XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / Na co jste hrdí, Čechové.

 

Na co jste hrdí, Čechové.

Na co jste hrdí, Čechové.

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Názory svobodných, nezávislých lidí s vlastním ,ještě funkčním , nevypatlaným mozkem na všechno .
Tak na co že jste hrdí Čechové ???
Čeho jste se dočkali v 21 století ! Jak se vám žije ve svobodné demokratické zemi kde láska a pravda zvítězili nad lží a nenávistí !
Co říkáte tomu , že se mladí krásní lidé svobodné demokratické země jezdí upalovat- otrávit v autě na československé hranice na protest proti stávajícímu systému , společenskému zřízení státu , který se stal ze suverenního , ve světě všude uznámého státu s renomovanou značkou Made in Czechoslovakia jen další koloniální , nesvéprávnou gubernii ???
Jen mi prosím vás neříkejte , že o tomto hrozném , staršném a zoufalém činu mladých lidí nic nevíte ???
A nebo ž e by zapracovali vypatlávači mozků ???

Tak na co že jste hrdí , Čechové ???

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 z 26 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | » | Poslední

 

guest Muž Cody666 (cody@email.cz) ... 23.01.2009 17:27:09 ... (143/253)
Smazání příspěvku
Z práva daného mi administrátory serveru X Chat jsem smazal příspěvek, který jsem vyhodnotil jako urážlivý, bez možnosti odvolání. Stížnosti prosím u administrátorů serveru X Chat. Upozorňuji, že jakékoliv podobné příspěvky, které budou v rozporu s netiketou a se vstřícným a přátelským duchem diskuse budou také mazány.

Motto: Demokracie není o tom, že si každý může dělat co chce, demokracie je o toleranci druhých, jejich práv, svobod i názorů.

Cody
||► Moderátor sekce Filosofie a náboženství
||► http://bloxxter.info
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 23.01.2009 11:49:50 ... (142/253)
Re (19): Česko ? NE !
Odpověď na příspěvek od Butcher_Moravia z 23.01.2009 07:41:40:

Neodbočuju od tématu, protože Morava je v republice největší baštou levice a křesťanů a ještě před chvílí jsi komanče bránil.....na to jak jsi mladej máš nějak krátkou paměť...........a samostatnost Moravy řešíme taky.....když pominu, že radši nereaguješ na většinu toho, co píšu, ale tak je aspoň sranda:)
Na samostatnost Moravy zapomeň. Nechtěj ji totiž Češi ani Moraváci. Jo, pár lidí se najde, to jo, ale těch je opravdu jenom pár, zbytku lidí to tak vyhovuje. Cody má pravdu. Tohle jsou jen silácký řeči u piva (akorát bez piva).
guest Muž Butcher_Moravia ... 23.01.2009 09:44:14 ... (141/253)
Re (20): Česko ? NE !
Odpověď na příspěvek od Cody666 ( mailto:cody@email.cz ) z 23.01.2009 09:34:50:
Prave ze rozmazleny nejsem, zijeme v podprumernych pomerech a pravo mozna delat budu...
guest Muž Cody666 (cody@email.cz) ... 23.01.2009 09:34:50 ... (140/253)
Re (19): Česko ? NE !
Odpověď na příspěvek od Butcher_Moravia z 23.01.2009 07:41:40:

V tom případě doporučuju vystudovat právo, sehnat pár stovek lidí osobností, které budou trošku víc než náctiletý nácek jako ty. Kandidovat do politiky, dostat se do parlamentu a odloučení Moravy navrhnout. Osobně tvé dogmatické ultranacionalistické hlášky vidím jako totální nesmysly rozmazleného dítěte. To co tu předvádíš jsou silácké kecy u piva.

Mám spousta přátel z Moravy, přímo z Brna a řeknu ti, že nikdo z nich o tom nepřemýšlí jako ty. Oni totiž přemýšlí hlavou a je jim jasné, že by to ničemo nepomohlo. V podstatě až na pár nácků to nikdo nechce:-)

K tvým argumentům, ten lev v našem znaku je z histirckých a mytologických důvodů, ne proto že by byl českej. Velká Morava se ve škole probírá velice podrobně, tedy alespoň v těch Českejch. Doporučuju si pořádně prostudovat co znamená slovo střed - to co jo v pravém dolní rohu asi střed nebude. Praha je hlavní město protože je největší a je tomu tak už po staletí.

Poslední připomínka, dávej si pozor na pusu, jedinný porušení netikety a Tvé příspěvky budu mazat.

Čech, KrkonošákCody (za samostatné Krkonoše!)
||► Moderátor sekce Filosofie a náboženství
||► http://bloxxter.info
guest Muž Butcher_Moravia ... 23.01.2009 07:41:40 ... (139/253)
Re (18): Česko ? NE !
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 23.01.2009 02:43:15:
Jediny kdo tu nepremysli si ty, odbocujes od tematu, proti komunismu di na jine forum, ja chci resit samostatnost Moravy. Dokazes to pochopit ?
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 23.01.2009 02:43:15 ... (138/253)
Re (17): Česko ? NE !
Odpověď na příspěvek od Butcher_Moravia z 22.01.2009 21:22:42:

Tak teď už vidim jak je to u tebe s volením.....ve 14 letech zatím nijak........hele, ty se potřebuješ někde chytit, co?.....dám ti dobrou radu - přemejšlej, když něco děláš......
A ohledně mě a Moravy - ne, nenechám ji bejt, protože je to právoplatná součást ČR a já nevidím jedinej důvod, proč bych to měl tady nějak kouskovat, kor když tam mám plno přátel.....
A ohledně tebe - vzpamatuj se, kurva. Ty bys byl schopnej jít teďka volit i komunisty (kdybys měl volební právo) jen proto, abys nemusel sám sobě přiznat, že tady meleš neskutečný hovadiny.....tak začni sakra přemejšlet trošku.
guest Muž Butcher_Moravia ... 22.01.2009 21:22:42 ... (137/253)
Re (16): Česko ? NE !
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 22.01.2009 20:50:40:
Tak jinak, starej se o Česko a Moravu nech byt... Mne je taky u prdele koho volite...
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 22.01.2009 20:50:40 ... (136/253)
Re (15): Česko ? NE !
Odpověď na příspěvek od Butcher_Moravia z 22.01.2009 16:33:57:

Jo, vymýšlíš si...ano, lvi jsou tam dva, no...a co jako?....kdyby nebyli, vymyslíš si něco jinýho.........copak, ty jsi volil socany, křesťany nebo komunisty? No to se teda sty´d, ale každopádně o tobě hodně vypovídá, když tohle bráníš.............jinak můžeš mi říct, kde jsem dal najevo spokojenost s vládou?...další tvůj výmysl........a strany výhodné pro Čechy?...Myslíš třeba to, že jsou křesťanští demokrati díky Moravákům pořád v parlamentu a permanentně nedělaj nic jinýho než že vydíraj kohokoliv, kdo jim vstoupí do cesty?...Nebo myslíš tu krásnou vládu 40 let komunistů, kteří taky mají na Moravě větší zastoupení?...Nebo tu ještě celkem nedávnou vládu socanů, kteří zdecimovali tuhle zemi jako málokdo?.....Si snad děláš prdel!
guest Muž Butcher_Moravia ... 22.01.2009 16:33:57 ... (135/253)
Re (14): Česko ? NE !
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 22.01.2009 10:52:12:
Ze si vymyslim jo ? No ty orlice tam jsou ale lvi 2, zas jebes do toho koho tu volime, to ti muze byt uprimne jedno, asi pro nas nejsou vyhodne ty strany ktere volite vy, davas najevo to ze si s vladou spokojeny, my ne, je nas min tak nase strany neprotlacime => vitezi strany vyhodne pro Čechy...
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 22.01.2009 10:52:12 ... (134/253)
Re (13): Česko ? NE !
Odpověď na příspěvek od Butcher_Moravia z 21.01.2009 19:10:55:

Moravská a Slezská orlice jsou tam taky, tak nemlž....a Brno že je prostředek? To není prostředek ani Moravy natož pak celý ČR:))))).....a to co tu píšu není útlak, jenom je to pravda:))).......jinak tady píšeš o tom, jak ty jsi z Moravy a proto my nemůžeme vědět, jak cítíš. Věř mi, že mě je to úplně jasné. Na Moravě jsem byl hodněkrát a mám tam mnoho přátel, ale taky jsem už narazil na plno Moraváků kafrajících o tom, jak jsou utlačovaní, ale nikdo nedokázal inteligentně vysvětlit, kde ten útlak vlastně je.......a ti, co se zmohli aspoň na pragocentrismus za chvilku pochopili, že ten sere každýho mimo Prahu:))))....takže co, pochopíš to taky?..........................a jako jestli si myslíš, že vlastní vláda by vám prospěla, tak to ti asi ještě nedochází, koho Moraváci zpravidla volej:))))....Morava vždy byla baštou křesťanů, komunistů a sociálních demokratů......počítej, že chvilku byses radoval a po prvních volbách by následovalo těžký vystřízlivění a emigrace do Čech:))))....a že parlament je složenej hlavně z Čechů? Hele, nemám podrobný rozpisy toho, kdo tam všude odkud je, proto tohle nemůžu potvrdit ani vyvrátit, což ty nemůžeš koneckonců taky, protože s tímhle "argumentem" taky jen střílíš od boku...ale tak pokud vím, tak například Topolánek je Valach, ne?:) Já bych se vůbec nedivil, kdyby v parlamentu byli Češi s Moravákama tak nějak vyrovnaní, senát to samé a co se týče krajů, tak v těch svejch budete mít na sto procent mnohem víc Moraváků stejně tak jako my v těch svejch budeme mít na sto procent víc Čechů................................... ......žádnej útlak prostě neexistuje. Vymejšlíš si.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 z 26 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: