XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Láska na dálku

 

Láska na dálku

Láska na dálku

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zažili jste jí někdy, chtěly byste jí vyzkoušet? Máte jí daleko??
Prosím pište sem jen to co se týká tématu.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 68 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 

guest Muž emrod (martin.sildberger@seznam.cz) ... 25.10.2009 08:44:42 ... (612/672)
Re (3): ...
Odpověď na příspěvek od misicka77 ( mailto:romantickadusicka@seznam.cz ) z 23.03.2009 21:22:50:
rozvadim se,zena si nasla milence 200km od sveho bydliste,jezdi za nim kazdy druhy vikend.Ja drzim rodinu pohromade...ma to smysl?
guest Muž LaFery (LaFery@centrum.cz) ... 15.09.2009 20:34:36 ... (611/672)
Re: Reakce-
Odpověď na příspěvek od standoslav z 10.09.2009 19:04:50:

Dekuji ti ze si zareagoval ale je prekupnik a prodavas drog...Tak ti ted pisu to ze mi kamaradi mi pisou a volaj ze sem ji mlatil a tyral.,aspon kdyby to byla pravda...Ne chci jen rict to ze sem se odstehoval do Prahy a mam tu bezva praci a bydleni dotoho pocitam i kamarady...Ale to co sem jeste nenapsal je to ze se bojim aby ten prekupnik ji dotoho nejak nenutil......
guest Muž standoslav ... 10.09.2009 19:04:50 ... (610/672)
Reakce-
Odpověď na příspěvek od LaFery ( mailto:LaFery@centrum.cz ) z 09.09.2009 12:49:01:
to že ty asi poctivě pracujes a ona si našla jak pises"překupníka" na to se dneska nehraje.Teď a vždy platilo že PENÍZE NESMRDI a pokud je ten onen i symp. ta "laska" uz prijde.Nic si z toho nedělej a jdi dál,byla plytkeho rozumu,ale never,ze na to prijde.
guest Muž LaFery (LaFery@centrum.cz) ... 09.09.2009 12:49:01 ... (609/672)
Re: :)
Odpověď na příspěvek od iFettka z 27.05.2009 18:53:31:

Ahojky abych ti pravdu rekl tak sem mel to sami akorad ze ja sem s prace jezdil tak 40km za ni abych ji delal radost a daval ji darecky...Taky jsme mely spolu bydlet a buch vy co jeste ale nedavno se semnou rozesla a nasla si prekupnika D.... ale o tom nevi...Abych pravdu rekl tak si myslim ze dopadnes uplne stejne jako ja kvuly takovymu vstahu sem koupil byt s regonstrulovalho a obetoval sem pro ni vsechno tak ti chci jen poradit neudelej tu samou chybu co ja ze jsme pospichaly.,v klidu si dodelej skolu a pak muzes se rozhodova....
guest Muž YumY ... 10.06.2009 15:15:39 ... (608/672)
Re: :)
Odpověď na příspěvek od iFettka z 27.05.2009 18:53:31:

To je nějakej inovovanej emo styl psaní?
guest Muž iFettka ... 27.05.2009 18:53:31 ... (607/672)
:)
Já wztah na dálku zažíwám..znááme se přes 2roky..a seznaamili jsme se po netu...hoodně zwlááštníí i když častýý..máálokdo tomu wěříí žhe takowáá lááska přes net..přes píísmenka..se můůže stáát skutečnostíí...a jáá si nikdy nemyslela žhe to tak bude ale je..jsme spolu zatiim jen 5měsíícůů ale je to kráásnýý..jáá bydlíím kousek od přerowa a on w českýých budějowicíích...wíídááme se o weekendech...a když protože chodíím ještě do školy tak o práázdninaach...funguje to...otáázka jak dlouho..ale w našem příípadě si myslíím žhe to bude trwat dloouhoo...nikdy jsem takhle nemilowala a jsem za to hrozně rááda i když je to zatiim jen na dáálku..po welkýých práázkáách se zamnou stěhuje..takže luxuus...snad to tak bude pokračowat dáál...užh sme si spolu zkusili tak nějak býýt...týýden..sami..w jednom bytě takže se znááme myslíím žhe dost na to žhe wííme žhe to bude klapat.....wšechno jde když se chce....:)
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 13.05.2009 15:16:44 ... (606/672)
Re (2): :-)
Odpověď na příspěvek od TygrSDrakem ( mailto:tygrsdrakem@centrum.cz ) z 06.05.2009 18:46:47:

S tím určitě souhlasím :) Vždy je to o komunikaci :) společné bydlení je náročná záležitost. Víc než náročná záležitost a mnoho vztahů ji neustojí. Komunikace je sice jiná, než jako když se spolu vídají jednou za měsíc, za dva, nicméně bych řekla, že častější jsou případy, kdy spolu dva začnou bydlet právě po tom, co jejich "vztah na dálku" vytrvá. Mnohem více mám známých, kteří spolu nebydlí třeba po pětiletém vztahu a naopak ti, kteří se rozhodli spolu bydlet, mnohem častěji od sebe bydleli dál, než pár kilometrů.

Bylo by pak možná zajímavé udělat procentuální průzkum, kolik párů, kteří se rozejdou či rozvedou po společném soužití, od sebe bydleli větší vzdálenost :)


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 06.05.2009 18:46:47 ... (605/672)
Re: :-)
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 20.04.2009 14:00:13:

A co tak vidět se každý den půl hodiny ráno v tramvaji a jednou dvakrát týdne nějaké rande? Dost na to aby spolu oba rostli, ale i na to aby si byli vzácní...*845* Ale to jsou začátky nakonec to stejně konci společným bydlením a rodinou. A jestli spolu lidí vydrží je spíš o komunikaci.. *47*

Tygr, drak, netopejr *1686*

a hlavně strašný prase *111**47*
Uživatelská fóra/Osobní/Tygrův zvěřinec
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 20.04.2009 14:00:13 ... (604/672)
:-)
Tak jo ..

Nejsem si zcela jistá, jestli vím, o čem se na tomto foru jedná, ale pokusím se přiblížit ..

Láska na dálku je podle mne opravdu láskou na DÁLKU. To znamená x-set kilometrů, vztah zejména virtuální (chat, dopisy, mobil) a častost schůzek minimální. Takový vztah, podle mého názoru není, vůbec dobrý. Je snadné se "zamilovat" do písmenek a telefonátů, ale mnohdy to bývá právě ta vzdálenost, ten neukojený chtíč a ta neskutečná touha po někom, co drží vztah pohromadě.

Příklad - Maruška chtěla Jiříka. Moc moc se chtěli oba .. on bydlel v Ostravě, ona v Aši. Několik dlouhých měsíců si psali a vyznávali si šílenou lásku. Ona mu volala téměř ob den a on to bez ní nemohl vydržet. Denně si posílali sms, jak se chtějí a milují. Tak to trvalo téměř dva roky. Na pravidelné měsíční návštěvy se oba moc těšili a pak se rozhodli, že se nastěhujou k sobě. Nakonec, proč by ne - vždyť si tak rozumí a milují se. Plni euforie a očekávání jak se rozhodli, tak udělali a do měsíce spolu bydleli .. Bylo to úžasné, skvělé, nepopsatelně krásné, mít milovanou osobu na blízku. Ale ejhle .. po čase Maruška zjistila, že Jirka je lenivec, co jen leží doma, na procházku nejde, do hospody chodí .. A Jirkovi se na Marušce přestával líbit tu špíček, který tak miloval a líbával, tu zas že neumí vařit jako byl zvyklý od maminky ..
Uplynulo pár dalších měsícu a ani jeden nemohl tomu druhému přijít na jméno .. A víte proč? ... Protože vztah na dálku je tak zatraceně krásný, ale realita je jinde.

Pak je tu vztah na "dálku" (v uvozovkách!).
Bydlím od něj pár kilometrů - tak třicet až padesát, on má auto, já mam auto, viláme si, vídáme se dvakrát třikrát do týdne .. Sladké. Poznání toho druhého je na snadě a milenci si při téměř každé schůzce připadají vzácní :) Jednomu se stýská po druhém a těší se na společné chvilky .. Na jednu stranu ideální vztah - ale v tomhle případě už není od věci trocha nedůvěry .. a co jsi dělal včera, že jsi mi nezavolal, proč příští pátek nemůžeš .. stačí ti sex jednou týdně .. otázky, které dřív nebo později příjdou .. Pak se nabízí ovšem otázka nejdůležitější - jsem ochotná věřit každému slovu?

Vztah lidí s blízkým bydlištěm .. to nebudu ani popisovat, bylo by na dlouhé lokte a každý jistě známe ..

Teď bych velmi ráda věděla, jaký vztah je vlastně ideální. Jaký z těch tří je nejregulérnější, jaký nejzajímavější a jaký podle vás vydřží nejdéle ..
Protože já si myslím ... ale to až po vás :)


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž Pusssyman ... 20.04.2009 01:26:56 ... (603/672)
Re (2): ...
Odpověď na příspěvek od TygrSDrakem ( mailto:tygrsdrakem@centrum.cz ) z 23.03.2009 18:09:30:
nejzajimavějši na chatu je láska k člověku ktereho znate jen pres pismenka

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 68 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: