XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Ateismus

Ateismus

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jak, kdy a proč jsem se stal ateistou. Proč nevěřím v bohy.
Fórum pro všechny ateisty a jejich současné názory tu bylo a dnes chybí.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 z 20 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | » | Poslední

 

guest Muž Pomson ... 04.11.2013 22:00:52 ... (84/194)
Re (11): Hloupost není důkaz víry
Odpověď na příspěvek od Pehosaman ( mailto:Pehosaman@centrum.cz ) z 04.11.2013 15:40:17:
To neni vnucovani ale cineni vule nebeskeho otce.a zase se opakujes ja ti uz davno nic nevnucuju*3880*Existence Boha je prokazatelna kniha zjeveni jasne ukazuje ze ano.Buh zjevuje sam sebe v podobe Jezise krista a verni naplneni duchem svatym tak roznaseji tuhle skutecnost.Jezis rika vira bez skutku je mrtva vira,proto to delam jako kazdy poslusny krestan,,tak si dal mysli co chces ja ti to neberu. ale pravdu to nezmeni.to radsi budes fakt riskovat kdyz jde o tvuj zivot?nuze dobra asi je to tvuj osud. koncim debatu nebudu se vnucovat kdyz si to porad myslis.*4752*!
guest Muž Pehosaman (Pehosaman@centrum.cz) ... 04.11.2013 15:40:17 ... (83/194)
Re (10): Hloupost není důkaz víry
Odpověď na příspěvek od Pomson z 04.11.2013 14:53:11:
V tom je ten rozdíl, uznávám jen prokazatelné. Existence Boha, prokázaná není. V tom se opakovat musím, pokud se mi tu objevuje opakovaně věčné zatracení. Říkal jsem to jasně, každý má právo na svůj názor nebo víru, nedává mu to právo strašit při životě bez náboženství.
Věříš? Beru, je to tvoje právo se k tomu hlásit.
Nevěřím? Mám stejné právo se k tomu hlásit.
Celou dobu jenom nechápu, proč by měl tvůj postoj lepší než můj. Nikajský koncil v roce 375 tvrdil, že vše se děje jen se souhlasem Boha a ďábly neznal, odkud se tedy dnes vzali? Neznal ani pravomoc papežů jmenovat svaté a dělat tím z náboženství polyteismus. Bible nezná převzetí řeckého podsvětí a změnu na Peklo. Ježíš považoval křesťany za vyvolené, ne právo křesťanů vnucovat svoje náboženství.
To je základ toho, jaké mám názory, na základě znalostí.
guest Muž Pomson ... 04.11.2013 14:53:11 ... (82/194)
Re (9): Hloupost není důkaz víry
Odpověď na příspěvek od Pehosaman ( mailto:Pehosaman@centrum.cz ) z 04.11.2013 12:36:10:
Na nejake protipravni nesmysly ti kaslu *909*mym ukolem je delat to co delam a nenutim te ukazal sem ti pravdu a dal to je na tvoji svobodne vuli*4*proc se porad opakujes?nic ti davno nepodstrkavam*1*a nejake lidske zakony jsou mi sumak vsak zahynou ti politici a svetove mocnosti uz brzo svuj osud najdou v plamenech pekelnych.a ten papez porusuje uz to ze je papez*4110*BUH ZJEVUJE,NENUTI,ALE SOUDI*52*
guest Muž Pehosaman (Pehosaman@centrum.cz) ... 04.11.2013 12:54:09 ... (81/194)
Re (8): Hloupost není důkaz víry
Odpověď na příspěvek od RS1611 z 03.11.2013 02:59:48:
Řeknu to jinak, pokud byl ateista, který šel do kostela a zeptal se, na to co mu není jasné, kněz mu odpověděl a začal do kostela chodit, rodiče tvrdili, že kněz narušil jejich právo na náboženskou výchovu a soud rozhodl, že syn podle Listiny základních práv a svobod jednal správně, platí pro všechny, kněz nemohl nic porušit.
guest Muž Pehosaman (Pehosaman@centrum.cz) ... 04.11.2013 12:36:10 ... (80/194)
Re (8): Hloupost není důkaz víry
Odpověď na příspěvek od RS1611 z 03.11.2013 02:59:48:
To je totéž, mám právo na svou víru, mám právo na svůj názor a nikdo nemá právo mi vnucovat ,co mám dělat. Jedná protiprávně, pokud mi to chce kdokoliv změnit a odůvodňuje to hlásáním víry. To podle Listiny základních práv a svobod a Ústavy ČR bude platit, dokud se ústava nezmění.
Myslet si můžeš, co chceš, soukromí jiného narušit nesmíš.
guest Muž RS1611 ... 03.11.2013 02:59:48 ... (79/194)
Re (7): moudrost z ducha svateho neni HLOUPST jen to prach clovek bez ducha svateho nechape.
Odpověď na příspěvek od Pehosaman ( mailto:Pehosaman@centrum.cz ) z 01.11.2013 03:17:16:
to neni vnucovani hloupy dedo.to je cineni vule nebeskeho otce.ach ti lidi maji tak postizenou mysl.nejsi predurcen jak ja proto neveris:Dmyslim roznaset evangelium to je cineni Bozi vule.a ty carodejnice ti nevnucuju jen vypravim pribeh chapes?*4*
guest Muž Pehosaman (Pehosaman@centrum.cz) ... 01.11.2013 03:17:16 ... (78/194)
Re (6): Hloupst není důkaz víry
Odpověď na příspěvek od Scipio z 30.10.2013 01:25:15:
Zkus dál věřit na čarodějnice a nikomu to nevnucovat. Já na ně nevěřím.
guest Muž Scipio ... 30.10.2013 01:32:21 ... (77/194)
Re (5): Hloupst není důkaz víry
Odpověď na příspěvek od Pehosaman ( mailto:Pehosaman@centrum.cz ) z 30.10.2013 00:38:52:
Ten oblicej zrejme te carodejky zuril ze ji Nejvyssi duchovni autorita Jezis odehnal no a od te doby nemam zadne stavy.a svet vidim jasne a jezise vidim vsude i ve snech.jsem ten co byl zapsan v knize zivota pred zalozenim sveta.ano je nas malo a o tom bible pise.v poslednich dnech mnoho krestanu odpadne od viry v Jezise.a sedi to na dnesni moralni stav .takze evangeliu nehlasas proto bo zrejme k tomu nejsi predurcen.mozna budes spasen mozna ne ale ja budu spasen a navic budu kralovat s kristem tech 1000let po prichodu krista.a pak bude vecnost s panem az bude vymazan hrich*4*
guest Muž Scipio ... 30.10.2013 01:25:15 ... (76/194)
Re (5): Hloupst není důkaz víry
Odpověď na příspěvek od Pehosaman ( mailto:Pehosaman@centrum.cz ) z 30.10.2013 00:38:52:
Nejsi pokrteny doopravdy,pohanske kostely kde se krti vodou kdyz si mimino je v rozporu ze svobodnym rozhodnudtim,clovek az dostane rozum rozhodovat se to je tak v15letech pak si pokrten pokud se das na cestu viry v krista Jezise a krten si pak vlastne duchem svatym,to pak dostanes od Boha moudrost a jsi pak duchovne obrozeny to jsem treba ja,to je Bozi duchovni sila,jelikoz ty nechces pochopit ani neumis uverit zrejme proto ze este neni tvuj cas pochopit.proto bloudis jako kazdy telesne zivy a duchovne mrtvy ,ani ja sem nechapal bibli pred obnovenim ducha ,duchem svatym,az sem uprimne z celeho srdce zadal Jezise at do meho zivota vstoupi a zmeni me tak jak on chce,nebot jen Buh vi co je pro nas nejlepsi.proto te naprosto chapu ze neumis uverit bo se vzpiras.kdysi sem spal a skrtilame nocni mora nocni carodejnice,rval sem v duchu Jezisi pomoz mi a hned to zmizelo a pak jsem na strope videl rozcileny nenavistny oblicej
guest Muž Pehosaman (Pehosaman@centrum.cz) ... 30.10.2013 00:38:52 ... (75/194)
Re (4): Hloupst není důkaz víry
Odpověď na příspěvek od Cherubin z 28.10.2013 02:35:12:
Křtěný jsem, věřící nejsem, nemohu věřit v neprokazatelné texty.
Ostatně křesťanů ve světě ubývá.
Nemůžeš mi tvrdit nic, co nemůžeš prokázat ani vzdáleně, že mluvíš pravdu. Jako ateista nemám důvod hlásat evangelium, pokud říkám pravdu, neškodím. Naopak škodí ten, kdo tvrdí neprokazatelné a prohlašuje to za pravdu.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 z 20 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: