XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Koníčky a záliby / Mládež a akce pro mládež

 

Mládež a akce pro mládež

Mládež a akce pro mládež

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Ahoj, založila jsem fórum pro mladé lidi. Ani tak nechci diskutovat, jako bych chtěla mladé lidi poprosit o podněty, aby mi pomohli najít způsob, jak podněcovat jiné mladé... Také bych ráda mladé lidi zvala na různé akce a tento způsob se mi jeví jako dobrá možnost zpromovat "pozvánky". Jsem spoluautorkou časopisu a audiomagazínu, který se mimo jiné chce pokoušet o "tzv." aktivizaci mládeže, to znamená, aby se mladí naučili se kreativně využívat svůj volný čas. Uvítám každý podnět míněný bez sarkasmu a zlomyslnosti od mladých lidí ve věkovém rozmezí cca 12-20 let. Předem velké díky..
Ahojky, ráda bych Vás pozvala do literární soutěže pro mladé s názvem. Soutěž pro mladé rapery a hiphopery. Uvítáme každého, protože u nás každý vyhrává. Všechny příspěvky bychom rádi vydali prostřednictvím audioknihy a e-knihy a chystáme se zorganizovat pro Vás veřejné autorské čtení, abyste si za svou snahu mohli vychutnat zasloužených "pět minut slávy". A ceny? Nevíme... Záleží to na štědrosti sponzorů a Vašich přáních. Napište nám do redakce, jaké ceny byste ocenili v rozmezi od 100 - 1000 Kč. Nimcéně u nás ceny probíhají formou losování, protože u nás je vítěz každý. Bližší informace o soutěži naleznete na mém profilu ve fotkách v informačním letáku. Literární příspěvky a návrhy ceny nám prosím pošlete na redakční e-mail redakce@magazinyprovas.cz

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 1 | » | Poslední

 

guest Muž Alzbeta (alzbeta.nekudova@seznam.cz) ... 19.09.2017 10:32:00 ... (7/7)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 30.11.2014 05:46:53:

Hrátky v lese a bobříci bohužel už moc nejedou, ale i tak se dá najít spousta jiné zábavy. Dobré jsou třeba únikové hry. Je to většinou omezené do 4-6 hráčů najednou, takže to není pro větší skupiny, ale ještě jsem nenarazila na žádné dítě ani dospělého, kterému by se nelíbilo je hrát. Pro představu se můžete podívat třeba tady: http://www.exitdoor.cz/o-unikove-hre/ Jinak pohled typu, že mladí chtějí jenom chlastat je pěkný nesmysl. ;-)
guest Muž MacCh (ABCMacCh@centrum.cz) ... 26.06.2015 13:02:02 ... (6/7)
Stránka pro mládež a okolí
http://diamondstyle.cz
guest Muž ebezpeci (info@e-bezpeci.cz) ... 03.05.2015 23:07:29 ... (5/7)
zapojte se do výzkumu chování dětí na Facebooku
Ahoj všichni, zapojte se do národního výzkumu zaměřeného na chování dětí na Facebooku a vyplňte nám dotazníček, díky moc.
http://dotazniky.e-bezpeci.cz/publish/dotaznik26/
Lingali Muž Lingali ... 10.12.2014 13:44:57 ... (4/7)
Re (2): .
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 10.12.2014 12:02:43:


A kdo má tu moc soudit,co je extrémní případ????

Pod čarou-též preferuji nechráněný styk *18*



*924*
Ebisek Muž Ebisek ... 10.12.2014 12:02:43 ... (3/7)
Re: .
Odpověď na příspěvek od Lingali z 30.11.2014 17:20:34:

A kdo má tu moc soudit, která zábava je "výše" ? *18* Pokud tedy vynecháme extrémní případy jako je třeba užívání drog, nechráněného pohlavního styku...
Lingali Muž Lingali ... 30.11.2014 17:20:34 ... (2/7)
.
To bylo zase moudro *3880*

Seberte mladým mobil,počítač a vypněte jim net..rázem si najdou zábavu.

A i kdyby nic,tak škatulka sirek vždycky zabere :-)


*924*
Ebisek Muž Ebisek ... 30.11.2014 05:46:53 ... (1/7)
...
Jediné co mne na tom zaujalo je to učení mládeže lepšímu využití volného času. S čímž tedy mám osobně velké problémy. Pokud máte nějaký osvědčený způsob, rád se jej dozvím.

Jinak jestli si pod akcemi pro mládež slibujete nějaké "staromódní" aktivity, po kterých mladí půjdou (například příroda, kroužky, šachy) tak to je asi stejně realizovatelné, jako hledat "Einsteiny". Dneska letí chlast a párty. Mládež která sní o pokořování bobříků (možná v nějakém přeneseném významu to může být jinak) je vzácnější než lidé s IQ 135+ *105*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 1 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: