XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Co se líbí holkám na klucích a naopak co se líbí klukům na holkách

 

Co se líbí holkám na klucích a naopak co se líbí klukům na holkách

Co se líbí holkám na klucích a naopak co se líbí klukům na holkách

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co se vám nejvíce líbí ať už vzhledově nebo chováním ..... poraďme si navzájem ;-))))
heh jako myslím všem nám je jasné že když se člověk zamiluje je mu to jedno :))
ale pokud se jedna o věci kdy jde jenom o ,,oko'' tak co se vám hlavně na holce líbí ...

takže opravdu tu nechci slyšet : je to uplně jedno hlavní je povaha ... BLAH BLAH BLAH   *909*
prostě mi napište něco ,,co se dá chytit'' Hi hi hi, co?   *261* nevím jak jinak bych to vysvětlil :))

tak šúúúúúúúúúúúp do toho Koukám na tebe   *18* :)) :o)

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 z 85 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | » | Poslední

 

guest Muž tiger88 (Tiger88@centrum.cz) ... 23.02.2009 02:11:42 ... (719/849)
Pravda!
Lidi řeknu vam to že holky chcou svalnaty,krasny a bohaty typky a nekdy si ani nevšímaji obyčejných kluku a hochu kteří jsou mnohem lepší a k holkam se chovaji mnohdy lip!jinak kdyby holky vybiraly kluky podle přísloví:v očích každého znás je odraz naší duše.Tak by bylo docela dobře na nekterých mistech u nas ale i jinde ve světě!
guest Muž JonnyW (JonnyW@centrum.cz) ... 22.02.2009 12:00:39 ... (718/849)
Re: Dotaz
Odpověď na příspěvek od ddenees z 22.02.2009 09:03:02:

Holky nechtějí škaredé kluky. Takové tvrzení je nesmyslné. Ona "krása" je však pro každého pojmem, který znamená něco jiného. Co se někomu líbit může, jinému nemusí a naopak. Tvrzení, že holky chtějí ošklivé kluky bych musel hodně upravit, a to tak, že né vždy chtějí jen kluky vyfocené v dívčích časopisech, nebo takové, kteří jsou zrovna teď obecně považováni za "ideál krásy".
To, který z partnerů je podle momentálního tendu ten "hezčí" pro vztah vůbec podstatné není.
guest Muž ddenees ... 22.02.2009 09:03:02 ... (717/849)
Dotaz
To je zajímavé. Všechny holky chtějí škaredé kluky. Tak kde jste? Vždyť jsem ještě na žádnou holku, co by mě chtěla, nepotkal. Teda co by mě chtěla aspoň poznat... Já na holce nejvíc oceňuji oči, protože jsou to okna do srdce. Z očí zjistím mnoho věcí. Další věcí je úsměv, respektive její výraz v obličeji při úsměvu. Určitě se ohlédnu i po proporcích, no tak jsem chlap, ne? Ale oceňuji nejvíce výraz osoby, který prozradí, jaká ta osoba je. Mějte se.
guest Muž YumY ... 18.02.2009 13:32:51 ... (716/849)
Re: Krásný ?
Odpověď na příspěvek od 0Startka0 z 17.02.2009 11:21:24:

Chápu, já to mám stejně..
Je to tím, že se mi nelíbí ti, co se líbí většině holkám...Ti typicky hezcí kluci...líběj se mi sympaťáci, musí z nich něco vyzařovat...hlavně inteligence :-)
A pak..jsem stejně sobecká :-) Já chci bejt ve vztahu ta "hezčí"..vedle krásnýho kluka bych si nepřipadala přitažlivá...neříkám, že má být můj kluk ošklivej, to ne, ale prostě víc na tom jak vypadá mi záleží na tom, jak na mě působí...
guest Muž 0Startka0 ... 17.02.2009 11:21:24 ... (715/849)
Krásný ?
Ahoj... Krása není všechno... I když na první pohled ano... Mě se nelíbějí krásní kluci ( ti co se líbí mě:-) ) Ale ti obyčejnější, bude to znít hnusně až sobecky, ale bála bych se sním někam chodit, měla jsem takového a takového vzteku a nejhorší bylo, když ho pak všichni pomlouvali a říkali mu S kým to proboha chodíš ??? No a pak se se mnou chtěl rozejít a než to udělal on, tak jsem ho předběhla :-) Měl mě rád , ale neustojil ten nával kámošů na jeho EGO :-)
Zidane_Tribal Muž Zidane_Tribal (vanekzdenal@centrum.cz) ... 17.02.2009 05:58:25 ... (714/849)
Re: zkušenost
Odpověď na příspěvek od 0Startka0 z 16.02.2009 01:02:03:

Tady jsi přišla na to, že něpěknej člověk není špatnej. Nechápu ty, co si myslí že když je někdo fakt krásnej, tak to je všechno.

*5371*Zidane_Tribal*5371*
*370*Certifikátor pro Šumperk,Šternberk,Uničov a Zábřeh*368*
guest Muž 0Startka0 ... 16.02.2009 01:10:16 ... (713/849)
pokrač...
Jinak nohy a zadak, se dá zjistit v posteli...

Buď ten kdo má krásný zadek, tělo a co já vím , bude při sexu na prd,

tak ten který na postavě má nějaké chyby bude při sexu "dobrej".

Tak tomu se říká dokonalost bříšních svalů :-) každý je chce:-)
guest Muž 0Startka0 ... 16.02.2009 01:02:03 ... (712/849)
zkušenost
zdárek lidičky...

Líbil se mi jeden kluk, úplně jsem z něj tekla:-) líbilo se mi jeho oblečení, pak jak se mnou dokázal mluvit teda bavit se se mnou o něčem :-) Pak jsem poznala jeho kamaráda nic moc, oblíkáním se mi příčil !!!Vůbec se mi nelíbil... Jeho hudba kterou poslouchal vůbec... Na blití...

Teď s tím hnusákem jsem 3 roky :-) Líbí se mi jeho hudba a oblíkání. Teď si budu vybírat, ošklivý kluky protože s krásným bych měla strach chodit. Třeba ven , do města a na párty ?? Už vůbec ne... Z davu kluků bych si vybrala toho, co má nejhezčí oblečení, přišla bych blíž a zjistila bych , že se mi nelíbí v obličeji, tak bych se podívala po tom obyčejným klukovy.

Promiň te asi se to sem nehodí, jen jsem to chtěla napsat
guest Muž Backori ... 13.02.2009 01:35:27 ... (711/849)
Re (3): Moooc sexy
Odpověď na příspěvek od Santino.Corleone ( mailto:Gamblerdraft@centrum.cz ) z 22.01.2009 01:13:4 ja natom nevidim nic spatniho proste se chteji jenom líbit
guest Muž petr.verca ... 29.01.2009 22:46:50 ... (710/849)
Re (11): Moooc sexy
Odpověď na příspěvek od ZajDa ( mailto:zajda.mladsi@centrum.cz ) z 20.01.2009 18:25:43:
Ahojky mas pravdu ja naplno stebou souhlasim pa

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 z 85 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: