XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Filosofie a náboženství / Astrální cestování

 

Astrální cestování

Astrální cestování

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jev, při němž cestuje duše bez těla.
Taky vás fascinují ty řeči o astrálním cestování, tedy jevu, při němž se duše odpojí od těla a sama si cestuje? A věříte na to vůbec, nebo to jsou podle vás jen kecy, kecy a kecy?
Doufám, že toto forum bude navštěvované..!

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 14 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 

guest Muž Nefim (nefim@email.cz) ... 31.03.2007 02:26:14 ... (51/131)
guest Muž Nefim (nefim@email.cz) ... 31.03.2007 02:23:19 ... (50/131)
Re: nemůžu cestovat
Odpověď na příspěvek od calla_white.wolf ( mailto:kulitschka@seznam.cz ) z 08.03.2007 16:37:03:

Doporučuji pozitivní afirmaci před začátkem opuštění těla, pak se ti nemůže nic stát. Zatím moje nejosvědčenější:

Afirmace Průchodu
Jsem víc než mé fyzické tělo. Protože jsem víc, než fyzická hmota, můžu vnímat to, co je víc než fyzický svět. Proto si hluboce přeji rozvíjet se, prožít, vědět, pochopit, dohlížet, na používat tak velké množství energie a energetických systémů, které mohou být prospěšné a konstruktivní pro mě a pro ty, kteří mě následují. Také si hluboce přeji pomoc, spolupráci, podporu a porozumění těch bytostí, jejichž moudrost, vývoj a zkušenost je stejná nebo větší jako moje. Žádám o jejich vedení a ochranu před jakýmikoliv vlivy nebo jakýmikoliv zdroji, jež by na mne mohly působit bez mého výslovného přání.
guest Muž calla_white.wolf (kulitschka@seznam.cz) ... 08.03.2007 16:37:03 ... (49/131)
nemůžu cestovat
Astrální cestování jsem chtěla pořádně zvládnout a tak nějak mi to šlo, i když jsem se nic neučila..věděla jsem, jak vypadají pokoje lidiček a jaký mají povlečení, ve kterým spí a takové hovadinky...pak jsem začala s tréninkem, když jsem začala lucidně snít menší noční můry, přehnala to a přišla totálně o všechno, jakoby tam teď byla bariéra...trvá to už tak měsíc a celkem mne frustruje, že to nemůžu dál rozvíjet- jakobyste se učili běhat a najednou ochrnuli. Asi potřebuju navést na první krůčky, mohl by mi někdo poradit?

*54*wolf
guest Muž poimusic (Languid.music@seznam.cz) ... 21.01.2007 20:48:41 ... (48/131)
Re: hledá m radu
Odpověď na příspěvek od trifina ( mailto:trifiniti@centrum.cz ) z 30.12.2006 14:46:12:

http://marlitan.iglu.cz/
guest Muž ejmy.p ... 09.01.2007 17:57:21 ... (47/131)
...
Nikdy mi nikdo, co se týče astrálního cestování nic nedokázal. Avšak i já jsem člověk co věří v nadpozemské síly. Nemám ale na tyto věci stavěnou psychiku, aspoň zatím... Psychicky nevyrovnanej člověk asi sotva něčeho takovýho dosáhne *3* Těžko říct, jestli něco takovýho existuje... Nikdo nikdy nedokázal, že ne, stejně tak jako je těžko prokazatelný, že astrální cestování existuje... Avšak pocit klidu po těle a cítění toho, že těmi "prázdnými" myšlenka jsem někde jinde, v jiné sféře bytí, avšak bohužel bez pohybu, je krásný... :)))
guest Muž trifina (trifiniti@centrum.cz) ... 30.12.2006 14:46:12 ... (46/131)
hledá m radu
Může mi někdo poradit nějakou publikaci o astrálním cestování? Lucidní snění mám v malíčku už od mala, ale cestovat mi nejde a nejde... :-)
guest Muž Straptom (Straptom@centrum.cz) ... 19.11.2006 21:35:24 ... (45/131)
Re: ld
Odpověď na příspěvek od Morina ( mailto:petrunka.p@centrum.cz ) z 14.10.2006 18:36:39:

Morino, zajímala ses o lucidní snění. Na svých stránkách http://straptom.kobranet.cz ho mám v mystickém deníku tunu :-) Třeba Tě to bude bavit. Ale podstatnější je zabývat se tím, kým jsi a kým se chceš stát, protože jak z lucidního snění, tak z astrálního cestování se může stát únik od "reality", což by tak nemělo být.
guest Muž Sonamie (Sonamie@centrum.cz) ... 13.11.2006 21:23:22 ... (44/131)
Re: Poradit
Cestování autobusem nebo vlakem, popř. letět letadlem je rozhodně bezpečnější:-))).
guest Muž Sonamie (Sonamie@centrum.cz) ... 13.11.2006 21:21:57 ... (43/131)
Re: Astrální cestování
Jo ale v Tibetu to mělo (pokud dobře vím) trochu jiný význam, než se dobře "astrálně" zacestovat a zažít přitom krásný zážitky. Bylo to motivováno pomocí druhým...
guest Muž HarryPotrrat ... 13.11.2006 16:42:09 ... (42/131)
taky chci poradit.
Jakým způsobem si zachovám zážitky z AC, které mám během spánku do vědomí? Tzn abych si to pamatoval?
Ráno si totiž nikdy nic nepamatuji :-(.
Jo a buďte alespoň tak inteligentní a nezpochybňujte, že cestuji, páč tu inormaci, že jsem přišel mám právě odjinud.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 14 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: