XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Orgasmus

Orgasmus

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jak prožíváte svůj orgasmus? Zkuste popsat jak jej cítíte
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 49 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž Rozcilena ... 09.05.2009 22:49:53 ... (457/487)
Re: pomůcky?
Odpověď na příspěvek od standoslav z 09.05.2009 19:16:57:..

Jo??To tam píšou co??*1*.......Stejně řekne, že jí bolí hlava, kdy ti to konečně dojde ??
guest Muž standoslav ... 09.05.2009 19:16:57 ... (456/487)
pomůcky?
může/nemůže?-dost toho . . .
Jaké máte zkus.,s pomůckami? konkrétně myslím kroužky na p., které při milování dráždí post. ženy.Uvažoval jsem o koupi a výběr je velký (od 200-1000kc) a jejich funkce ohromujici.
guest Muž Rozcilena ... 09.05.2009 16:40:23 ... (455/487)
Re (11): :-))
Odpověď na příspěvek od YumY z 09.05.2009 00:11:07:

Tvrdila...................píšeš že se musí snažit, tak logicky kfyž se snažit nebude, tak nemáš O, tos tam psala............je to tedÿ na něm ...............přitom problém je jen v tobě ............já ho mám s každým , kdo přijde .........a jsou ženy , které ho mají ihned jak začnou ...........to například já nemám ..................z toho plyne, že je to hlavně v tý ženský..........
guest Muž YumY ... 09.05.2009 00:11:07 ... (454/487)
Re (10): :-))
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 07.05.2009 19:03:30:

Taky jsem nikdy netvrdila, že za to můžou, to pozor :-)
Já měla kluky se kterýma jsem se udělala x-krát za sebou a kluky, se kterýma jsem se udělala jednou za čas...netvrdím, že je to jejich "chyba" prostě mi někdo vyhovuje v posteli víc, a někdo míň, což považuju za logické...abych si ale myslela, že si za to můžu sama, že jsem neměla několik orgasmů za sebou s jedním, když s jinejma to šlo...tak ne, to si nemyslím, a nemám důvod si to myslet :-)
guest Muž Veena ... 08.05.2009 10:31:15 ... (453/487)
Re (3): :-))
Odpověď na příspěvek od standoslav z 07.05.2009 12:55:29:

Jen čistě biologicky ... orgasmus u muže je tak nějak nutný ke splození potomka ... avšak orgasmus ženy je takříkajíc k ničemu. Možná jako "odměna" aby ženy na sex přistoupily, možná k prokrvení vagíny a usnadnění oplodnění, možná ...

Ale obecně bez ženského orgasmu jde dosáhnout oplodnění ... proto je u žen tak vzácný.

edit: Evoluční biologové - odborníci zabývající se vývojem různých funkcí organismu - nikdy neměli problém s vysvětlením samčího, tedy mužského orgasmu. Ten je spojen s ejakulací a tedy s reprodukcí. Ovšem u žen je to jinak.

Mohou mít styk, mohou otěhotnět, ale orgasmus k tomu nepotřebují. Výzkumy ostatně ukazují, že na otázku, zda ho při souloži prožívají, odpovídá jen 25% žen „často“ nebo „velmi často“, pokud zároveň nejsou drážděny na poštěváčku. Na druhé straně každý, kdo už měl styk, ví, že je dost obtížné souložit a přitom úplně klitoris vynechat.

Posledních 40 let se objevují různé teorie, které mají funkci ženského orgasmu vysvětlit. Jedny z nejznámějších jsou ty, které tvrdí, že vyvrcholení povzbuzuje ženy k tomu, aby měly o sex zájem...a tedy více přispívaly k zachování druhu. Podobně tvrzení, že podle schopnosti, jak je muž dokáže uspokojit, si ženy mohou vybrat z potencionálních adeptů otcovství toho, kdo je schopnější nebo zdravější. Jiná teorie vyzdvihovala fyziologické stahy dělohy při orgasmu jako způsob, kterým ženské tělo napomáhá průniku spermií do dělohy a usnadňuje dlouhou cestu k vajíčku. Podrobné výzkumy ale ukázaly, že děloha zdravé ženy se v průběhu dne stahuje sama o sobě několikrát i bez orgasmu. Takže ani z tohoto důvodu nejspíše pánbů ženám vyvrcholení nenadělil.


zenskastranka.blogspot.com

------------------------------------
*2941**2963**2946**2946**2955**2942*
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 07.05.2009 22:41:25 ... (452/487)
Re (11): :-))
Odpověď na příspěvek od feainne z 07.05.2009 22:07:16:..

Pokud kluk ztrácí erekci s jednou , mívá ten problém i s dalšíma ženama ........a naopak............pokud topoří tak topoří se všema .............bavíme se mladých klukách...........................

Já jsem teda nïkdy nepocitovala rozdíl v tom jestli mám někoho ráda nebo jestli je krásnej ........na orgasmus to nemá vliv ...............orgasmus si každej řídí sám, jak říká Análka ...........a to je pravda...........
feainne Muž feainne ... 07.05.2009 22:07:16 ... (451/487)
Re (10): :-))
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 07.05.2009 19:03:30:

Ber to taky z druheho pohledu :)

On mel treba take pred tim s deseti zenskyma predtim erekci a s deseti potom mit bude, jen ty jsi mu zrovna nesedla.

Stejne tak to muze byt u zenske. Nektery sedne jiny ne. A pokud tak proste plati, ze nebyl ten spravny a ze neudelal ... jiny ten spravny treba bude ...
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 07.05.2009 19:03:30 ... (450/487)
Re (9): :-))
Odpověď na příspěvek od feainne z 07.05.2009 11:53:09:..

No je chyba .to svádět na muže..................pze Yumy tu píše, že se on musí snažit a jiné ženy píší ....on mě neudělá .......jaký on??Měly by psát, nejde mi moc orgasmus .........Mě to připomíná jednoho mýho, co ztrácel erekci a tvrdil, že za to můžu já...........před ním mělo 10 kluků se mnou erekci a po něm 20 , ale chyba byla ve mně ....tomu věřil ovšem jen on.........kdyby ta holka řekla , hůř dosahuju orgasmu, tak to beru ........ale ony říkají , on mě neumí udělat .........když takovej kluk zažije s další mulťák...........např .se mnou *3**3*.........co si asi o ní myslí??

Yumy-kde píšu, že je pro mě sex honba za orgasmem, nebo proč to zminuješ ??Trochu mi připomínáš Sunnyho bývalou, která jediná dobře souložila a byla fakt borec pokud jde o sex..............já jsem taky měla krásné zážitky při sexu , často bez orgasmu .......ale tady se jaksi bavíme o orgasmu.
Píšu, že mi pokud jde o orgasmus vyhovují všichni,........teoreticky vyhovují .........ovšem lidsky a vzhledově třeba né .......tak se nevztekej , prostě hůř dosahuješ orgasmu při sexu ...........za to ale ani já a ani ti kluci, nemůžeme *1*
guest Muž YumY ... 07.05.2009 14:00:20 ... (449/487)
Re (12): :-)
Odpověď na příspěvek od Rozcilena z 05.05.2009 08:28:09:

Já nemám s orgasmem problémy Niredko, věř mi :-))
Na druhou stranu jsem opravdu RÁDA, že se neudělám s každým. Ano, ráda. Vede mě to k tomu, že si vybírám, s kým ten sex mám.

Protože každá jsme jiná, a každá reagujeme na jiné podněty. Proto, aby mě sex s někým bavil, měla orgasmy a užívala si ho, to musí být člověk který ví co se mi líbí, ví jak na mě, tudíž jsem napsala šikovnej.

Sex pro mě není honba za orgasmem a možná byses divila kolik krásnýho sexu jsem si užila, aniž bych orgasmus měla.

Kdyby mi šlo hlavně o orgasmi, asi bych pouze masturbovala, protože tak to mám nejkvalitněji, nejrychleji a kolikrát za sebou chci.

Je poměrně vtipné, jak tu neustále píšeš, že ženská může mít chlapů kolik chce, že stojí frontu, že jsou to ubožáci, že si můžem vybírat...
A pak píšeš, že ti vyhovujou VŠICHNI.
Gratuluju teda.
guest Muž standoslav ... 07.05.2009 13:09:22 ... (448/487)
Re (4): :-))
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 07.05.2009 06:29:46:
konečně to uznej a neber to jen podle sebe. Každý muž/žena mají práh vzrusivosti a sexualitu jinde. Už to pochop. Jinak jsem ale rád, že jsi věrná chatu.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 49 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: