XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / První krok při seznamování

 

První krok při seznamování

První krok při seznamování

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
máte odvahu ho udělat nebo radši vyčkáváte, co ten druhý?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 z 78 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | » | Poslední

 

guest Muž JA_osobne ... 03.02.2006 13:38:06 ... (77/777)
KROK
Když čekám než udělá první krok tak se nedočkám*47*
guest Muž Eklips (Az4zeL@seznam.cz) ... 25.01.2006 16:39:30 ... (76/777)
:/
skoro kazdy den vidivam ve vlaku jednu peknou holku, ale proste sem takove pako ze se ani nezmuzu vyptat si od ni to bllbe cislo na mobil :/ treba se mi to zitra podari :)
guest Muž Kyrysar ... 22.01.2006 19:52:23 ... (75/777)
Re (4): 1. krok
Odpověď na příspěvek od cdhckdjclsd34 ( mailto:t4n2@centrum.cz ) z 25.12.2005 17:05:36:

ne vždy je pravidlem, že má začít kluk... minulý týden se se mnou seznámila jedna moc hezká holka, znal jsem jí od vidění, ale nikdy mě nenapadlo se s ní seznámit, možná taky proto, že jsem jí na zábavách skoro vůbec neviděl, ale přišla a seznámila se se mnou, potom zmizela a já jí neviděl... sehnal jsem si telefon od kamarádů no a napsal jí... ted mě čeká rande s tou holkou, sice dělala drahoty, ale to holky dělají:) ona udělala první krok a já druhý a třetí už bude záviset na tom jestli druhý dojem bude stejný jako první... čus
guest Muž tryskovy_kasparek ... 22.01.2006 10:03:52 ... (74/777)
ale ale..
..to tu nikdo nepíše bo co? *40*

můžou sem psáýt aj holky, jak je originálně oslovil nějaký kluk *88*

jinak tento týden sem to pojal trošičku zdrženlivě a anonymně to oslovování. v práci jsem užízl z jednoho pěknýho červenýho materiálu kousek desky (síla 8 mm) a kámoš mi udělal program na srdíčko. potom jsme to na CNC mašince vyfrézovali - dokonalost sama *72* jeli jsme pak sockou domů a metr půl metru ode mě stála jedna pěkná holka zády ke mně a měla takovej ten baťoh se síťkama po stranách. bohužel ani já ani kámoš jsme neměli fixu ani nic na psaní, čím bychom na to srdíčko napsali telefon a dalí jí ho do kapsy. *12* taxem koupil úzkou lihovku a ty dvě srdíčka, který jsme udělali jsem popsal - telefon a smajlík *40* no a jedno srdíčko jsem nechal ležet v autobuse na okně - kterej grázl ho sebral, smáznul číslo a dal ho svojí holce z lásky jako dárek? *30**3**1114*

druhé sem nechal pod prostíráním v čínské restauraci .. kdyby jste viděli tu japonku co tam dělá, taky by jste slintali. to se taky nějak netento :( prostě se neozvala.

tak nic no. zkusím to příště jinak. třeba. snad

*1014**191**135*
guest Muž tryskovy_kasparek ... 15.01.2006 22:48:49 ... (73/777)
Re (2): 1. krok
Odpověď na příspěvek od F_rey ( mailto:m.fredy@seznam.cz ) z 15.01.2006 21:40:23:

ještě by ses smál víc takže nepovím *135*

celkem nedávno .. jinak tu budu až v sobotu takže do té doby se tu snad pochlubí i někdo další. potom přidám další příspěvek .. něco už mám. snad během týdne zkusím i další hašiš s nějakou na ulici či v socce *3*


čágo *1014**191**135*
guest Muž F_rey (m.fredy@seznam.cz) ... 15.01.2006 21:40:23 ... (72/777)
Re: 1. krok
Odpověď na příspěvek od tryskovy_kasparek z 15.01.2006 21:03:25:

Parádní kousek, dobře sem se pobavil. Kolik ti bylo, když si to na ní zkoušel?

*468*Frey
guest Muž tryskovy_kasparek ... 15.01.2006 21:03:25 ... (71/777)
1. krok
..vždycky mě napadnou skvělý věci jak oslovit ale zřídka kdy se odvážím. musím mít v tu chvíli skvělou náladu at už z čehokoliv.

tak třeba sem každý ráno při cestě do práce na zastávce potkával jednu červenovlásku (na ně a zrzky mám slabůstku *72*) no a ona vždycky jela se mnou tak 10 minut busem..já pak vystoupil a ona jela dál. a jednou sem měl super náladu, ona seděla přede mnou a říkal jsem si "co když už jí tu zejtra neuvidím?" taxem jí zatukal na rameno a ..

já: "áhoj .. ty tudy jezdíš aždý ráno, že?"
ona se usmála a "ano, každý ráno."
já opětoval úsměv a řekl "a nechtěla bys třeba někdy jen tak pokecat..cesta autobusem je někdy děsně dlouhá"
ona "hm ani né"
já "a co třeba telefon..ten by nebyl?"
ona "e-e"
já "hm tak díky. tak zatím" nasadil jsem si traktory a zase si všímal svýho a myslel si jaká je svině že ani neví o co přichází *3**40*

druhé ráno sem jí tam zas potkal..šel za ní a povídám..

"ahojky..promin že jsem na tebe včera tak vybafnul, já tě nechtěl balit, jenom jsem tě chtěl víc poznat a to se bez čísla nebo pokecu jaxi moc nedá a ani jsem tě nechtěl okrást .. nechtěl jsem tvůj telefon ale telefonní číslo, možná si to pochopila špatně" .. ona se usmívala a bylo na ní vidět že se docela baví..ted nevím zda proto, protože jsem byl vtipnej a nebo proto protože sem byl tak marně snaživej *3* nabyl sem dojmu že to ještě není ztracený a kecal s ní dál. přesně nvím jaxme k otmu došli ale najednou prohlásila že už má 2 roky přítele a já na ní "no 2 roky jsi zadaná? to je akorát takovej ten čas na rošádu..malou či velkou..to je na tobě" když mi dala jasně najevo že jako né, že číslo nebude tak sem to faknul a naštěstí už jí tam nepotkávám .. (mi bylo řečeno že se bude stěhovat k otmu svýmu a bude jezdit jinudy) ...jinak bych se jí nějak musel pomstít :DD

*1014**191**135*
guest Muž berserg ... 12.01.2006 15:04:33 ... (70/777)
Re: 1.krok
Odpověď na příspěvek od bona.fide z 11.01.2006 18:45:29:
Pokud víš, že ta druhá strana se namáhá zbytečně a přesto ho necháváš pokračovat, dostáváš se tak na tenkej led. Hraješ si s lidma, ale přitom seš figurka v mnohem vyšší hře a tou je život. Mohla bys nakonec dost tvrdě prohrát a přitom za sebou necháš mnoho špatných stop v lidských srdcích.
guest Muž bona.fide ... 11.01.2006 18:45:29 ... (69/777)
1.krok
někdy dělám sama, ale to vím, že mám ve vztahu převahu, nebo že ten dotyčný má málo odvahy, ale spoustu něhy....V ostatních případech vyčkávám a nechávám se dobývat, i když už kolikrát vím, že se druhá strana namáhá zcela zbytečně - jsem zvědavá, co nového na mě vybalí.

*48*
guest Muž millaacceekk (millaacceekk@seznam.cz) ... 10.01.2006 12:49:47 ... (68/777)
Re: Doprčic
Tag s tímto názorem souhlasím......ja sama mam zkusenost jak se stydlivgýma klukama...kdy jsem si vse musela zaridit sama .)..a tomu frajerovi jen soupnout pod cumak aby mi rel jesli se mnou chce byt nebo nechce byý..ale taky dys prisdel frajer a naferovku me sbalil...kazdej clovek je jinej..a jejen na vas kam as mu dovolíte zajit.dle toho co od toho ocekavate ;-)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 z 78 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: