XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Jak často byste to potřebovali?

 

Jak často byste to potřebovali?

Jak často byste to potřebovali?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zajímavost...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 59 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 

guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 05.04.2009 19:20:44 ... (509/589)
Re (16): APETIT
Odpověď na příspěvek od Vila.Analkka ( mailto:Yahoooooo@seznam.cz ) z 05.04.2009 17:48:37:..

Soustřeď se ..........nepíšu v Maminách ale v Miminách ....tam jsi předváděla svý a nejdřív mi všichni nadávali kvůli tobě a potom zmkli a potichoučku zmizli , když viděli, kdo jsi .....*52*........tady se se děje totéž , nikdo tvý chování neschvaluje kromě vulgára Sluneční paní....

Já jsem schopná leccos pochopit........ i to, že spolu třeba jste a máte platoniku ......ale to že od desíti let žiješ sexuálně ,a že to ještě napíšeš, jako chleba...........to už je dost silný kafe ...........to by se taky mohlo stát,že kdybys měla dceru, že by taky žila od 10 sexem a ty bys nám to tady odůvodnovala, že je to v pořádku, jen my to nechápem .........opravdu by stálo za to zjistit si, kdo jsi v reálu, udělám to*52*...........

A proč by měl být svět okolo nás nenormální???...My jsme v něm spokojení, ty né???.....Život je moc krásnej, když si z něj vybereš to, co se ti hodí pro tebe nejlepší............nebu´d tak negativní, zanášíš se špatnou energií.........*3*
guest Muž standoslav (Stanley.t@sez.cz) ... 05.04.2009 18:53:17 ... (508/589)
Re (18): APETIT
Odpověď na příspěvek od dreana ( mailto:dreanka@seznam.cz ) z 05.04.2009 18:24:3-at se ji tez nekdo zastane:orig.tata je tata s velkym T
-třeba časem najde ale pokud na apetit jaký má bude hledat třeba dlouho
-třeba ji ta chuť přejde a on pak bude stacit
guest Muž dreana (dreanka@seznam.cz) ... 05.04.2009 18:24:35 ... (507/589)
Re (17): APETIT
Odpověď na příspěvek od Vila.Analkka ( mailto:Yahoooooo@seznam.cz ) z 05.04.2009 18:03:17:

nepslaa k tematu, tot vše *4* A uražela vulgárně *4*

Máš pravdu chapat to nebudu i když bych chtěla, a opravdu se o to snažím, ja jen nechapu proc ho neopustíš a nejdes za někym koho nebudes nucena podvadet?

---------------------------------------- ---------------------------
"You Don't Know How Long I've Waited For You...."
guest Muž standoslav (Stanley.t@sez.cz) ... 05.04.2009 18:19:41 ... (506/589)
Re (16): APETIT
Odpověď na příspěvek od dreana ( mailto:dreanka@seznam.cz ) z 05.04.2009 14:43:1---No konecne si taky nekdo vsiml,ze se dostavame uplne jinam.Tema je napsano TUCNE a tady stale jen pisete jak to detem a manz. od Vily ublizuje.Pravda:kdyz je jinde,neni s detmi ale to muzeme resit uplne jinde.Chlap ktery jezdi s kamionem po evrope taky neni 20dni doma a taky to tem jeho detem nesvedci.
guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 05.04.2009 18:03:17 ... (505/589)
Re (16): APETIT
Odpověď na příspěvek od dreana ( mailto:dreanka@seznam.cz ) z 05.04.2009 14:43:1 A co se tyce slunecnepani tak to co napsala bylo alespon kratke a vystizne pro nediru a nehleda porad do kola nejakou spinu aby se hadala jako dela nedira semnou sice to nepatri k tematu ale je to jeji a muj nazor na nediru.
guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 05.04.2009 17:57:40 ... (504/589)
Re (16): APETIT
Odpověď na příspěvek od dreana ( mailto:dreanka@seznam.cz ) z 05.04.2009 14:43:1 Precti si nejdriv vsechny prispevky k tematu on neni muj manzel nesouhlasime se svatbou. Za druhe miluju jeho on me. A ja se tu nechlubim dreano to vse vzniklo reakcemi na prispevky aby jste pochopili jenze ty a spol normalnich lidi jako je kovovamince nedira a ty a dalsi takto normalnich lidi chapat nebudou. Tudiz nema cenu me tu rozebirat. Takze tvuj nazor je ,,fuj nevera" a muj nazor je nevera lze a bez jakych koliv problemu pokud to o ni vi oba partneri.
guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 05.04.2009 17:48:37 ... (503/589)
Re (15): APETIT
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 05.04.2009 14:37:2 Hloupost nediro v tom co pisu nikde neni naznak toho,ze bych byla a myslela si o sobe ze jsem nejchytrejsi.Uz sem tu na forum dost popsala jak to doma mam a kdyz ty to porad nechapes to je tvuj problem a ze by mi na maminach nikdo neveril ehm o tom ja vim sve kdo co komu veri a zlato nezapomen na maminy jse prisla upa z jineho duvodu nez si psat s tebou to ze dreana chtela vedet jak to probihalo to je vec uz druha. Vice mene ty i dreana se povazujete za normalni tudiz me odsuzujete jelikoz porad nechapete a pokud chcete byt tzv. Normalni tak to ani chapat nebudete. A socialku volat chcete na koho? Na toho kdo me v mych 10 znasilnil? Jak jste ubohy vite o me uplne kulovy a kdo si hraje na vsevedouci jsi ty.Mimochodem socialka u me uz byla jak pred narozenim toho druheho ditete tak i pak a deti mam porad timz asi vyhovuje ma vychova a prostredi normam.A ja nechci vychovavat sve deti normalne protoze tenhle svet neni normalni.
guest Muž dreana (dreanka@seznam.cz) ... 05.04.2009 14:43:13 ... (502/589)
Re (15): APETIT
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 05.04.2009 14:37:28:

Jetsli od 10 let, tak tu socialku volám .-.. ale to je out of theme...

A jinak souhlasím s kovovkou i s nedirou, takhle se matka rpostě chovat nema a vědomě pdovádět manžela, chlubit se s tím, být na to pyšná?? proc sis ho ptoom teda brala?? a netvrd že ho ams rada, protože nemas. člověk ktery miluje, nemuže podvést...né vedomě, abych byla přesnější

---------------------------------------- ---------------------------
"You Don't Know How Long I've Waited For You...."
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 05.04.2009 14:37:28 ... (501/589)
Re (14): APETIT
Odpověď na příspěvek od Vila.Analkka ( mailto:Yahoooooo@seznam.cz ) z 05.04.2009 14:03:44:
Já ti tu píšu přesně to, co ostatní.......že se nevěnuješ pořádně dětem ani rodině a že si hraješ na nejchytřejší na světě........víš Análko, já mám takovou vlasnost, že to dycky poznám trochu dřív než druzí.........často mi nejdřív nadávají a pak mi dávají pravdu..... přesně jako na miminkách.....tam už ti nevěří nikdo,po tom cos tam psala ........
A ty sexuješ od deseti let ???ˇUdiv......co nám ještě prozradíš ??
guest Muž dreana (dreanka@seznam.cz) ... 05.04.2009 14:30:43 ... (500/589)
reakce celková .o)
Odpověď na příspěvek od Vila.Analkka ( mailto:Yahoooooo@seznam.cz ) z 05.04.2009 14:01:01:

Musím souhlasit s nedirou, a to ve všem skoro .o) nevěra je hnus, a kdo jí provozuje je to fakt nechutny. Muj nazor, čímž souhlas se standoslavem, je to tu vyjádření názoru ! A vilo .o) si se nastves, ale to co dělas mi přijde dost hnusny a kdybych mohla, zítra mas doma socialku. .o) čímž říkam že se tvuj životní styl nehodí k výchově malých dětí. Ale opět muj nazor :o)

Jo a k těm nemocem. v dnešní době je takovych nemocí, hnusnych a zakeřných a řekla bych že vzít si kondom je minimum co mužeme udělat a jak se chranit...

jo a reakce na slunecnoupani... mírni se ano? Tohle je forum o nazorech ne o nadavkach. Takže klid, alespon se vyjadři k tematu, když sem píšeš!!!
---------------------------------------- ---------------------------
"You Don't Know How Long I've Waited For You...."

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 z 59 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: