XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Věkový rozdíl

 

Věkový rozdíl

Věkový rozdíl

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Máte zkušenosti s věkovým rozdílem ve vztahu? Je normální vztah 15-ti leté slečny a 25-ti letého pána? Podělte se...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 96 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž VaGaBoNd ... 28.08.2011 20:43:04 ... (922/952)
Rozporuplné ;-)
..Protože podle mě v tom může být vypočítavost a také podvědomí..Někdo mladý má třeba rodičovský vzor,který hledá u partnera jako vyzrátost,jasý směr uvědomelost atd..Pro starší to může být něco co nedosáhli v mládí u rovesníků,nebo naprosto jednoduše mladícká jiskra,sršící hormony a přitažlivost mladého zralého jedince ;-)
guest Muž HITALL (loaderbycracker@gmail.com) ... 02.05.2011 20:04:38 ... (921/952)
muj nazor
ma zkusenost je,ze takovy vztah nemuze nikdy dobre fungovat,protoze oni se nazorove nikdy neshodnou.spis jde o jakousi vypocitavost,kdy mlada zaba da prednost paprdovi a tajne doufa,ze on brzy zemre a ona vse zdedi.
guest Muž klada-fil (pitipitipa@o2active.cz) ... 30.03.2011 17:22:34 ... (920/952)
Věk-hlavní veličina
Dobrý den, bagatelizování váhy věkového rozdílu je něco podobného jako okřídlená věta : i malý kašpárek dovede udělat VELKÉ divadlo. Ano ,jsou i tací,kteří mají malého a jsou velkými muži s velkým sexappealem .Takže: první otázka,kterou ,zvláště na chlapských a klučičích chatech dostávám je : kolik ti je? Pokud číslo převýší limitu , ani se s Vámi dotyční už nebaví. Odmlčí se a pak začnou inzerovat ,jako bych tam nebyl a nic jsem jim neřekl. Žádná koncovka,alespoň formální ozloučení , nic. Je to tak, sice jsem možná takto oddělen od lehkovážných a přelétavých jedinců,ale.....
guest Muž smolarrebel (www.martin169@centrum.cz) ... 02.08.2010 20:29:51 ... (919/952)
nema problema
Já si myslim,že vždy záleží na lásce a důvěře.jinak si myslim ,že na tom vůbec nezáleží.
guest Muž standoslav ... 03.06.2010 07:39:47 ... (918/952)
Re (13): Bez problému
Odpověď na příspěvek od bes-tie ( mailto:bes111@centrum.cz ) z 02.06.2010 18:36:24:
uz jste to tady resili, ale nechtel a ani nemel jsem cas vypisovat vsechny Tve klady a vlastnosti pro ktere si Te vazim, v te chvili jsem podlehl emocem. Cekal jsem totiz na setkani s jednou maminou, cekal jsem tri hodiny, ctvrtou uz ani neveril; dnes uz jsem v klidu, nezlobim se na ni, mamina patri k detem, ale omluvit se mohla.
guest Muž vasa54 (alt1954@atlas.cz) ... 02.06.2010 22:01:12 ... (917/952)
Re (14): Bez problému
Odpověď na příspěvek od bes-tie ( mailto:bes111@centrum.cz ) z 02.06.2010 20:59:30:
prostě jsi mne ukecala a nebudu už reagovat.dostali jsme se tím úplně jinam a to jsem ani nechtěl.téma bylo o něčem jiném.a co se týče přátelství nemáme rozdílný názor.reagoval jsem na vaše příspěvky jako takové,a ať už jsi to myslela jak koliv, ten způsob myšlení jsem měl možnost poznat a věř,že to nebyla sranda,byla to tvrdá skutečnost.takže to tímto uzavřem,máš pravdu že jsem tě neměl možnost poznat i z té druhé stránky.já nejsem urážlivá baba a netrpím ani pocitem křivdy.V
guest Muž bes-tie (bes111@centrum.cz) ... 02.06.2010 20:59:30 ... (916/952)
Re (13): Bez problému
Odpověď na příspěvek od vasa54 ( mailto:alt1954@atlas.cz ) z 02.06.2010 19:28:58:

Musím,prostě musím:-)Kdyby jsi nezmínil Standu,tak se na to vykašlu.Stáník si váží mě a já si vážím jeho,takových úžasných,laskavých a obětavých lidí chodí po světě strašně málo.

Ale k čemu jsem chtěla dojít...buď ti naprosto chybí smysl pro humor anebo preferuješ jiný styl humoru než já a moji přátelé.

Věř mi,že jediný,kdo se cítí dotčený tím,co jsem napsala Stáníkovi,jsi tady TY:-)
Špičkujeme se dnes a denně a to nejen se Standou,to co tě tak pohoršilo,byl velmi slabý odvar:-)
Ale to neznamená,že si sebe vzájemně nevážíme...co se škádlívá...to určitě znáš.
Tady je podstatná jedna věc,víme,že když jde do tuhého,ten druhý přispěchá na pomoc...slova vůbec nejsou důležitá,ale činy a jistota,že když je ti mizerně,je tady podaná ruka,které se můžeš chytit...S takovým člověkem se pak můžeš špičkovat do alelujá a nic to na přatelství nemění,chci říct,na OPRAVDOVÉM přátelství.

Takže nepiš prosím o nějaké křivdě,prostě tomu nerozumíš a já ti to nemám za zlé,jsme každý "jinde"...
Taky přeji hezký večer:-)
guest Muž vasa54 (alt1954@atlas.cz) ... 02.06.2010 19:28:58 ... (915/952)
Re (12): Bez problému
Odpověď na příspěvek od bes-tie ( mailto:bes111@centrum.cz ) z 02.06.2010 18:40:10:
zapomeň na to,co jsem chtěl jsem ti napsal a tím to hasne též nemám náladu reagovat na tvou pravdu.nechce se mi to honit stále dokola a je to o ničem.nic jsem ti nechtěl nandavat,to by jsem věř mi zvládl jinak jen jsem chtěl vědět jaká opravdu jsi.a tvá reakce na standu,není přiměřená,já pochopil,že si tě docela váží a to myslím vážně.nekřivdi když nemusíš.já tě opravdu do ničeho nechci vtahovat,svůj čas máš opravdu jen pro sebe a je na tobě jak jej využiješ.hezký zbytek dne a hezký večer vašek
guest Muž bes-tie (bes111@centrum.cz) ... 02.06.2010 18:40:10 ... (914/952)
Re (11): Bez problému
Odpověď na příspěvek od vasa54 ( mailto:alt1954@atlas.cz ) z 02.06.2010 11:56:30:

No víš,pokud mě chceš zatáhnout do jakési filozofické debaty,tak se obávám,že tolik času fakt nemám.Musím občas i pracovat a pokud zrovna nepracuji,znám lepší zábavu než hrát slovní ping pong na netu:-)
Ty časy,kdy jsem chatovala jako o život a přispívala na fórech,kde jsem reagovala takřka na všechno,mám chválabohu už za sebou.A nemíním se do toho nechat znovu vtáhnout,bere mi to nejen čas,ale i energii,kterou můžu využít na něco,co má opravdu smysl...

Zkrátka a dobře...přišel jsi tady,usoudil jsi,že jsem arogantní a tak jsi mi to "nandal" nebo lépe řečeno chtěl nandat.
Každopádně to bylo hodně laciné...ale to si myslím dobře uvědomuješ.Tohle byla reakce hodna nějakého "malého Jardy":-)
guest Muž bes-tie (bes111@centrum.cz) ... 02.06.2010 18:36:24 ... (913/952)
Re (12): Bez problému
Odpověď na příspěvek od standoslav z 02.06.2010 13:06:05:


No tě péro Stáníčku,jestli jediný můj klad spočívá v tom,že přijdu na domluvenou schůzku,tak pěkně děkuji:-)Považuji to za naprostou samozřejmost,ale možná jsem těžce OUT,když se vždy snažím dodržet dané slovo:-)
Mohl jsi rovnou napsat - je to sice opravdu arogantní pi..,ale(!)na schůzku vždycky přijde:-D

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 z 96 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: