaútočili a zablokovali mě, moje názory smazali ale svoje reakce na mě tam nechaly.
Udělali ze mě hlupáka je to už dávno ale je potřeba si na praetoriány dávat Pozor, říkají rozsuzujte, ale v oblibě vás odsoudí nebot nejsou duševně silní diskutovat proto taky jejich stránky jsou nastaveny tak aby jste si mohli dát jen "to se mi líbí" a nebo komentář který vám stejně smažou,nebo arogantně odpoví nebo vůbec.nevím jak ostatní ale na těch stránkách se cítim jako by mě pozoroval ďábel a za každou kritiku mě zavřel do hluboké jámy. A KDEKOLIV ČLOVĚK POCITUJE STRACH TAM JE VŽDY SATAN!
guest Muž MacCh ... 31.12.2014 21:26:40 ... (3/49)
Re (2): Toto forum je zbytečné..
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 31.12.2014 10:04:26:
Ok i když si myslím že už je vlastně tak trochu konec světa na forech xchatu..to víš 2015 s sebou přinese jistě nějakou změnu i na xchatu *4241*
Ebisek Muž Ebisek ... 31.12.2014 10:04:26 ... (2/49)
Re: Toto forum je zbytečné..
Odpověď na příspěvek od MacCh z 31.12.2014 01:02:17:

Pro zacatek bych odpovedel na prvni cast prispevku. Jelikoz nicky praetorians group maji co povidat na jakekoli tema tohoto fora, byla by skoda, kdybychom tak silnemu proudu nazoru dali STOPku. *4*

Alespon uz nebudete muset bloudit jako tulaci po forech, ktere s paetorians ani vzdalene nemaji nic spolecneho *18*
guest Muž MacCh ... 31.12.2014 01:02:17 ... (1/49)
Toto forum je zbytečné..
Vidím,že je tady nové forum které je o praetoriánech a jejich učení je dobře že se o tento pokus správci for dopustili ale je tu háček Ebisku.. o čem asi tak by se tady diskutovalo když počítám že jediný fanda praetoriánu na xchatu jsem jen trochu já, a zbytek jsou proti tak bych řekl že by se z diskuze stalo bojiště ve výměnu názorů,,aneb kritika ze všech stran na plachého MacCha..a já navíc nechci kopírovat praetoriány úplně zaprvé nesluší se to a zadruhé, zjistilo se během týdne pár věcí že praetoriáni nejsou úplně perfektní jak se zdáli být ukázalo se že ve svůj prospěch začali lidem lhát,...

Malá ukázka; praetoriáni varovali lidi před různými proroky jako EGW nebo Neal donald Walsch.a před doktríny jako však už víš okultismus obecně;-) a ukázalo se v intezivním studiu s mými kamarády že si z něčeho kousek vypůjčili a upravily k obrazu svému.. praetoriani ztratily věrohodnosti , na jednu stranu říkají - ''Rozsuzujte '' a na druhou stranu každému ,kdo se opováží proti nim vznést kritiku (Objektivní ) ,tak ho označí za člověka ,který nepřijal lásku k pravdě ,přičemž když s nimi chceš debatovat ,tak se na ně nemáš kde obrátit ,proč skrývají svoji identitu ? Zajímavý je ,že jejich stránka je koncipována tak ,aby se lidé nemohli na nic ptát a stejně když se zeptáš ,tak ti neodpovědí .

,,Zklamali mě -,,Už tak se tam člověk setká s mnohými bludy ,např : Dinosauři jsou dle jejich axiomu schránky padlých andělů , naprostá hloupost či dle jejich pojetí ještě před stvoření lidí žily na zemi andělé ,což je naprostá hovadina ,jelikož by to popíralo 1 kapitolu knihy Genesis ,kde udává ,že země byla obydlena inteligentními bytostmi teprve 6 dne (Adam a Eva ) a pokud by žili na zemi andělé ,tak by museli všechny věci ,který praetoriánští uvádí v příběhu všech příběhu stihnout v rozmezí 2-6 dne ,což je hloupost . To je pokrytecké proto si na preatoriány dávám velký pozor, jsem evangelík. S něčím sem se ale ztotožnil například;
,,Odkrytepravdy.cz by měly být oblíbené u všech "badatelů" zkoumajících prastaré záhady, stavby a spisy, neboť v Příběhu všech Příběhů plně vysvětlují, odkud pochází dávní bohové, kteří sestoupili k lidem a všechny důvody, proč lidi vyučovali a proč jim vládli. Teoreticky by to tedy mělo být velmi oblíbené čtení "záhadologů". Ale opak je pravdou a sám tento protiklad vysvětluje skutečné záměry srdce takových badatelů. Všichni "záhadologové" totiž milují Nepravost. Nezajímá je uvedení záhad do souvislostí s Bohem a s plánem Božího Odpůrce na oklamání všech lidí. Záhadologové a badatelé milují ten klam a napomáhají dílu klamu, a proto vysvětlení jejich "záhad minulosti", které by odhalilo Pravdu, zaručeně nechtějí." (To už ale ať každý rozsoudí sám.)

Budu rád když tento můj příspěvek necháte jako varováni před praetoriány, děkuji."

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 z 5 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: